głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziękuję  D teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dziękuję ;D do wpisu 21 listopada 2011
Nie próbuj wypełniać pustki po... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 listopada 2011

Nie próbuj wypełniać pustki po czymś ważnym, byle czym, nie uznawaj zamienników, nie pozwalaj sobie na substytuty, żadne, przyjaźni, szczęścia, czekolady, miłości, szczególnie na substytuty miłości.

Pamiętaj o Nim  pamiętaj o tym by... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 listopada 2011

Pamiętaj o Nim, pamiętaj o tym by go kochać, pamiętaj, że za dziesięć lat gdy wydobędziesz adres tej strony z zakamarków pamięci masz nadal kochać tylko jego, masz być już tylko jego, pamiętaj, że większość wpisów tutaj jest nim inspirowana, że całe Twoje pisanie jest nim inspirowane, a tak naprawdę to całe Twoje jebane życie jest nim inspirowane, pamiętaj o tym by zawsze się starać, pamiętaj, że nic nie jest dane z góry na zawsze, pamiętaj co czułaś gdy odchodził i co czułaś gdy wracał, pamiętaj o jego ustach, włosach, zapachu, mimice, o jego wszystkim, pamiętaj kurwa o tym, że tylko jego kochasz naprawdę, pamiętaj że to jedyna rzecz w życiu której nie możesz pozwolić sobie spieprzyć, pamiętaj, bo widzę, że zaczynasz zapominać./ ode mnie do mnie.

A Ty  Ty byłeś tylko jednym z moich... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 listopada 2011

A Ty, Ty byłeś tylko jednym z moich grzechów, takim, który przypomina się gdzieś nad ranem, mignie w świadomości i od razu zostaję zepchnięty w niepamięć, takim o którym nigdy się nie mówi i z którym żyje się zupełnie tak jak wcześniej, jesteś dla mnie tylko takim małym grzechem.

Jest mi tak strasznie źle  jestem... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 listopada 2011

Jest mi tak strasznie źle, jestem tak nieposkładana, tak nieukołysana, tak tragicznie pusta, że kurwa no nie wiem co mam wypić, żeby to przeszło.

W życiu każdego z nas jest ta jedna... teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 listopada 2011

W życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys.

Miało być lepiej  miało się nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 19 listopada 2011

Miało być lepiej, miało się nie sypać, miałam nie upadać i nie kruszyć się na oczach innych, miało być więcej ciepła, a miłość miała być w końcu widoczna, cholera miało być lepiej.

Nie mogę pić za dużo wódki  bo... teksty

niecalkiemludzka dodano: 19 listopada 2011

Nie mogę pić za dużo wódki, bo zachowuje się histerycznie, nie mogę słuchać "Rolling in the deep", bo czuję się jak bezradne, samotne dziecko, nie mogę siedzieć za długo wieczorem, bo zaczynam podświadomie zastanawiać się czy głębiej ranią nowe żyletki czy stary nóż kuchenny, nie mogę dopuścić do świadomości faktu, że jeszcze tyle muszę przeżyć bez Ciebie, bo to tak jakbym godziła się z faktem, że wszystkie te lata przeleżę w trumnie.

Są wyrazy  słowa  całe zdania... teksty

niecalkiemludzka dodano: 17 listopada 2011

Są wyrazy, słowa, całe zdania, które wwiercają się nie tylko w umysł, one przechodzą przez ciało i wywołują mdłości, są słowa, które raz usłyszane chce się wyrzygać przez całe życie.

Rozdygotane serce  prawie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 16 listopada 2011

Rozdygotane serce, prawie wypychające żebra z klatki piersiowej, jeden, postrzępiony jak brzegi starych książek mięsień, dedykujący każde swoje uderzenie tylko dla jednego człowieka, złożony w jedne, wiecznie zimne ręce, aż do końca.

  Każdy momentami sobie nie radzi.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 listopada 2011

- Każdy momentami sobie nie radzi. - Mała, problem w tym, że ja tylko momentami sobie radzę.

Nie umiem już opowiadać o sobie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 14 listopada 2011

Nie umiem już opowiadać o sobie, słowa są destrukcyjne, nawet alkohol nie rozwiązuje mi języka, czasami tylko przed snem szeptem wypowiadam Twoje imię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV