głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 czasami niektórych trzeba sobie... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` czasami, niektórych trzeba sobie odpuścić . nie dlatego, że Tobie nie zależy tylko dlatego, że to im nie zależy .

 nie była dla Niego dobra .?  za... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

- nie była dla Niego dobra .? - za bardzo kochała . te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej . chcą dostać tyle samo, ile dają, i pewnego dnia wali się wszystko . - Marek Hłasko

 najgorszymi wrogami są nasi bliscy... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` najgorszymi wrogami są nasi bliscy, którzy znają nasze słabe punkty i wiedzą jak uderzyć .

 nie da się w życiu być zawsze... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` nie da się w życiu być zawsze porządnym człowiekiem, ale w miarę możliwości trzeba się postarać, żeby nie być bydlakiem . - Ewa Nowak "Nie do pary"

 nie chcę związku . chce wpadać... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` nie chcę związku . chce wpadać do Niego raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pooglądać TV, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Jego .

 podobno jeśli ludzie są sobie... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` podobno jeśli ludzie są sobie pisani to prędzej czy później i tak na siebie trafią .

 kocham Go na tyle mocno by nie... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` kocham Go na tyle mocno, by nie życzyć Mu źle . chcę żeby spełniły się wszystkie jego marzenia .. ale nie chcę się temu przyglądać .

 chcę siedzieć razem z Tobą na... teksty

never.more dodano: 28 luty 2016

` chcę siedzieć razem z Tobą na kuchennym blacie w samej bieliźnie o trzeciej nad ranem i rozmawiać zupełnie o niczym . - ainsworthcass.soup.io

 momentami nie wytrzymuję .. łzy... teksty

never.more dodano: 12 października 2015

` momentami nie wytrzymuję .. łzy stają się codziennością ukrywaną pod wymuszonym uśmiechem, tylko po to by nikt nie pytał co się dzieje . choć czasem tak idealnie udaję szczęśliwą dziewczynę, dla której życie jest czymś cudownym, to z dnia na dzień kruszę się coraz bardziej . może niepotrzebnie bo przecież, mam wszystko co najważniejsze, ale zrozum, brakuje mi Twojego oddechu .. brakuje mi ciepła Twych dłoni . Twojego głosu i zapachu . małego 'tęsknię' w wiadomości, dzięki któremu uśmiech na twarzy był przyjemnością .

 każdego dnia próbuję oszukać... teksty

never.more dodano: 12 października 2015

` każdego dnia próbuję oszukać serce i własną podświadomość, we wszystkim co związane z Tobą .. z tym, że dla mnie to wszystko jest już skończone, że stało się przeszłością, do tego nic nie znaczącą, a uczucia tak po prostu z czasem wymarły . nagle Ty 'przypominasz' mi o sobie i chrzanisz wszystko .

 dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

never.more dodano: 12 października 2015

` dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach człowieka, którego ceniliśmy ponad własne życie . ile tak naprawdę dla Niego znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica . dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne i cudowne nie liczyło się . że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza była niczym .

 It's like your screaming and no one... teksty

never.more dodano: 12 października 2015

` It's like your screaming and no one can hear. You almost feel ashamed, that someone could be that important, that without them you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts, you feel hopeless. Like nothing can save you and when its over and its gone, you almost wish that you could have all that bad stuff back, so you could have the good.' Rihanna-We found love . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV