głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nierealny_lot najgorsze jest to że w chwilach dla nas najgorszych musimy jeszcze znosić samego siebie.. Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść nawet j

nierealny_lot

nierealny_lot.moblo.pl
najgorsze jest to że w chwilach dla nas najgorszych musimy jeszcze znosić samego siebie..
najgorsze jest to  że w chwilach dla... teksty

nierealny_lot dodano: 18 stycznia 2012

najgorsze jest to, że w chwilach dla nas najgorszych, musimy jeszcze znosić samego siebie..

Kochać to także umieć się... teksty

nierealny_lot dodano: 18 stycznia 2012

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Miłość jest wtedy  kiedy lecą ci... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Miłość jest wtedy, kiedy lecą ci łzy, a Ty ciągle go pragniesz. Jest wtedy, gdy on ciebie ignoruje, a ty nadal go kochasz. Jest wtedy, kiedy on kocha inną, a ty ciągle się uśmiechasz i mówisz: 'Jestem szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.'.

Nie wiedziała ile dla niego... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Nie wiedziała ile dla niego znaczyła ta znajomość. Dla niej wiele, nawet bardzo wiele. Może i miał racje że lepiej będzie jeśli ona to wszystko mu napisze, bo jakby miała powiedzieć mu to wszystko w twarz to nie obyłoby się bez łez.Postanowiła sobie że od nowego roku koniec, ze przestanie rozpamiętywać to co było, ale jej plany legły zaraz następnego dnia. Dopiero wtedy zrozumiała jak bardzo jest ważny. Ile dla niej znaczyły te wszystkie spotkania, jak bardzo ważne było to,że był. Zawsze kiedy ktoś wypowiadał jego imię uśmiechała się. A jego zapach.. zawsze jak wracała do domu nadal go czuła. Wiedziała,że to głupie ale nie mogła nad tym zapanować. Kocham to może za mocne słowo.. ale czuła do niego wiele. Strasznie bała się tego co będzie.. Jego reakcji ale może jak ją znienawidzi to dotrze do niej to wszystko. Nigdy nie powiedziała że nie brakowało jej tego wszystkiego co było bo brakowało i to bardzo.. na końcu dodała tylko,że przeprasza za pojawienie się w jego życiu .

Niby kochał inną a wychodził... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Niby kochał inną a wychodził właśnie z nią. Niby była tylko koleżanką ale czuł do niej coś więcej. A gdy inni o nią pytali uśmiechał się i delikatnie czerwienił, tak zakochał się w niej na zabój ! I szybko ze zwykłej koleżanki stała się najważniejszą osobą w jego życiu

i tak siedzisz  w głowie kompletny... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

i tak siedzisz, w głowie kompletny mętlik, i zastanawiasz się co jeszcze się spierdoli, ale gdy oni pytają co się dzieje to odpowiadasz to kretyńskie " wszystko jest ok" .

I co mam Ci napisać? że tak bardzo... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

I co mam Ci napisać? że tak bardzo tęsknie? że bardzo chcę się z Tobą zobaczyc? że tak bardzo tęsknie za czasami, kiedy Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś? Że uwielbiam Twoje sms? że żałuję tego, co się stało że.. że Cię kocham?

Brakuję mi naszych rozmów... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Brakuję mi naszych rozmów , pocałunków i innych rzeczy , które były dla nas ważne. Nauczyłam się jednak żyć bez tego i powiem ci ,że idzie mi coraz lepiej dlatego też proszę nie wpieprzaj się już w moje życie.

Przykre. Patrzę na dziewczynę... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Przykre. Patrzę na dziewczynę, której właśnie pęka serce. Na dodatek patrzę w lustro..

nie byłam w stanie się upokorzyć.... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

nie byłam w stanie się upokorzyć. nie potrafiłam, przyznać się do miłości. nie wiedziałam, jak dobrać w słowa, uczucia do osoby, która czuje coś zupełnie odwrotnego. spieprzyłam.

Moja babcia  od małego powtarzała... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

Moja babcia, od małego powtarzała mi, że lepiej, gdy jesteśmy, kochani, niż gdy kochamy. dopiero dzisiaj, zrozumiałam, sens, jej słów.

bo dzis jestem zwyzajną dziewczyną... teksty

nierealny_lot dodano: 17 stycznia 2012

bo dzis jestem zwyzajną dziewczyną, bez pomalowanych rzęs, bez ułożonych włosów, z lodowatymi rękami i mokrymi oczami..`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV