głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nicorobin 'ludzie mowia ze pachne grzechem a ja czuje tylko twoje perfumy ' Uwielbiam słyszeć ‘jesteś moja’. Uwielbiam kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie p

nicorobin

nicorobin.moblo.pl
'ludzie mowia ze pachne grzechem a ja czuje tylko twoje perfumy '
'ludzie mowia ze pachne grzechem   a... teksty

nicorobin dodano: 19 luty 2016

'ludzie mowia ze pachne grzechem , a ja czuje tylko twoje perfumy '

Uwielbiam słyszeć ‘jesteś... teksty

nicorobin dodano: 12 maja 2015

Uwielbiam słyszeć ‘jesteś moja’. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez ciebie zasnąć.

“Myśl o tym kto będzie cię... teksty

nicorobin dodano: 12 maja 2015

“Myśl o tym kto będzie cię nosił na rękach. Nie żryj na noc ” — Piotr C. POKOLENIE IKEA

Spotkali się po to  żeby się... teksty

nicorobin dodano: 12 maja 2015

Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, toś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie.

“ Do najprzyjemniejszych momentów... teksty

nicorobin dodano: 12 maja 2015

“ Do najprzyjemniejszych momentów w życiu należą te, kiedy nie możesz przestać się uśmiechać po spotkaniu lub rozmowie. ”

 Nie za wygląd się kocha  ale nie... teksty

nicorobin dodano: 12 maja 2015

"Nie za wygląd się kocha, ale nie wiadomo za co. A jak kocha się, to i co na wierzchu się kocha, i co ukryte, i co może się stać, tak tobie, jak i mnie, czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne, czy ktoś łysy, czy że poci się. Nie kocha się osobno, że ktoś wysoki jest, a ktoś ma takie czy inne oczy, czy choćby ktoś najpiękniej mówił, bo jeden może być wymowny, a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną, żeby nie miał żadnej wady, a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór, nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać."

 Na ogół staram się zwalczać... teksty

nicorobin dodano: 8 kwietnia 2015

"Na ogół staram się zwalczać własne szajby. Tę pielęgnuję."

 Byliśmy zajęci tylko sobą  może... teksty

nicorobin dodano: 3 marca 2015

"Byliśmy zajęci tylko sobą, może nawet przesadnie lub histerycznie, cały dzień dotykaliśmy swoich ciał, uczyliśmy się ich na pamięć, gorliwie, tak jakbyśmy na jutro mieli z nich zapowiedziany sprawdzian."

  Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

nicorobin dodano: 3 marca 2015

" Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy mówię, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy razem gotujemy. Gdy dzwonisz z pytaniem na co mam ochotę, bo właśnie jesteś w sklepie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy każesz mi oglądać kolejny horror albo jakiś film piąty raz. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój! " D.

 Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

nicorobin dodano: 3 marca 2015

"Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu." D.

 Trzeba mieć wrażliwość... teksty

nicorobin dodano: 20 luty 2015

"Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam"

 Nigdy nie daj sobie wmówić  że... teksty

nicorobin dodano: 14 luty 2015

"Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 12 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV