głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Taaa możesz się kurwa śmiać ze nie wiem co to jest prawdziwa miłość. Ale kurwa spytaj mnie za 10 lat kogo kocham a daje sobie rękę uciąć ze odpowiedz będzie brz

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Taaa możesz się kurwa śmiać ze nie wiem co to jest prawdziwa miłość. Ale kurwa spytaj mnie za 10 lat kogo kocham a daje sobie rękę uciąć ze odpowiedz będzie brzmiała do
Taaa możesz się kurwa śmiać ze... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 stycznia 2011

Taaa,możesz się kurwa śmiać,ze nie wiem co to jest prawdziwa miłość. Ale kurwa spytaj mnie za 10 lat, kogo kocham, a daje sobie rękę uciąć,ze odpowiedz będzie brzmiała dokładnie tak samo jak dziś.Ja po prostu wiem,ze to ten jedyny i dla mnie nigdy nie będzie nikogo lepszego. A Ty możesz sobie wierzyć albo nie. Jeszcze zobaczysz.

Tak  to prawda ze złamał mi serce.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 stycznia 2011

Tak, to prawda,ze złamał mi serce. I chociaz było cięzko to ja nadal kochałam go tymi połamanymi częsciami. Ale potem on wrócił, wrócił, pozbierał mnie z podłogi, wylał alkohol do ubikacji, połamał papierosy i wyciągnął mi żyletke z rąk. A potem zaczął naprawiac moje serce. Gestami, pocałunkami, dotykiem,ciepłym oddechem na karku i mówieniem o uczuciach. Wymawiał te słowa, które zawsze pragnęłam usłyszeć. Wiem jakie to było trudne dla Niego. Ale wystarczył tydzień, a ja bylam naprawiona. Kocham Go. Za to i w ogóle za wszystko. Nieopisanie Go kocham.

Tak wiem juz co o tym sadzicię. Ma... teksty

niecalkiemludzka dodano: 24 stycznia 2011

Tak wiem juz co o tym sadzicię. Ma wszystko i jeszcze bezczelnie mówi,ze nie jest do konca szczęsliwa. Ale wy kurwa nie rozumiecie. Bez niego, nie ma tu niczego dla mnie.

Chciałabym   żebyś kochał mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 23 stycznia 2011

Chciałabym , żebyś kochał mnie tak mocno, ze gdybym umarła pierwsza, Ty, w odpowiedzi na pytania o mnie mówiłbyś: "-Sylwia? Sylwia to był dar od Boga.'

Czuje się jak jeden wielki promil. A... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 stycznia 2011

Czuje się jak jeden wielki promil. A raczej jak kilka promili.

  Ej muszę coś z siebie wyrzucić.... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 stycznia 2011

- Ej muszę coś z siebie wyrzucić. - Dajesz. - Pamiętam te dni. Kiedy nie spałam tygodniami, a potem zapadałam w kilkunastominutowe drzemki w rożnych dziwnych miejscach w domu. Pamiętam, jak całe weekendy spędzałam w pustej wannie, jadłam czekoladę i płakałam. Jak nie mogłam już słuchać swoich myśli, nie byłam już w stanie poradzić sobie z cisza i pamiętam wszystkie te smutne piosenki z tamtych czasów. Ten ból świadomości,ze każda wykonywana przeze mnie czynność nie ma najmniejszego sensu. Pamiętam takie czasy,kiedy 2 paczki papierosów na dzień, nie starczały i to były tez czasy kiedy jeszcze nie miałam z waszymi imionami żadnych wspomnień. Pamiętam krew w wannie i krzyk matki. Wszystko co potem.Ej no i jak tak dzisiaj na to patrze to powiem wam, ze chyba silna byłam. Było strasznie, ale jakoś się żyło. - No co się tak na mnie patrzycie?! Dobra, ja jej już dziś nie będę polewał.

  Jakie jest Twoje najbardziej... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 stycznia 2011

- Jakie jest Twoje najbardziej przyziemne marzenie? - Tamte nowe, zryte buty od Mc Queena, i żeby chociaż raz wygrać z Tobą w tego pokera, ale najbardziej to bym chciałam choć raz móc wyjść z Nim na papierosa.

Oprócz tych wszystkich oczywistych... teksty

niecalkiemludzka dodano: 22 stycznia 2011

Oprócz tych wszystkich oczywistych marzeń, mam wobec Ciebie jeszcze jedno pragnienie. Chciałabym kiedyś, po latach usłyszeć od Ciebie " Było warto tyle na Ciebie czekać". I chciałabym żebyś wyszeptał mi to do ucha, nad ranem , tuz po nocy spędzonej ze mną.

przewijam uczucia jak taśmę . teksty

niecalkiemludzka dodano: 20 stycznia 2011

przewijam uczucia jak taśmę .

Rzygać mi się chce na widok... teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 stycznia 2011

Rzygać mi się chce na widok bezsensu czucia / Nickelback

  Ej  a znasz wartośc słowa  ZAWSZE  ? teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 stycznia 2011

- Ej, a znasz wartośc słowa "ZAWSZE" ?

Moja definicja piekła to wieczna... teksty

niecalkiemludzka dodano: 18 stycznia 2011

Moja definicja piekła to wieczna świadomość tego,ze On wcale mnie nie kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV