głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;** do wpisu 7 września 2011
Bądź ze mną  bądź przy mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 września 2011

Bądź ze mną , bądź przy mnie, uważaj mnie za najlepszą choćby nie wiem co, proszę, cholernie tego od Ciebie potrzebuje.

 Tylko po to żeby kochać... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 września 2011

" Tylko po to, żeby kochać - niepotrzebny mi jest powód" / Szad < 3

Bo ja żyję sobie od tak przecież... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 września 2011

Bo ja żyję sobie od tak przecież, ledwie zwlekam się z łóżka, ziewam nad poranna kawą i przeklinam otwierając szafę, wychodzę na ulicę i odpalam papierosa nie patrząc na zdegustowane babcie czekające na autobus, wchodzę do szkoły, uśmiecham się ironicznie do dziwek siedzących na schodach, chowam się i kurczę na lekcjach, wychodzę z nimi zapalić, potem zwykle idziemy na piwo wiesz, nawet jak nie ma pieniędzy, rozmawiamy, szlajamy się, palimy, śmiecimy na chodniki, spóźniamy na autobusy, wracamy na nogach, wszystko po to żeby nie wracać za wcześnie do domu, żeby nie myśleć, nie mieć czasu, nie czuć, nie wspominać, żeby oszczędzić sobie bólu.

I co z tego że twierdzisz że mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 września 2011

I co z tego, że twierdzisz, że mnie nie poznajesz, widzisz ja się zmieniłam, wyrwałam się z tego całego syfu, niby nadal w nim uczestniczę, ale jestem ponad to, nie biorę niczego do siebie, do niczego się nie przywiązuje, do niczego nie przykładam zbytniej wagi, pierdolę, teraz wy zastanawiajcie się co zrobić, żeby mnie nie stracić.

Traktują mnie jak taką swoją... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 września 2011

Traktują mnie jak taką swoją maskotkę, jak swoje pieprzone logo, mówią, że nie chcą zobowiązań, a zabierają wszędzie, dzielą się życiem, przedstawiają kumplom, poznają moich, pokazują wszystkim jaką to niby jestem ich własnością, pilnują, zakazują, nakazują, dbają, podbudowują na mnie swoje ego, kurewsko mnie wykorzystują, a kiedy odechciewa mi się być miłą, mówią, że się zawiedli. Zwykli frajerzy.

Siedzisz obok niego i wiesz czujesz... teksty

niecalkiemludzka dodano: 5 września 2011

Siedzisz obok niego i wiesz, czujesz, że to jest właściwe, że tego chcesz, że to właśnie tak powinno być, czujesz że go kochasz, po prostu, to przychodzi samo, i to jest tak naturalne jak fakt że masz 12 par żeber i jak to, że dzisiaj też był wschód słońca albo jak to,że w Twojej klatce piersiowej nakurwia bez przerwy mięsień, który teraz należy tylko do Niego.

Byłeś niczyj byłeś mój a potem... teksty

niecalkiemludzka dodano: 5 września 2011

Byłeś niczyj, byłeś mój, a potem swój byłeś. Kim jesteś teraz? Za cholerę tego nie wiem.

Bawię się ludźmi bawię się... teksty

niecalkiemludzka dodano: 5 września 2011

Bawię się ludźmi, bawię się wszystkim, uciekam od konsekwencji, nie przejmuje się, staram się tylko ładnie wyglądać skoro zrezygnowałam z myślenia.

Chcę coś zmienić chcę żeby... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 września 2011

Chcę coś zmienić, chcę żeby było lepiej, chcę w końcu zacząć żyć inaczej, ale nie mogę, przeszłość mnie trzyma, a raczej to ja boję się pozwolić jej odejść.

Nie mam poczucia własnej wartości i... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 września 2011

Nie mam poczucia własnej wartości i jem 2 tabletki na śniadanie. Oddałabym życie za miłość choć nie umiem w pełni okazywać jej osobie, którą kocham, umarłabym bez przyjaciół, a są dni gdy muszę zmuszać się choćby do 5 min rozmowy z Nimi, spotykam się z 3 kompletnie obojętnymi mi kolesiami naraz, jestem dziwna, nie zrozumiesz mnie.

Kurwa mać dlaczego ja bez przerwy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 4 września 2011

Kurwa mać, dlaczego ja bez przerwy płaczę?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV