głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 Powiedział Ci że Cię kocha . ? Tak . Powiedział Ci że za Tobą tęskni . ? Tak . Powiedział Ci że Cię potrzebuje . ? Tak . To czego Ty jeszcze chcesz . ? Szczero

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
Powiedział Ci że Cię kocha . ? Tak . Powiedział Ci że za Tobą tęskni . ? Tak . Powiedział Ci że Cię potrzebuje . ? Tak . To czego Ty jeszcze chcesz .
 Powiedział Ci  że Cię kocha . ?... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

- Powiedział Ci , że Cię kocha . ? - Tak . - Powiedział Ci , że za Tobą tęskni . ? - Tak . - Powiedział Ci , że Cię potrzebuje . ? - Tak . - To czego Ty jeszcze chcesz . ? - Szczerości .

I możesz go nie kochać mieć... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

Nie zliczysz , ile razy mówiłaś , że jest okej a tak naprawdę rozpierdalało Cię od środka. Nie zliczysz , ile razy uśmiechałaś się , chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie , że on cie kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś , na czym Ci zależało . Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć , zapaść się pod ziemię , po prostu zniknąć . Nie zliczysz , ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa , a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze . Pewnych rzeczy nie da sę policzyć , bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

nie martw się  ja wiem  że przy... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

nie martw się , ja wiem , że przy Twoich kumplach nie istnieje . nie uśmiechnę się do Ciebie , nie spojrzę , a nawet nie powiem Ci cześć. Żeby przypadkiem któryś z Twoich sympatycznych kolegów nie pomyślał , że masz chociaż odrobinę uczuć.

' ale .. '  nie skończyła  bo... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

' ale .. ' - nie skończyła , bo przerwał Jej już na początku zdania . ' nie ma zadnego ale . nie ma już nic . nie ma Nas . nie ma mnie . nie ma Ciebie ' - powiedział , łapiąc się za głowę . usiadła na podłodze , opierając się o meble i zalewając łzami . spojrzał na Nią ostatni raz i wyszedł, ryczała jak dziecko . nie potrafiła się podnieść , biec za Nim . nie potrafiła już żyć .

znamy się czy nie ? kogo teraz to... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

znamy się czy nie ? kogo teraz to tak naprawdę obchodzi ? mamy własne życie , nie myślimy o sobie . tylko jeszcze czasem , gdy przypadkiem wpadniemy na siebie na ulicy, czy w szkole serce zaczyna pękać , a w naszych oczach można zobaczyć tą cholerną tęsknotę , za tym co było kiedyś. jednak wszystko i tak sprowadza się do krótkiego , oschłego spojrzenia, a potem wzroku wbitego w ziemię .

odszedł zostawiając mnie z chorymi... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

odszedł, zostawiając mnie z chorymi wyrzutami sumienia. wyszedł, głuchy na moje wyjaśnienia. nie reagował na przeprosiny. patrzyłam w nieznajome mi już źrenice, miałam przed sobą innego człowieka. osuwał się mimowolnie, wiedziałam, że go tracę, nie odezwał się nigdy więcej, widziałam tylko jak odchodzi idąc chodnikiem przed siebie, ja zostałam sama nie widząc już nigdy nikogo innego poza nim, a łzy mimowolnie same napływały mi do oczu./niebieskamalinkax3

Wciąż była zakochana może nawet... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

Wciąż była zakochana, może nawet jeszcze bardziej. Mimo że wszystko pogrzebała, serce nie umiało zrezygnować z uczucia i ukryło je głęboko. Wbrew sobie była skazana na to, by kochać już na zawsze.

wiesz jak to jest pragnąć czegoś... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

wiesz jak to jest pragnąć czegoś co jest niemożliwe? wydzielasz wszędzie tą swoją naiwną nadzieję i ufasz temu u góry że wszystko się przecież jakoś ułoży. że serce powróci na swoje miejsce, a żołądek na nowo zacznie się domagać jedzenia, ale to nieprawda. nie cofniesz czasu, nawet jeśli uda ci się przesunąć wskazówki na wielkim big benie w lodnynie. nie naprawisz, i nie zmienisz biegu wydarzeń nawet oddając swoje własne życie. nie dasz rady. dlatego tak ważne jest, aby skupiać się na przyszłości. ona należy do ciebie. ona, i chwilowa teraźniejszość. tylko ją możesz zmienić lub przesunąć na inny tor. pamiętaj.

Przepraszam że zawracałam Ci dupę... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

Przepraszam, że zawracałam Ci dupę, moim uczuciem.

  a wtedy szłam za nim sama pustym... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

` a wtedy szłam za nim sama, pustym korytarzem szkolnym, wiedziałam, że kiedyś mogłam iść obok niego, być dla niego kimś ważnym, niezastąpionym...A teraz? teraz wiem, że nigdy już tak nie będzie, ale gdy obrócił się i spojrzał na mnie tymi nieziemskimi niebieskimi oczami, znowu nabrałam tej beznadziejnej nadziei, chyba znowu jestem naiwna../niebieskamalinkax3

i gwarantuję sobie samej i pewnie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 23 luty 2012

i gwarantuję sobie samej i pewnie większości innych osób, że za pare lat, niby dużo czasu, a jednak wcale nie tak wiele, będziecie dorośli, może kiedyś usiądziecie w swoim starym domu, na ulubionej kanapie, i zaczniecie wspominać... te dobre i złe chwile, pojawi się i śmiech i smutek. Śmiech- z wspólnych wydarzeń z najlepszą przyjaciółką z gimnazjum, czy liceum, a smutek- z powodu tych wszystkich rzeczy, których kiedyś bałaś się zrobić, stałaś jak wryta w ziemie mówiąc, że nie dasz rady, jednak może byś spełniła już wtedy swoje marzenia, myśli, pragnienia? Wtedy dasz sobie do świadomości, że czasu już nie cofniesz. Zostały Ci tylko wspomnienia, a w nich On, który już gdzie indziej, szczęśliwy ułożył sobie życie, a nam w głowie tylko pozostanie myśl.. a, co gdybym wtedy zaryzykowała? Tak dokładnie...więc chyba warto wykorzystać wszystkie swoje szanse, aby później nie żałować../niebieskamalinkax3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV