głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama czerwono siwy sweterek który tak uwielbiam i pomarańczowa bluza. kocham Cię też w twojej czerwono białej koszulce w paski i hawajskich spodenkach. kocham Cię na

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
czerwono siwy sweterek który tak uwielbiam i pomarańczowa bluza. kocham Cię też w twojej czerwono białej koszulce w paski i hawajskich spodenkach. kocham Cię nawet bez t
czerwono siwy sweterek  który tak... teksty

niejestessama dodano: 10 lipca 2011

czerwono-siwy sweterek, który tak uwielbiam i pomarańczowa bluza. kocham Cię też w twojej czerwono-białej koszulce w paski i hawajskich spodenkach. kocham Cię nawet bez tych rzeczy. kocham Cię zawsze i mimo wszystko.

cudowna noc.:  teksty

niejestessama dodano: 10 lipca 2011

cudowna noc.:*

Żyć... czy umrzeć? Bohater czy... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Żyć... czy umrzeć? Bohater czy tchórz? Walczyć czy poddać się? Powtórzę to, by upewnić się, że mnie usłyszałeś. Ludzkie życie jest złożone z wyborów. Żyć czy umierać? To ważny wybór. I nie zawsze... leży on w naszych rękach. / Chirurdzy.

Ludzkie życie składa się z... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Ludzkie życie składa się z wyborów... Tak lub nie, w przód w tył, w górę w dół. Są wybory, które mają znaczenie. Kochać czy nienawidzić? Być bohaterem czy tchórzem? Walczyć czy poddać się? Żyć... czy umierać? / Chirurdzy.

Wszyscy chcemy dorosnąć. Jesteśmy... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Wszyscy chcemy dorosnąć. Jesteśmy zdesperowani, chcemy korzystać ze wszystkich okazji, chcemy żyć. Jesteśmy tak zajęci staraniem, by wydostać się z gniazda, że nie zastanawiamy się nad faktem, że na zewnątrz może być zimno. Naprawdę bardzo zimno. Ponieważ dorastanie czasami oznacza, że kogoś musimy zostawić w tyle. I zanim staniemy na własnych nogach... okazuje się, że stoimy całkiem sami. / Chirurdzy.

Pieprzyć szanse  pieprzyć naukę.... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Pieprzyć szanse, pieprzyć naukę. Po prostu żyjmy. Cokolwiek się stanie... niech będzie. Ty i ja... / Chirurdzy

Gdy mówimy coś w stylu „ludzie... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Gdy mówimy coś w stylu „ludzie się nie zmieniają” doprowadzamy naukowców do szału. Bo zmiana to tak naprawdę jedyna stała część w nauce. Energia, materia, to zawsze się zmienia. Łączenie, dorastanie, umieranie to fakt, że nie chcemy zmian jest nienaturalny. Trzymamy się kurczowo tego, co było, zamiast pozwolić temu być, takim jakim jest. Trzymamy się dawnych wspomnień, zamiast tworzyć nowe. To, jak upieramy się wierzyć, pomimo tego, co mówią nam naukowcy, że w życiu nic nie jest wieczne. Zmiana jest stała. To, jak ją odczujemy, zależy od nas. Może wyglądać jak śmierć. Może być drugą szansą na życie. Jeżeli rozluźnimy palce, otworzymy pięści, damy się ponieść temu co trwa, to może przypominać czystą adrenalinę. Tak jak w każdej chwili... Możemy otrzymać drugą szansę na życie... Tak jak w każdej chwili... Możemy urodzić się na nowo. / Chirurdzy.

a teraz powiedz  że chcesz ze mną... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

a teraz powiedz, że chcesz ze mną być i wszystko będzie dobrze.

kocham kocham kocham kocham kocham... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham.... mogę to powtórzyć milion razy jeśli to coś zmieni.

masz w sobie coś  co przyciąga mnie... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

masz w sobie coś, co przyciąga mnie, czuje w sobie siłę i na Ciebie chęć...

all day  all night  all day  all... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

all day, all night, all day, all night. What the fuck? ;D ;D ;D

Rafał. imię jak każde inne. do... teksty

niejestessama dodano: 8 lipca 2011

Rafał. imię jak każde inne. do czasu. teraz jest dla mnie najważniejszym i najpiękniejszym imieniem na świecie. kocham Go. jest wyjątkowy, przystojny i ma cudowny uśmiech. jego charakter? jest odważny, opiekuńczy, troche romantyczny... jest wspaniały! tylko nie moge z nim być. ale to już chyba każdy zna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV