głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama i nawet nasza ulubiona cukiernia świeci pustkami odkąd się rozstaliśmy. chodź zapalimy razem. zatopimy się w marzeniach o tym co miało być a czego niestety nie

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
i nawet nasza ulubiona cukiernia świeci pustkami odkąd się rozstaliśmy.
i nawet nasza ulubiona cukiernia... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

i nawet nasza ulubiona cukiernia świeci pustkami odkąd się rozstaliśmy.

chodź zapalimy razem. zatopimy się... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

chodź zapalimy razem. zatopimy się w marzeniach, o tym co miało być, a czego niestety nie ma...

głupia. myślałaś  że mu zależy. teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

głupia. myślałaś, że mu zależy.

jak mam sobie poradzić skoro... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

jak mam sobie poradzić skoro odszedłeś bez słowa? bez tego cholernego wytłumaczenia. a ja głupia czekałam na Ciebie. miesiąc, dwa, trzy, pięć. ale dziś już koniec. nie czekam ani chwili. czas się ogarnąć. Ciebie już nie ma. nasze uczucie, to zwykła ściema.

pytasz kiedy bolało najbardziej?... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

pytasz kiedy bolało najbardziej? hmm... nie bolało mnie jego odejście. bolało później, o wiele później. chociaż nie. to nie było tak wcale później. to była kwestia miesiąc, a on już po mieście bujał się z nową panną. no cóż w końcu dwa lata miłości do niczego nie zobowiązują. nawet do tego głupiego słowa "przepraszam". pytasz czy boli nadal? czasami. gdy wychodze z domu i musze ich minąć. ale wiesz. teraz mam takie inne uczucie. jestem z kimś. i mysle, że jak mijam ich właśnie z tym kimś, jego boli bardziej. a taka piękna była nasza miłość. wróć... moja miłość.

wiesz co teraz będzie? nie? a ja... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

wiesz co teraz będzie? nie? a ja wiem. opowiem Ci to dokładnie. pierwszego dnia będę płakała i będę się zastanawiała jak moja miłość mogła odejść. drugiego dnia zaczne Cię nienawidzieć. i tak będzie przez jakiś tydzień. później troche się ogarne. drugi tydzień, to rozmyślanie co poszło nie tak. to spotkania z najlepszą przyjaciółką w ulubionej restauracji i długie rozmowy o tym jakim frajerem jesteś. później będzie faza zmian. wyrzuce wszystkie rzeczy związane z Tobą. oczywiście nie na zawsze. zapewne schowam je pod łóżko i co wieczór będę wyciągać i wspominać. mniej więcej w piątym tygodniu po rozstaniu pójdę do fryzjera. zmienie kolor na blond i obetnę włosy. nie będziesz mógł mnie poznać. zacznie się niby nowy etap. etap imprez i całonocnego płaczu w poduszke. to potrwa z miesiąc. później Cię spotkam. wszystko wróci. pocałujesz mnie i odejdę z głową uniesioną wysoko, bo tak powinno być. może w końcu zrozumiem, że jednak najważniejszy już nie jesteś. przestane Cię kochać. niedługo.

nie ma takiej godziny  w której bym... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

nie ma takiej godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. nie ma takiego dnia, w którym nie spojrzałabym na nasze wspólne zdjęcia. nie ma takiego tygodnia, w którym nie poszłabym w miejsce naszych spotkań. nie ma takiego miesiąca, w którym nie płakałabym z tęsknoty za Tobą. nie ma takiego roku, w którym bym Ci nie powiedziała, że Cię kocham. nie ma takiego życia, w którym bym o Tobie zapomniała. nie ma i nie będzie.

no cóż... czasem tak się dzieje... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

no cóż... czasem tak się dzieje, gdy odchodzą nawet najlepsi przyjaciele.

pamiętasz czego życzyłeś mi w... teksty

niejestessama dodano: 22 listopada 2011

pamiętasz czego życzyłeś mi w moje urodziny? ja pamiętam, powiedziałeś "spełniaj wszystkie swoje marzenia", ale nie wiedziałeś, że wszystko o czym marze mieści się w Twoich oczach, uśmiechu, spojrzeniu, dotyku. nie wiedziałeś, że moje wszystkie marzenia streszczają się w Twojej osobie.

 All that I am   All that I ever was... teksty

niejestessama dodano: 19 listopada 2011

"All that I am All that I ever was Is here in your perfect eyes, they're all I can see I don't know where Confused about how as well Just know that these things will never change for us at all If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world?" /Snow Patrol "Chasing cars"

'tylko z Tobą chciałam tak po... teksty

niejestessama dodano: 17 listopada 2011

'tylko z Tobą chciałam tak po prostu, dogonić marzenia...'

pierwsza widzialam jego łzy... teksty

niejestessama dodano: 17 listopada 2011

pierwsza widzialam jego łzy, pierwsza uslyszalam ze kocha.
Autor cytatu: smallspy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV