głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Nie wiem nie ogarniam nie rozumiem nie zapominam nie jem nie myślę ale kocham kocham kocham kocham kocham najmocniej jak tylko potrafie. Trzeba wiedziec kiedy s

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Nie wiem nie ogarniam nie rozumiem nie zapominam nie jem nie myślę ale kocham kocham kocham kocham kocham najmocniej jak tylko potrafie.
Nie wiem nie ogarniam nie rozumiem... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 czerwca 2010

Nie wiem,nie ogarniam, nie rozumiem,nie zapominam, nie jem, nie myślę, ale kocham ,kocham kocham,kocham, kocham najmocniej jak tylko potrafie.

Trzeba wiedziec kiedy skonczyc.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 czerwca 2010

Trzeba wiedziec kiedy skonczyc. Papierosa, dogryzanie ludziom, upijanie sie i miłosc. Zwłaszcza miłosc.

Napisałes do mnie w srodku nocy.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 23 czerwca 2010

Napisałes do mnie w srodku nocy. Słysząc melodie ustawiona specjalnie dla Ciebie, obudziłam sie z niedowierzania. Ciało odmawiało mi posłuszenstwa, nie mogłam ani oddychac ani wstrzymac oddechu. Nie mogłam w to uwierzyc. Ale to byłes Ty, to naprawde byłes Ty ,Ty taki ludzki, kochany i moj i niestety jak zwykle Maksymalnie wykorzystujacy moja naiwnosc i wiare w naszą miłość.

moje  prosze o podpis  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: moje ;| prosze o podpis ;| do wpisu 23 czerwca 2010
 NIEcałkiemludzka jesli juz  ale tak czy owak dziekuje za podpis  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: / NIEcałkiemludzka jesli juz ;| ale tak czy owak dziekuje za podpis ;* do wpisu 23 czerwca 2010
Wywracasz mi sie w żoładku... teksty

niecalkiemludzka dodano: 23 czerwca 2010

Wywracasz mi sie w żoładku , krecisz mi się w głowie, to chyba znaczy, ze wciąz jestes najwazniejszy.

I jakims cudem przeoczyłam moment od... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 czerwca 2010

I jakims cudem przeoczyłam moment od którego zacząłes goscic w moich myslach o wiele częsciej niz do tej pory. Nie wiem tez, od ktorej soboty zaczęłam uwzględniac Twoja osobę w moich planach na weekend, i od którego dnia pierwszy raz uzalezniłam moj humor od tego czy mowiąc do mnie 'czesc' pusciłes mi oczko. Po prostu nagle złapałam sie na tym, ze stałęs sie dla mnie cholernie wazny,wazny jak nigdy dotąd.

dziekuje Ci bardzo za podpis  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dziekuje Ci bardzo za podpis ;* do wpisu 22 czerwca 2010
Brakuje mi tego cholernie. Brakuje mi... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 czerwca 2010

Brakuje mi tego cholernie. Brakuje mi picia kawy z jednego kubka , korzystania z jednego piórnika, pisania w jednym zeszycie na lekcjach. Brakuje mi palenia jednego papierosa za szkoła i wytrącania go sobie nawzajem. Chodzenia w Twoich butach, wymieniania sie bluzą z nadrukiem Metallici . Zamienia sie telefonami, bo przeciez były identyczne. Chodzenia do supermarketu po ' wielkie zakupy' i wychodzenia z niego jedynie z paczka gum do zucia. Wspolnego kupowania ciuchow i pozyczania sobie pieniedzy na tramwaj. Romantycznych piknikow na łace i troche mniej romantycznych melanży u kolegów. Nieopisanie mi tego brakuje. I mimo tego, ze powiedziałes, ze oprócz Ciebie wszystko inne pozostanie, to wiem juz, ze kłamałes, bo wraz z Toba znikneły te pieprzone drobne rzeczy, ktore zawsze tak bardzo kochałam i to ich brakuje mi najbardziej.

A wiesz dlaczego tak to przezywam... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 czerwca 2010

A wiesz, dlaczego tak to przezywam , nie śpię, płacze w biały dzień, palę papierosy, jeden za drugim, jem tony czekolady i nie wyobrazam sobie dalszego zycia?! Bo lepszego od Ciebie nie bedzie. Bo dla mnie nikt kto nie jest Tobą, po prostu nie moze byc lepszy od Ciebie.

A teraz moją definicją szczęścia... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 czerwca 2010

A teraz moją definicją szczęścia stało sie pragnienie, zeby ktoś, kiedys pokochał mnie tak mocno jak ja kocham Ciebie.

Bo ja mam swoje życie i swój swiat... teksty

niecalkiemludzka dodano: 21 czerwca 2010

Bo ja mam swoje życie i swój swiat, a ludziom bardzo trudno sie do niego dostać. Tobie jedynemu sie to udało , ale oczywiscie musiałes zdetonowac go od srodka na malutkie kawałeczki, a potem oczywiscie musiałes dowiesc, ze jestes facetem i mnie zostawic , zebym sama musiała sprzątac i składac do kupy ten cały syf w głowie i sercu, ktory po Tobie został.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV