głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 owszem może i ponownie zagościłeś w moim życiu ale to już nie to samo. obiecałam sobie nigdy więcej przez Ciebie nie cierpieć więc to teraz ja jestem tą gorszą.

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
owszem może i ponownie zagościłeś w moim życiu ale to już nie to samo. obiecałam sobie nigdy więcej przez Ciebie nie cierpieć więc to teraz ja jestem tą gorszą. mo
owszem  może i ponownie... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

owszem, może i ponownie zagościłeś w moim życiu - ale to już nie to samo. obiecałam sobie nigdy więcej przez Ciebie nie cierpieć, więc to teraz ja jestem tą gorszą. może i piszesz smsy, ale ja rzadko kiedy na nie odpisuję. może i dzwonisz, ale jakoś nie zawsze mam czas żeby odebrać. może i chcesz się spotykać, ale ja zazwyczaj mam inne plany. może i Ci zależy - ale ja jakoś na to zlewam. nie możesz już na mnie liczyć, nie jestem zawsze - tak jakbyś chciał. nie podam Ci pomocnej dłoni w każdej sytuacji. zmieniłam się. nigdy już się od Ciebie nie uzależnię, i nigdy już nie pozwolę Ci się do siebie zbliżyć na tyle, by stracić kontrolę.

Muszę się upić  muszę nie... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Muszę się upić, muszę nie myśleć, muszę nabrać tego przyjemnego uczucia nietrzeźwości uczuciowej. Możesz być wtedy niedaleko, możesz być wtedy z inną, to bez znaczenia. I tak moja głowa wciąż będzie produkowała Twój obraz, znów, znów, znów. Szczęśliwy, ale pozorny. Mam ochotę się upić, pomyśleć, poczuć tę gorycz nieszczęścia i samotności, które wsączę w siebie przez ten błyszczący kieliszek. Bo nie ważne jakbym była pijana to i tak wiem, że nigdy mnie nie pokochasz. Wiem, że tracę czas, że mogłabym zrobić cholernie dużo, bo mam ambicję i chęci, ale Twój obraz mnie paraliżuję, zapominam jak się oddycha, opadam, odpadam. Chwilami nawet nie żyję, nie istnieję.

Boli. Kurewsko boli mnie każdy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Boli. Kurewsko boli mnie każdy dzień bez Ciebie, rozumiesz? Ja już nie daję rady, nie mam siły tęsknić i czekać. Bo ciągle czekam, chociaż nie wiem po co. Przecież nie wrócisz, nie? Masz inne życie, nie jestem Ci w nim potrzebna. Wolałeś uciec od mojej miłości, czyżby było z nią coś nie tak? Powiedz jak jest, może we mnie po prostu brakuje jakiegoś elementu bez którego nie wyobrażałeś sobie naszego wspólnego życia. A ja głupia planowałam naszą przyszłość, która po brzegi miała być wypełniona szczęściem i czułością. Na kilometr miało pachnieć miłością, ale Ty tego nie chciałeś. Zrezygnowałeś, a ja do dziś nie potrafię w to uwierzyć. I męczę się, ciągle męczę się tymi wszystkimi wspomnieniami, kiedy mówiłeś mi, że nigdy mnie nie zostawisz. Byłam naiwna, a Ty tak pięknie kłamałeś i pozwoliłeś mi na miłość, która w większej mierze przyniosła tylko cierpienie. Jak mogłeś do tego wszystkiego dopuścić?

Szczęście nie może wiecznie trwać... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Szczęście nie może wiecznie trwać, za to co los nam daje słono zapłacimy.

Mężczyźni tak naprawdę nie są... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Mężczyźni tak naprawdę nie są skomplikowani, skarbie. Są bardzo prości i dosłowni. Najczęściej mówią to, co myślą. A my godzinami analizujemy ich słowa, gdy tymczasem wszystko powinno być jasne.

Mimo tego  że się kłócimy... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Mimo tego, że się kłócimy, denerwujemy na siebie, dogryzamy i obrażamy.. Nigdy, przenigdy nie pomyślałam, żeby zmienić Cię na kogoś innego, bo to właśnie TY jesteś tym któremu oddałam całą siebie.

Mimo wszystko wszystko pamiętam smak... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Mimo wszystko wszystko pamiętam smak twoich ust...

Chłopaku pamiętaj  że dziewczyna... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Chłopaku pamiętaj, że dziewczyna nie zakochuje się dla zabawy. Ona wie, że Twoje cudne oczy będą prześladować ją każdej nocy. Wie, że Ty będziesz obojętny jak głaz, ale mimo to będzie do Ciebie wzdychać. Pamiętaj, że dziewczyna wie ile bólu kryje w sobie nieodwzajemniona miłość, a i tak Cię kocha.

I nawet jeśli obrażam się na... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

I nawet jeśli obrażam się na Ciebie tysiąc pięćset razy na minutę to wiedz, że nie zamienię Cię na nikogo w świecie.

Przykre jest kiedy najlepsza... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Przykre jest kiedy najlepsza przyjaciółka poznaje nowych znajomych a zapomina o tych ,z którymi była zawsze i wszędzie ...

Przyjaźń? Kiedy na 'spierdalaj' ona... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 3 października 2013

Przyjaźń? Kiedy na 'spierdalaj' ona dalej idzie za Tobą bo wie, że masz problem.

1.11.2012  cudowny dzień może nie... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 2 października 2013

1.11.2012- cudowny dzień może nie dla wszystkich ale dla mnie był i to bardzo cudowny , to od tego dnia wiedziałam ,że jesteś mój i tylko mój tak bardzo Cie wtedy kochałam upsss pomyłka ja nadal Cię kocham . Dziś mamy 1.10.2013 - 11 miesięcy , ten dzień już nie jest dla mnie cudowny , znając już zaden pierwszy kolejnych miesięcy nie bedzie , bo nie bedziesz już nigdy mój , już nigdy nie usłysze od Ciebie 'kochanie' , 'słoneczko' i innych , wiem że to się już skończyło ale ja nadal bede do tego wracać , jak bym mogła cofnąć czas cofnęłabym właśnie do 1.11.2012 ,żeby jeszcze raz przeżyć ten dzień , choćby miał być moim ostatnim to i tak chciałabym go przeżyć jeszcze raz . . . Kocham Cię i nienawidze . . . Ale i tak bardziej kocham alkusie .!!:

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV