głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 I nagle tak bardzo zapragnęłam kogoś kto mi powie 'nie pozwolę Cię skrzywdzić'. Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
I nagle tak bardzo zapragnęłam kogoś kto mi powie 'nie pozwolę Cię skrzywdzić'.
I nagle tak bardzo zapragnęłam... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 30 sierpnia 2013

I nagle tak bardzo zapragnęłam kogoś, kto mi powie 'nie pozwolę Cię skrzywdzić'.

Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 30 sierpnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy.Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy. Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 30 sierpnia 2013

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 29 sierpnia 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

Zaś ta sama  załamana chodząca w... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 29 sierpnia 2013

Zaś ta sama ,załamana chodząca w dresie i czekająca na cud z nieba

Wiesz obiecałeś  że teraz już... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 29 sierpnia 2013

Wiesz obiecałeś ,że teraz już mnie nie skrzywdzisz, że teraz bedzie zajebiscie dobrze ,że już nigdy nie zachowasz się jak dupek , obiecałeś ,że bedziesz kochał wiecznie , mój drogi wiek trwa 100 lat a nie 3 tygodnie . . .

Każdy moment   jest dobry  żeby... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 29 sierpnia 2013

Każdy moment , jest dobry ,żeby wrócić i przeprosić .

Wspomnienia bolą. Bardziej niż... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 sierpnia 2013

Wspomnienia bolą. Bardziej niż gardło, brzuch czy głowa. One tak cholernie bolą, że często bywa tak, że zwijasz się z bólu i z łez, nie mogąc złapać oddechu...

Uwielbiam facetów  którzy mają... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 sierpnia 2013

Uwielbiam facetów, którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić.

Nie szukam ideału. Wystarczy mi... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 sierpnia 2013

Nie szukam ideału. Wystarczy mi facet, który mnie nie zdradzi, który będzie mi ufał i przy którym będę czuła się bezpieczna. A jego najważniejsza cecha? Chcę być przy nim sobą, chcę, żeby mnie rozśmieszał i każdego dnia rozkochiwał na nowo!

Myślałam  że już dałam spokój... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 sierpnia 2013

Myślałam, że już dałam spokój dawnym wspomnieniom. Ale tak naprawdę zawsze będziesz mieszkał w kącie mojej głowy. Podobno pierwszej miłości się nie zapomina. Ale nie łudź się. Pozostaniesz w mojej pamięci jako istny dupek i kretyn, którego dawno temu uważałam za Swój ideał. To naprawdę irracjonalne jak człowiek może się pomylić co do osoby, którą kochał.

Tak trudno wybrać  między tym co... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 28 sierpnia 2013

Tak trudno wybrać ,między tym co czujesz i podpowiada Ci serce,a tym co wiesz i podpowiada rozum

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV