głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Nie nie wyjdę brat nie chce Cię widzieć nie chcę widzieć nikogo mam tego dość rzygać mi się chce tym wszystkim a jedyne na co mam ochotę to papierosy. kto równi

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Nie nie wyjdę brat nie chce Cię widzieć nie chcę widzieć nikogo mam tego dość rzygać mi się chce tym wszystkim a jedyne na co mam ochotę to papierosy.
Nie nie wyjdę brat nie chce Cię... teksty

niecalkiemludzka dodano: 15 sierpnia 2011

Nie, nie wyjdę brat, nie chce Cię widzieć, nie chcę widzieć nikogo, mam tego dość, rzygać mi się chce tym wszystkim, a jedyne na co mam ochotę to papierosy.

kto również lubi pic wiem ten świat jest dziwny chwała przemija dziewczyny mają w dupie blizny :D teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: kto również lubi pic wiem ten świat jest dziwny, chwała przemija dziewczyny mają w dupie blizny :D do wpisu 15 sierpnia 2011
ale nie każdy to ma. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ale nie każdy to ma. do wpisu 15 sierpnia 2011
A ty odchodzisz mówisz mi jeszcze... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 sierpnia 2011

A ty odchodzisz, mówisz mi "jeszcze nie teraz". /sumastyli

   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;*** do wpisu 14 sierpnia 2011
  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 14 sierpnia 2011
Wcale nie jestem aż tak bezradna jak... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 sierpnia 2011

Wcale nie jestem aż tak bezradna jak myślisz, wcale nie zależy mi na Tobie aż tak bardzo, to nieprawda, że bez Ciebie nie dałabym rady, to nieprawda, że żywię do Ciebie dokładnie takie uczucia jakie okazuje, widzisz, ja świetnie udaje, udaje, bo muszę Cię mieć, muszę Cię mieć na zastępstwo za Niego.

Jestem całkowicie inna od osoby... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 sierpnia 2011

Jestem całkowicie inna od osoby, którą widzisz gdy na mnie patrzysz, potrafię milczeć przez cały dzień, a uczucia posiadam tylko kilka razy do roku.

Musze najpierw wyobrazić sobie że... teksty

niecalkiemludzka dodano: 13 sierpnia 2011

Musze najpierw wyobrazić sobie, że masz jego twarz, zanim powiem Ci w oczy, że kocham.

Kocham nie kocham trochę kocham... teksty

niecalkiemludzka dodano: 13 sierpnia 2011

Kocham, nie kocham, trochę kocham, wiesz co,sama nie wiem, ale raczej mam Cię w dupie.

Kocham SoKo i AC DC i Małpę i... teksty

niecalkiemludzka dodano: 13 sierpnia 2011

Kocham SoKo i AC/DC i Małpę i pomarańczowe Pall Mall'e i Black Devil'e, uwielbiam białe trampki i czarne szpilki, uważam że prostowanie naturalnych loków jest zdrowo popierdolone, wieszam na ścianie zdjęcia przez które zwijam się z bólu, uwielbiam przeklinać, nienawidzę niebieskiego, ale kocham jego oczy, które mają właśnie taki kolor, nienawidzę mojego domu, ale mam wyrzuty sumienia gdy wychodzę którąś tam noc pod rząd, śpię w koszulkach po byłych facetach chociaż z większością z nich nawet nie rozmawiam, jestem beznadziejna, pełna sprzeczności, chcę mieć kogoś, ale bez oddawania w zamian siebie, nie rozumiem ani jednej z rzeczy które mi się przytrafiły, nie umiem reagować ani walczyć o ludzi, mało kto wie o mnie cokolwiek istotnego, w zasadzie to sama dla siebie jestem obca.

Ej kocham Cię brat kocham na... teksty

niecalkiemludzka dodano: 13 sierpnia 2011

Ej, kocham Cię brat, kocham na zabój, za wszystkie miesiące i każdą minutę, za fajki przed lekcjami, czekanie na dworcu, siedzenie na deszczu, za rozmowy o wszystkim, melanże, za to że zawsze wiesz, zawsze pomagasz, że wierzysz, że słuchasz, pocieszasz i ochrzaniasz, przynosisz chusteczki i każesz się ogarnąć, za to, że nie boisz się mnie znosić, za wszystko i za nic, za to, że dałeś mi się poznać, za to że jesteś, za to że żyjesz. / < 333

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV