głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niespelnionemarzenia96 Rzućmy monetą orzeł jesteś mój reszka jestem Twoja. Nie płacz mała On i tak ma to w dupie Szczęście to chwilowa iluzja W związku chyba najważniejsza jest pewnoś

niespelnionemarzenia96

niespelnionemarzenia96.moblo.pl
Rzućmy monetą orzeł jesteś mój reszka jestem Twoja.
Rzućmy monetą  orzeł  jesteś... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 22 grudnia 2013

Rzućmy monetą, orzeł - jesteś mój, reszka - jestem Twoja.

Nie płacz mała  On i tak ma to w... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 14 grudnia 2013

Nie płacz mała On i tak ma to w dupie

Szczęście to chwilowa iluzja teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 14 grudnia 2013

Szczęście to chwilowa iluzja

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 14 grudnia 2013

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia

Czas zakończyć ten epizod w zyciu!! teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 13 grudnia 2013

Czas zakończyć ten epizod w zyciu!!

Nigdy nie mamy pewności że osoba... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 7 grudnia 2013

Nigdy nie mamy pewności, że osoba którą mamy przed oczami pojawi się przed nimi ponownie. Nie mamy pewności, że słowa które zostawiamy na później będą miały okazje wylać się z nas. Nie mamy pewności, że zapach który działa jak narkotyk jeszcze kiedyś dotrze do naszych zmysłów. Niewiadomą jest to co ześle na nas los. Pamiętaj o tym.

 Mamusiu...?  Tak Skarbie?  Co... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 7 grudnia 2013

- Mamusiu...? - Tak, Skarbie? - Co to takiego jest Miłość? - Wiesz Córeczko, to takie wielkie szczęście. - Jak wielkie Mamo? - Tak wielkie jak przy znalezieniu czterolistnej koniczynki, której mozolnie szukaliśmy całe życie. Jednak niektórzy zrywają koniczynę, tym samym zabijając ją. Suszą i wklejają do albumu wspomnień. Tak niewolno. Aby Miłość nie umarła trzeba o nią dbać, pozwolić Jej oddychać.

Pierwsze: Nie okazuj uczuć... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 5 grudnia 2013

Pierwsze: "Nie okazuj uczuć", Drugie: "Nie myśl o nim", Trzecie: "Nie czekaj na niego", Czwarte: "Nie zaczynaj rozmowy", Piąte: "Nie wierz mu", Szóste: "Nie chodź za nim", Siódme: "Nie wysyłaj sms-ów", Ósme: "Nie dzwoń", Dziewiąte: "Nie wspominaj", Dziesiąte: "Nie kochaj!!!" Tylko gdyby to kurwa było takie proste!!!

Czy to normalne żę nastolatki... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 5 grudnia 2013

Czy to normalne ,żę nastolatki mają aż tak duże problemy? szkoła . dom . rodzina . przyjaciele . niechciana miłość . . przeciez każdna z nas chce być szczęśliwa i na to szczęście zasługuje ...

Wiedziałam że z Nim nie będę i... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 5 grudnia 2013

Wiedziałam, że z Nim nie będę i pogodziłam się z tym juz dawno. Na początku oszukiwałam samą siebie i wszystkich dookoła, że przecież to tylko zwykłe zauroczenia i tak naprawde nie zależy mi na Nim. Jaka byłam głupia Dobrze wiedziałam, że serce nie pozwoli mi o Nim zapomnieć. Utkwił zbyt głęboko w mojej duszy. Stał się po prostu częścią mnie, bez Niego nie byłam całościa, byłam niedokończona. Szczerze? Nieważne, z kim będę teraz spędzać czas, co będę mówić i robić, On zawsze będzie w moim sercu. Zawsze będę Go kochać i nikt tego nie zmieni.

późną nocą dociera do mnie że... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 1 grudnia 2013

późną nocą dociera do mnie, że życie tak na prawdę jest do dupy.

Postaw sobie w życiu jakiś cel a... teksty

niespelnionemarzenia96 dodano: 1 grudnia 2013

Postaw sobie w życiu jakiś cel, a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji, które mogłyby Ci pomóc, staraj się z całych sił. Bądź tam, gdzie miało Cię nie być i mów to, co nie było zapisane w scenariuszu. Żyj własnym życiem i własnymi pragnieniami, nie bądź marnym aktorzyną grającym małą rolę w życiu innych - żyj dla siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV