głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie_do_kupienia bardzo boli gdy KTOŚ z kim spędziłaś najpiękniejsze chwile w życiu skraca Waszą znajomość do krótkiego cześć a ja nie potrafię zadbać o zmyty talerz w moim poko

nie_do_kupienia

nie_do_kupienia.moblo.pl
bardzo boli gdy KTOŚ z kim spędziłaś najpiękniejsze chwile w życiu skraca Waszą znajomość do krótkiego cześć
bardzo boli  gdy KTOŚ z kim... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

bardzo boli, gdy KTOŚ z kim spędziłaś najpiękniejsze chwile w życiu, skraca Waszą znajomość do krótkiego "cześć"

a ja nie potrafię zadbać o zmyty... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

a ja nie potrafię zadbać o zmyty talerz w moim pokoju, o swoja fryzurę w czasie deszczu czy słońca, nie potrafię jej pomoc, sobie polepszyć dnia, zatrzymać przy sobie człowieka, dzięki któremu żyję

Od lat powtarzam ten sam schemat:... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

Od lat powtarzam ten sam schemat: motyle w brzuchu, skradane pocałunki, wielka miłość, zdrada, morze łez... I tak w kółko

Gdy ktoś kocha różę  której... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...

Kochasz go nadal prawda?   Skąd Ci... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

Kochasz go nadal prawda? - Skąd Ci to przyszło do głowy?! - Widzę, wciąż gdy słyszysz jego imię błyszcza Ci się oczy Uśmiechasz się tak specyficznie i nabierasz rumieńców. - To wspomnienia. Ale tak kocham go. - To mu to powiedz! - żeby miał mnie za idiotkę? i jeszcze miał satysfakcje ze wygrał?o nie. - to chcesz żeby tak odszedł? być może na zawsze? z inna?! - jeśli to da mu szczęście to tak. - aj niech żałuje , ze tego nie słyszy , idiota nie wie co stracił.

kochany brzuszku  przepraszam za te... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

kochany brzuszku, przepraszam za te wszystkie motyle. kochana poduszko, przepraszam ze te wszystkie łzy. kochane serce, przepraszam za cały ten bałagan. kochany mózgu, miałeś rację.

klnę  bo chce. płaczę  bo nie... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

klnę, bo chce. płaczę, bo nie wytrzymuję. kocham cię bo.. i nie wiem co tu napisać, nie mam pojęcia czemu cię kocham.. tak po prostu jest.

odtąd wstaje z łóżka  ubieram sie... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

odtąd wstaje z łóżka, ubieram sie, maluje rzęsy tuszem, na śniadanie jem płatki słuchając radia, a później jestem szcześliwa. bez żadnego ale.

to chyba jakaś inna bajka  bo potem... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

to chyba jakaś inna bajka, bo potem kucyk zamienia się w czołg i przejeżdża po tej pieprzonej królewnie.

deszcz   zbiorowe samobójstwo... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

deszcz - zbiorowe samobójstwo miliardów kropel skaczących na ziemię z wysokości nieba.

to boli . kiedyś blisko   teraz... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

to boli . kiedyś blisko - teraz sobie obcy ludzie . i trudno , tak musiało być , nie mam złudzeń . nie mam pretensji , nie czuję nienawiści . wszystkiego najlepszego , mam dosyć zawiści .

Podobno jak jest Crunchips jest... teksty

nie_do_kupienia dodano: 8 listopada 2010

Podobno jak jest Crunchips jest impreza . Natomiast, Ja myślę, ze jak jestes Ty i Twoja miłosć to dopiero jest impreza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć