głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Otwieram oczy a Ty znikasz i czuję że już nic nigdy nie będzie tak proste jak dawniej. To jest dziwne ten nasz związek to było dziwne od samego początku kiedy p

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Otwieram oczy a Ty znikasz i czuję że już nic nigdy nie będzie tak proste jak dawniej.
Otwieram oczy  a Ty znikasz i czuję... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 maja 2011

Otwieram oczy, a Ty znikasz i czuję, że już nic nigdy nie będzie tak proste jak dawniej.

To jest dziwne ten nasz związek  to... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 maja 2011

To jest dziwne,ten nasz związek, to było dziwne od samego początku, kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłam, od razu wiedziałam że ze mną będziesz, od razu wiedziałam tez ze nigdy nie będziemy się kochali tak naprawdę, ale będziemy gotowi zrobić dla siebie wszystko, to dziwne, w ogóle obydwoje dziwni jesteśmy.

co mnie nie zabije  popełni błąd... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 maja 2011

co mnie nie zabije, popełni błąd taktyczny. /net

   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 7 maja 2011
Nie żądam od życia nie wiadomo jak... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 maja 2011

Nie żądam od życia nie wiadomo jak wiele, nigdy nie żądałam. Mogłabym nie mieć niczego z tego co posiadam, mogłabym nie dostać już niczego więcej, chciałabym tylko móc spędzić całe to życie z Tobą.Bez konieczności rozstań, bez bólu, chciałabym Cię mieć zawsze, rano , nocą i w ciągu dnia, chciałabym gotować Ci obiady, mieszkać z Tobą, wziąć z Tobą ślub i wychowywać nasze dzieci. Chciałabym przejść przez życie z Tobą i starzeć się ,trzymając Cie za rękę. Niczego więcej mi nie potrzeba.

?! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ?! do wpisu 7 maja 2011
http:  demotywatory.pl 3033012... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 maja 2011

Kurwa nie rozumiem  no nigdy za chuja... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 maja 2011

Kurwa nie rozumiem, no nigdy za chuja nie zrozumiem jak rodzice mogą powiedzieć własnemu dziecku,że wcale go nie kochają i nigdy go nie chcieli ?!

moje kurwa! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: moje kurwa! do wpisu 6 maja 2011
Uwielbiam Cię w momencie kiedy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 maja 2011

Uwielbiam Cię w momencie kiedy mówisz,że mnie nie znosisz ale i tak masz zamiar się ze mną ożenić,uwielbiam kiedy tuż przed seksem mówisz,że nie masz gumek i ze w razie czego będziemy kochać to dziecko, uwielbiam Cię kiedy mówisz,że powinnam iść do fryzjera bo wyglądam jak miotła,uwielbiam gdy wyciągasz od innych papierosy a później wyciągasz z kieszeni swoją paczkę,uwielbiam Twoje ubrania,buty,oczy,usta,brwi,obojczyki,brzuch,uda,pośladki i łydki,uwielbiam kiedy do mnie dzwonisz,bo przez telefon masz bardzo seksowny głos,uwielbiam gdy mówisz,że jesteś o mnie zazdrosny,uwielbiam Twoje humory,uwielbiam Twoje wszystko.Tylko że wiesz co? "Uwielbiam" to nie znaczy 'kocham".

moje. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: moje. do wpisu 6 maja 2011
Już tak bardzo mi pomogliście  już... teksty

niecalkiemludzka dodano: 5 maja 2011

Już tak bardzo mi pomogliście, już tyle z wami przeżyłam, te wszystkie melanże,wagary, urodziny każdego z nas, ubiegłoroczne wakacje, melanże co drugi dzień, namioty, ćpanie na wybrzeżu, nocki u każdego z nas,Święta Bożego Narodzenia,sylwestra, ferie zimowe i Wielkanoc,'wódką lany poniedziałek', rozmowy o wszystkim i o niczym, rozkminy życiowe, batalie stoczone z naszymi starszymi o zaakceptowanie naszego stylu życia,ustawki na wybrzeżu i wiele wiele innych, ale najpiękniejsze jest to,ile jeszcze przed nami, Opener, Woodstock, lato,wakacje, Morze,papierosy,alko,nasz czerwony kabriolet i kompletna wyjebka na wszystko inne,nawet na to że nasze drugie połówki mają nas gdzieś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV