głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ognisko! D   :     teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

ognisko!;D % :****

when you're gone the pieces of my... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

when you're gone the pieces of my heart are missing you...

Wciąż pytasz czy mnie to nie męczy... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Wciąż pytasz czy mnie to nie męczy czy czasem nie mam tego dość, ale czy kiedykolwiek pomyślałeś o tym jakie to uczucie kiedy przytulasz kogoś po długiej rozłące? Czy wiesz jaki smak ma kończąca się na chwile tęsknota? Nie jeśli nigdy naprawdę nie tęskniłeś..

Najpierw mówili odczekaj kilka dni... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Najpierw mówili odczekaj kilka dni - będzie lepiej. Później pocieszali że czas leczy rany, potem wmawiali, że kiedyś będę się z tego śmiała. Ale czy to ma sens? Czy istnieje jakieś lekarstwo na to, że pomimo tego, że wylałam przez Ciebie tyle łez, nie mam Ci tego za złe?

Tamtego dnia znów dopadły mnie... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Tamtego dnia znów dopadły mnie wspomnienia. Przypadkiem w radiu leciała "nasza" piosenka od której wszystko się zaczęło.. Przeleciało wtedy przez głowę tysiąc myśli i momentów w których byliśmy tylko my.. Nie bardzo wiedziałam co mam ze sobą zrobić, łzy błyskawicznie naleciały mi do oczu. Weszłam wtedy na gadu i zaczęłam pisać, wszystko co mnie boli co czuję i jak mi zle kiedy Ciebie nie ma.. Nacisnęłam enter i wysłałam.. Chciałam żebyś wiedział, zrozumiał jak bardzo mi zależy, jak bardzo Cię Kocham.. Nie otrzymałam jednak odpowiedzi od razu. Myślałam, że w ogóle nie odpiszesz... ale po pewnym czasie się odezwałeś.. Tylko po to żeby mi powiedzieć, że kogoś masz i że jesteś szczęśliwy... Serce wtedy pękło mi na pół...

' nie stać mnie na ani jedno... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

' nie stać mnie na ani jedno prawdziwie obojętne spojrzenie w jego oczy. Moge mówić,że mi nie zależy. Mogę udawać,że Twoje spojrzenie nie robi na mnie wrażenia. Mogłabym nawet kłamać,że jesteś dla mnie nikim. Ale po co?'

Stojąc samotnie na korytarzu... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Stojąc samotnie na korytarzu, wpatrując się w Ciebie, stojącego po drugiej stronie z kolegami, wyobrażam sobie, że podchodzisz do mnie, bierzesz za rękę, patrzysz głęboko w oczy i mówisz - kocham Cię. pomarzyć dobra rzecz.

zasypiając ze słuchawkami w uszach... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

zasypiając ze słuchawkami w uszach, mam nadzieję, że budząc się, będę już bez serca, które wciąż cię kocha i bez podświadomości, która wciąż mi o tobie przypomina.

Szła przez życie  omijając... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Szła przez życie, omijając wszystkie chwile szczęścia, czekające na nią. Szła przed siebie, wiedząc, że jedynym jej szczęsciem jest On, bez reszty da radę żyć.

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Skoro już nic dla Ciebie nie znaczę, skoro nie jestem już cząstką Twojego świata, to dlaczego na mój widok uśmiechasz się tak jak wtedy ? Wtedy gdy niebo było tylko nasze..

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną ? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływie furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje

'Składam ten świat po kawałku... teksty

niejestessama dodano: 14 maja 2011

'Składam ten świat po kawałku, ponieważ lustro, w którym się kiedyś odbijał, rozsypało się na drobny mak. Bo wystarczy, że zabraknie jednego kawałka puzzli, a obraz nigdy nie będzie kompletny.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV