głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie.bylbym.tu.soba Pamiętasz tekst 'życie wyjebie mi liścia'? Poraz kolejny wyjebalo tym razem dość niespodziewanie. Choć to może bzdura bo doskonale wiedziałem do czego to może n

nie.bylbym.tu.soba

nie.bylbym.tu.soba.moblo.pl
Pamiętasz tekst 'życie wyjebie mi liścia'? Poraz kolejny wyjebalo tym razem dość niespodziewanie. Choć to może bzdura bo doskonale wiedziałem do czego to może nas dopr
Pamiętasz tekst 'życie wyjebie mi... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 24 maja 2014

Pamiętasz tekst 'życie wyjebie mi liścia'? Poraz kolejny wyjebalo, tym razem dość niespodziewanie. Choć to może bzdura, bo doskonale wiedziałem do czego to może nas doprowadzić. Krawędź, kres wytrzymałości, po których nie ma nic, prócz otchłani wstydu, hańby, bezradności. Ciemności, w której pozostanie żyć w nieskończoność. Ja stojący na krawędzi tego wszystkiego, i Ty trzymająca mnie za ramię, bez pewności czy mnie zatrzymać czy zepchnąć.

A jeśli dziś wyjdę z domu i... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 16 kwietnia 2014

A jeśli dziś wyjdę z domu i pierdolnie mnie coś i będę potrzebować krwi, czy oddasz mi ją? A jeśli skończę na wózku to czy będziesz tu, czy będziesz starać się pomóc czy odejdziesz w chuj?

Dobra dobra :  teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: Dobra dobra :) do wpisu 16 kwietnia 2014
I weselej    teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: I weselej ;) do wpisu 16 kwietnia 2014
Wyszedłem na szluga i popatrzyłem w... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 16 kwietnia 2014

Wyszedłem na szluga i popatrzyłem w niebo. Od razu nasunęło się pytanie "Gdzie tak na prawdę jest moje miejsce?". Usiadłem tuż przy drzwiach wejściowych. Nagle usłyszałem dźwięk sms'a. Nie musiałem nawet patrzeć kto napisał, bo wiedziałem, że to Ona. Spojrzałem na ekran telefonu, przeczytałem wiadomość od ukochanej i uświadomiłem sobie, że tak na prawdę moje miejsce jest tuż przy Niej. / twoj.na.zawsze

Na dworze dzisiaj czuć chłód  taki... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 16 kwietnia 2014

Na dworze dzisiaj czuć chłód, taki jak od Ciebie często czuć.

Szybki przegląd 'znajomych'  dawno... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 stycznia 2014

Szybki przegląd 'znajomych', dawno tego nie robiłem. Przeleciał już rok. Z każdą mordą łączy mnie nić, każda osoba urzekła mnie myślą, każdy przychylił się do tego, że kliknąłem 'obserwuj' na Jego profilu. Teraz wchodzę na strony tychże osób. I chuj mnie trafia. Jeden wpis, dodany przez osobę trzecią. Imię + ta jebana gwiazdka, świadcząca o tym,że tej mordy już nie ma. Link do kawałka, który ostatecznie ryje w głowie świadomość, że pozostało już z nami tylko Jego dobre imię. Data, minęło 7 miesięcy, ukłucie w sercu, nie dane było pożegnać się wcześniej. Zostanie w pamięci zapis. Słońca promieniem piszę, bo tak mówi mi natchnienie! W górę dla Ciebie Mr_Lonely dwa palce !

Była piękna pamiętam  miała... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 stycznia 2014

Była piękna pamiętam, miała spokój na rękach i serce mi pęka gdy myślę że Jej nie ma.

Tęskniła?    teksty nie.bylbym.tu.soba dodał komentarz: Tęskniła? ;) do wpisu 7 stycznia 2014
Zdarł sobie gardło  krzyczał... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 7 stycznia 2014

Zdarł sobie gardło, krzyczał kilkanaście godzin, kiedy łamała mu nogi, patrzył w jej czerwone oczy. Nawet próbował się bronić, wyciągnął z kurtki kastet, Ona śmiejąc się do łez zgniotła mu pięść na miazgę.

Wszyscy chcą być dorośli  ale... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 8 września 2013

Wszyscy chcą być dorośli, ale wystarczy chwila by obudzić w sobie gówniarstwo, rozpuszczone dziecko, które wszystko wie najlepiej. Najlepiej wbić sobie coś do głowy, zejść do poziomu swojej dupy, bo przecież ona jest najważniejsza i najmądrzejsza.

Mozna ocenić człowieka po jednym... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 8 września 2013

Mozna ocenić człowieka po jednym słowie, skreślić go w przeciągu minuty. Każdy ma własne życie, zaprasza i wyprasza z niego kogo tylko chce. Niestety, robi to coraz częściej bez szacunku, bez zastanowienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV