głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
  ... co zrobisz gdy w końcu... teksty

never.more dodano: 5 czerwca 2016

` [...] co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się, że zmarnowałeś szansę . zepsułeś marzenia . spieprzyłeś miłość na całe życie . tylko wtedy nie będzie już odwrotu . nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat . a Ty zostaniesz sam . i wcale nie będzie happy endu . będziesz miał spokój . będzie cisza . będzie beztroska . będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz .. - Natalia Belcik .

 kiedy dwojgu ludziom na sobie... teksty

never.more dodano: 5 czerwca 2016

` kiedy dwojgu ludziom na sobie zależy, nie tracą się . - Tony Parsons .

 pełno Cię we mnie a przy mnie... teksty

never.more dodano: 5 czerwca 2016

` pełno Cię we mnie, a przy mnie tak mało . - Katarzyna Wołyniec .

 między nami pogorszyło się z... teksty

never.more dodano: 5 czerwca 2016

` między nami pogorszyło się z dnia na dzień . nie byliśmy przygotowani na porażkę i głupie okrucieństwo wobec siebie . w tak młodym wieku człowiek zmienia kochanka w śmiertelnego wroga w ciągu paru oddechów . - Jonathan Carroll - "Zaślubiny patyków"

 może niektórzy ludzie pojawiają... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to, aby wyleczyć nas z innych ludzi .

 nie jestem wyjątkowy co do tego... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` nie jestem wyjątkowy, co do tego nie mam wątpliwości . jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie . nikt nie postawił pomnika ku mej czci, a moje imię szybko pójdzie w zapomnienie, lecz kochałem - całym sercem i duszą - a to moim zdaniem wystarczająco dużo . - Nicholas Sparks "Pamiętnik"

 nie potrzebujesz nowego telefonu... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, kolejnego zgonu na melo, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście . Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata . osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli . potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami . i choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka .

 palpitacji serca dostanę z Tobą... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` palpitacji serca dostanę z Tobą, a bez Ciebie tylko pierdolca . - Piotr Tokarz

 będziemy mijać się bez gestu i... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` będziemy mijać się bez gestu i bez słowa nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze . - Wisława Szymborska.

 to co jest między nimi musi być... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` to, co jest między nimi, musi być nazwane . koniecznie .! to nie jest przecież jakiś tam romans .! to jest sto pięter ponad . romans .? jak to brzmi ! nazwać romansem to, co jest między nimi, to tak jakby cement na budowę wozić rolls-royce'em . niby można, ale to nieporozumienie . - Janusz Leon Wiśniewski "Samotność w sieci"

 znaleźć człowieka z którym... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb . - Waldemar Łysiak

 mężczyzna jest jaki jest i nie ma... teksty

never.more dodano: 31 maja 2016

` mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować . im szybciej kobieta to zrozumie, tym lepiej dla niej . i dla niego . - Maria Czubaszek

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV