głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama prosze Cię otwórz oczy... szeptała mama siedząc obok szpitalnego łóżka swojej 17letniej nieprzytomnej córki. stał tam też jej tata trener rodzina jej przyjació

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
prosze Cię otwórz oczy... szeptała mama siedząc obok szpitalnego łóżka swojej 17letniej nieprzytomnej córki. stał tam też jej tata trener rodzina jej przyjació
 prosze Cię otwórz oczy...... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

-prosze Cię otwórz oczy... - szeptała mama siedząc obok szpitalnego łóżka swojej 17letniej, nieprzytomnej córki. stał tam też jej tata, trener, rodzina, jej przyjaciółka i on. nagle wszedł lekarz, poprosił wszystkich o wyjście z sali. każdy podszedł do dziewczyny i ją przytulił, on pocałował ją w usta i szepnął -trzymaj się księżniczko. rodzice wyszli z sali z płaczem. nagle lekarz wyszedł i powiedział -ta doba będzie decydująca. muszą państwo być silni, a narazie prosze dać jej odpocząć. wszyscy stali i patrzyli na nią przez szybę. było tam ze dwadzieścia najważniejszych osób. -zabije go, jeśli ona tego nie przeżyje...- powiedział ojciec o chłopaku, który spowodował wypadek. w tej chwili rozległ się głośny równy dźwięk. wszyscy wiedzieli już co się dzieje. lekarze wpadli na sale, rozpoczeli reanimacje -tracimy ją! - krzyknął jeden z nich. -nie poddawaj się kochanie, walcz.- mówił jej chłopak. -przykro nam. godz. zgonu 22:22. na korytarzu rozległ się rozpaczliwy płacz i krzyk...

i nawet nasza ulubiona cukiernia... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

i nawet nasza ulubiona cukiernia świeci pustkami odkąd się rozstaliśmy.

chodź zapalimy razem. zatopimy się... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

chodź zapalimy razem. zatopimy się w marzeniach, o tym co miało być, a czego niestety nie ma...

głupia. myślałaś  że mu zależy. teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

głupia. myślałaś, że mu zależy.

jak mam sobie poradzić skoro... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

jak mam sobie poradzić skoro odszedłeś bez słowa? bez tego cholernego wytłumaczenia. a ja głupia czekałam na Ciebie. miesiąc, dwa, trzy, pięć. ale dziś już koniec. nie czekam ani chwili. czas się ogarnąć. Ciebie już nie ma. nasze uczucie, to zwykła ściema.

pytasz kiedy bolało najbardziej?... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

pytasz kiedy bolało najbardziej? hmm... nie bolało mnie jego odejście. bolało później, o wiele później. chociaż nie. to nie było tak wcale później. to była kwestia miesiąc, a on już po mieście bujał się z nową panną. no cóż w końcu dwa lata miłości do niczego nie zobowiązują. nawet do tego głupiego słowa "przepraszam". pytasz czy boli nadal? czasami. gdy wychodze z domu i musze ich minąć. ale wiesz. teraz mam takie inne uczucie. jestem z kimś. i mysle, że jak mijam ich właśnie z tym kimś, jego boli bardziej. a taka piękna była nasza miłość. wróć... moja miłość.

wiesz co teraz będzie? nie? a ja... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

wiesz co teraz będzie? nie? a ja wiem. opowiem Ci to dokładnie. pierwszego dnia będę płakała i będę się zastanawiała jak moja miłość mogła odejść. drugiego dnia zaczne Cię nienawidzieć. i tak będzie przez jakiś tydzień. później troche się ogarne. drugi tydzień, to rozmyślanie co poszło nie tak. to spotkania z najlepszą przyjaciółką w ulubionej restauracji i długie rozmowy o tym jakim frajerem jesteś. później będzie faza zmian. wyrzuce wszystkie rzeczy związane z Tobą. oczywiście nie na zawsze. zapewne schowam je pod łóżko i co wieczór będę wyciągać i wspominać. mniej więcej w piątym tygodniu po rozstaniu pójdę do fryzjera. zmienie kolor na blond i obetnę włosy. nie będziesz mógł mnie poznać. zacznie się niby nowy etap. etap imprez i całonocnego płaczu w poduszke. to potrwa z miesiąc. później Cię spotkam. wszystko wróci. pocałujesz mnie i odejdę z głową uniesioną wysoko, bo tak powinno być. może w końcu zrozumiem, że jednak najważniejszy już nie jesteś. przestane Cię kochać. niedługo.

nie ma takiej godziny  w której bym... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

nie ma takiej godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. nie ma takiego dnia, w którym nie spojrzałabym na nasze wspólne zdjęcia. nie ma takiego tygodnia, w którym nie poszłabym w miejsce naszych spotkań. nie ma takiego miesiąca, w którym nie płakałabym z tęsknoty za Tobą. nie ma takiego roku, w którym bym Ci nie powiedziała, że Cię kocham. nie ma takiego życia, w którym bym o Tobie zapomniała. nie ma i nie będzie.

no cóż... czasem tak się dzieje... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

no cóż... czasem tak się dzieje, gdy odchodzą nawet najlepsi przyjaciele.

pamiętasz czego życzyłeś mi w... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

pamiętasz czego życzyłeś mi w moje urodziny? ja pamiętam, powiedziałeś "spełniaj wszystkie swoje marzenia", ale nie wiedziałeś, że wszystko o czym marze mieści się w Twoich oczach, uśmiechu, spojrzeniu, dotyku. nie wiedziałeś, że moje wszystkie marzenia streszczają się w Twojej osobie.

 All that I am   All that I ever was... teksty

niejestessama dodano: 19 listopada 2011

"All that I am All that I ever was Is here in your perfect eyes, they're all I can see I don't know where Confused about how as well Just know that these things will never change for us at all If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?" /Snow Patrol "Chasing cars"

'tylko z Tobą chciałam tak po... teksty

niejestessama dodano: 17 listopada 2011

'tylko z Tobą chciałam tak po prostu, dogonić marzenia...'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV