głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka http: yoursway.soup.io post 326274579 I kocha cz owiek przecie kocha naprawd chyba najbardziej popierdolona rzecz jaka wyszła spod moich palców. Jak dotąd. Znów

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
http: yoursway.soup.io post 326274579 I kocha cz owiek przecie kocha naprawd chyba najbardziej popierdolona rzecz jaka wyszła spod moich palców. Jak dotąd.
http:  yoursway.soup.io post... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 lipca 2013

http://yoursway.soup.io/post/326274579/I-kocha-cz-owiek-przecie-kocha-naprawd / chyba najbardziej popierdolona rzecz, jaka wyszła spod moich palców. Jak dotąd.

Znów jestem psychopatką  mam... teksty

niecalkiemludzka dodano: 16 lipca 2013

Znów jestem psychopatką, mam ochotę się pociąć, chociaż nie, to za mało powiedziane, mam ochotę zrobić sobie blizny życia, mam ochotę się pochlastać, rozchlastać, zobaczyć krew, zobaczyć ją, poczuć, dotknąć, rozetrzeć w palcach, mam ochotę się upić, upić, najebać, rozjebać wręcz, stracić świadomość, mam ochotę coś wziąć, nieważne co, nigdy nie byłam w tym zbyt dobra, ale nieważne, chcę wziąć coś, co zrobi ze mnie potwora, chcę wyjść, nie wracać tydzień, obudzić się gdzieś i nie wiedzieć gdzie jestem, ani co robiłam przez ostatnie dni, mam ochotę się zeszmacić, spodlić, nie myśleć, nie czuć, nie być sobą, mam ochotę się odczłowieczyć, kurewsko mocno się odczłowieczyć, chcę, potrzebuję, muszę i chyba to zrobię, zrobiłabym, gdybym tylko kurwa wiedziała, przez co się tak czuje, dlaczego, przecież wszystko jest kurwa dobrze, lepiej niż zawsze, kurwa, naprawdę chciałabym wiedzieć dlaczego mi odpierdala, czemu do chuja znowu mi odjebało.

http:  niecalkiemludzka.blogspot.com... teksty

niecalkiemludzka dodano: 5 lipca 2013

wróć! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: wróć! do wpisu 5 lipca 2013
My tutaj  tacy słabi wszyscy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 1 lipca 2013

My tutaj, tacy słabi wszyscy, błagamy o miłość, krzyczymy, bo miłość, błagamy, mówimy, kochaj mnie, no weź, pokochaj mnie, tak jak ja kocham Ciebie, pokochaj mnie i nie daj mi zapomnieć, że dla Ciebie nie ma nic ważniejszego ode mnie, że nigdy nikt, nic, nigdzie, tak bardzo, jak ze mną, no proszę, proszę, przyznaj, że odwzajemniasz to, co ja czuję do Ciebie, przyznaj, że też czujesz to, o czym żadne z nas nie ma odwagi powiedzieć na głos ani słowa, no weź, pokochaj mnie, proszę, przecież byłoby cudownie, przecież też jesteś słaby, wszyscy jesteśmy, tacy słabi, wszyscy, którzy jednak prędzej czy później przekonali się, dowiedzieli się, że jednak nie, że jednak to nie to, że jednak to nie działa, że jednak nikogo nie obchodzi Twoje złamane, zakochane do granic możliwości serce i że, krótko mówiąc, to możesz je sobie wziąć i spierdalać.

♥!!! teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ♥!!! do wpisu 26 czerwca 2013
Strasznie porozrywana jesteś... teksty

niecalkiemludzka dodano: 25 czerwca 2013

Strasznie porozrywana jesteś, dziewczynko, słaba, ciepła, stęskniona, wciąż nie rozumiesz jak mógł i wciąż nie rozumiesz dlaczego zawsze wszystko przytrafia się Tobie. Zabawne to wszystko, wszyscy odchodzą, udają, że Cię nie znają, odeszli i porozrywali Cię, zabierając sobie kolejne części wedle uznania. Wspominasz zapachy i och, to dopiero śmieszne, myślałaś, że znalazłaś ten jeden, jego zapach, czystą miłość, myślałaś tak, ale popatrz, odwróć się i zobacz, kiedy to było ? Kochałaś kiedyś ?

Tyle jest tego bólu tutaj   pełno... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 czerwca 2013

Tyle jest tego bólu tutaj , pełno tego bólu wszędzie i chyba coraz więcej zrozumienia, coraz większa świadomość popełnionych błędów, wdech, wydech, oddychaj, nic nie mogłaś zrobić, dzieliło was 2000 kilometrów, na dobrą sprawę chyba nie zdawaliście sobie z tego do końca sprawy i chyba mieliście zbyt dużo wiary i chyba zbyt mało i kurwa może rzeczywiście trzeba było bardziej o siebie dbać, nie wypuszczać siebie z dłoni, serc z dłoni, nie chwytać w ich locie tuż nad ziemia, tuż przed ich roztrzaskaniem się o chodnik, nie, może trzeba było bać się, że kiedyś nie będzie okazji, czasu, szeptów, ciszy, dłoni, może trzeba było nie być dziećmi, może trzeba było powalczyć trochę dłużej, trochę bardziej dostrzec kruchość, trochę się poprzerażać, że coś może trochę nie wyjść, może trzeba było kurwa zrobić cokolwiek zanim przyszedł moment, że nie można było już zrobić nic. I to jest ostatnia rzecz o Tobie, ostatnie wspomnienie, zniszczenie, ostatni żal i tęsknota, ostatnia taka miłość, lata temu.

Różnica między  spać samemu  a... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 czerwca 2013

Różnica między "spać samemu" a "spać bez ciebie". Och, kurwa. — Ochocki, Vithren, "Nietu", "Łuny twojego uśmiechu"

ła. nie sądziłam  że jeszcze ktokolwiek czyta mnie tak bardzo  wstecz . Bardzo dzięki :  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ła. nie sądziłam, że jeszcze ktokolwiek czyta mnie tak bardzo "wstecz". Bardzo dzięki :* do wpisu 23 czerwca 2013
Nie dla optymistów czyli tak bardzo... teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 czerwca 2013

Nie dla optymistów czyli tak bardzo po pijaku czyli mój mózg every fuckin time. Polecam / odradzam / whatever : http://niecalkiemludzka.blogspot.com/2013/06/zabij-to.html

kurwa ♥ teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: kurwa ♥ do wpisu 16 czerwca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV