głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Obiecywał  że będzie z Tobą... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

Obiecywał, że będzie z Tobą zawsze a mimo to postanowił Cię zostawić? Nie rozpaczaj. Nie błagaj go, by został. Jeśli postanowił zniknąć z Twojego życia to niech znika. Najlepiej raz na zawsze. Niech zamknie za sobą drzwi i nie wraca. Życz mu dobrze. Nie złość się na niego. Niech wszystko układa mu się jak najlepiej. Największą karę wymierzył sobie sam , gdy postanowił z Ciebie zrezygnować. Po czasie zrozumie jak wielki popełnił błąd, ale wtedy będzie już za późno, by cofnąć czas. Nie pozwól nikomu na stanie w progu Twojego serca i zastanawianie się, w którą stronę ruszyć. Albo jesteś dla niego ważna, albo nie. Albo jest przekonany, że chce być z Tobą, albo nie. Ma dać Ci pewność, a nie robić pieprzony bałagan w głowie. I uwierz mi - nie ma czego żałować. R.W.

Dasz radę  rozumiesz!? Kolejny raz... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

Dasz radę, rozumiesz!? Kolejny raz Cię skrzywdził? Znów ktoś zrujnował twoje zaufanie? Ponownie źle trafiłaś i ktoś wykorzystał twe dobre serce? I co teraz, dasz mu te pierdoloną satysfakcję, zamykając się na innych ludzi? Pozwolisz sobie na to, aby przez czyjeś niedojebanie, gniło twoje jedyne, lecz piękne życie? Chcesz, aby ktoś chodził dumnie po tej planecie, gdy Ty stajesz się więźniem swych emocji? Przecież Ty sama sobie robisz na złość! Przede wszystkim ciesz się, że z twego życia znikła kolejna, niewarta Ciebie osoba. [...] Ludzie obiecują, że nigdy Cię nie zostawią. Zostawią. I to zupełnie w porządku być smutnym, płakać i cierpieć z tego powodu. Płacz jest zawsze ok. Zawsze. J.Ł.

Bo wierzę  że czasami musi nas... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i - choćby cholernie bolało - zaczekać, aż przyjdzie to drugie. K.Ś.

  nie chciała słuchać bo On w Niej... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

" nie chciała słuchać bo On w Niej miłość zabił "

Musisz nauczyć się przestać... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

Musisz nauczyć się przestać kochać kogoś, kto nieustannie Cię krzywdzi. By potrafić jeszcze kochać siebie. R.W. "Kobiety, które mają klasę".

  But it's so hard to be strong When... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

" But it's so hard to be strong When you've been missin' somebody so long " https://www.youtube.com/watch?v=vXocEOE8MII

Bezradność.    Kiedy nadal kochasz... teksty

never_lose_hope dodano: 11 listopada 2019

Bezradność. Kiedy nadal kochasz, ale nie możesz już być. Ból. Kiedy płacze Twoje serce, na widok tego jak doszczętnie niszczy tego, którego w nim niegdyś pokochałaś. Mądra kobieta. Odchodzi, z szacunku do samej siebie. I nie zapomina, gdy nie ufa. Kobus.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV