głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need_you_now zastanawiam się czy nie mógł wybrać bardziej odpowiedniego momentu żeby to wszystko zakończyć? ale nie on musiał akurat teraz. nie dość że w święta to jeszcze w

need_you_now

need_you_now.moblo.pl
zastanawiam się czy nie mógł wybrać bardziej odpowiedniego momentu żeby to wszystko zakończyć? ale nie on musiał akurat teraz. nie dość że w święta to jeszcze w najw
zastanawiam się czy nie mógł... teksty

need_you_now dodano: 13 kwietnia 2013

zastanawiam się czy nie mógł wybrać bardziej odpowiedniego momentu żeby to wszystko zakończyć? ale nie, on musiał akurat teraz. nie dość, że w święta to jeszcze w najważniejszych i najtrudniejszych miesiącach mojego dotychczasowego życia. musiał teraz, bo jemu tak wygodnie, nie liczy się to, że mnie złamał, że wywrócił mi wszystko do góry nogami. nie pomyślał o mnie. pomyślał wyłącznie o sobie.

to przeze mnie. to przeze mnie to... teksty

need_you_now dodano: 13 kwietnia 2013

to przeze mnie. to przeze mnie to wszystko, moje cierpienie, moje łzy, mój ból. to przez to, że otworzyłam serce właśnie dla niego. na kogoś kto nie jest wart mojej miłości. ale moje serce nie wybiera. po prostu się zakochało. ech..

Nie mogę się rozpaść.  Nie mogę.... teksty

need_you_now dodano: 13 kwietnia 2013

Nie mogę się rozpaść. Nie mogę. Nikt mnie przecież nie poskłada.

Najgorzej kiedy zaufasz facetowi do... teksty

need_you_now dodano: 12 kwietnia 2013

Najgorzej kiedy zaufasz facetowi do takiego stopnia, że jesteś w stanie powierzyć mu wszystko - duszę, serce, ciało, uczucia. Kiedy nie wstydzisz się stanąć przed nim nago, prezentując wszystkie swoje niedoskonałości nie bojąc się odrzucenia. Najgorzej kiedy zaufasz mu i będziesz miała swoją, być może wymyśloną, pewność, że nie będzie widział w Tobie zabawki tylko ujrzy kobietę, która ma ogromne serce bijące tylko dla niego, która chce żyć, aby móc być z nim tak do końca świata. Najgorzej kiedy zaufasz, a on mimo wszystko wykorzysta Twoje słabości i to, że zrobisz dla niego wszystko. Kiedy nie będzie liczył się z Twoimi uczuciami, zrani Cię i odbierze nadzieję i wiarę w prawdziwą miłość.

Czuję  że umieram z samotności  z... teksty

need_you_now dodano: 12 kwietnia 2013

Czuję, że umieram z samotności, z miłości, z rozpaczy, z nienawiści - ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat.

możesz mnie naprawić  wiesz?... teksty

need_you_now dodano: 12 kwietnia 2013

możesz mnie naprawić, wiesz? możesz jednym gestem, dwoma słowami, krótkim pocałunkiem sprawić, że znowu odrodzi się we mnie dawna ja – pełna radości i wiary w siebie. możesz dać mi swoje serce, którym będę się starannie opiekować, możesz dać mi swoje zaufanie, którego nigdy nie złamię, możesz dać mi siebie. wybór spoczywa w Twoich rękach. zniszczysz mnie doszczętnie, czy na nowo nauczysz mnie kochać?/ Dina

Siedzę i płaczę  aż wstyd się... teksty

need_you_now dodano: 12 kwietnia 2013

Siedzę i płaczę, aż wstyd się przyznać. Wszędzie gdzie nie spojrzę, Twoja podobizna. Moja myśl nie chce Cię ode mnie wygnać. Wybacz. Moja wyobraźnia widzi Cię co chwila. Moja osoba się od Ciebie już uzależniła. / fabisz

Zazwyczaj to ja jestem tą  za... teksty

need_you_now dodano: 11 kwietnia 2013

Zazwyczaj to ja jestem tą, za którą płaczą. Ale on jest jedynym dla którego bym umarła.

Kochać to nie trzymać za rękę... teksty

need_you_now dodano: 11 kwietnia 2013

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości. Wierze, że się jeszcze nauczysz.

Tęsknię za Tobą i nie chodzi tu o... teksty

need_you_now dodano: 11 kwietnia 2013

Tęsknię za Tobą i nie chodzi tu o czas, który minął od kiedy ostatni raz się widzieliśmy, czy rozmawialiśmy. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdaje sobie sprawę, jak bardzo chciałabym, byś był teraz przy mnie.

Próbowałam się trzymać  ale to... teksty

need_you_now dodano: 11 kwietnia 2013

Próbowałam się trzymać, ale to rani zbyt mocno, Próbowałam przebaczyć, ale to nie wystarczy, by sprawić, aby wszystko było dobrze.

Minuta za minutą  dzień za dniem... teksty

need_you_now dodano: 11 kwietnia 2013

Minuta za minutą, dzień za dniem, tęsknię. Czy pada deszcz czy sypie śnieg tęsknię. W spodniach czy w sukience rozglądam się, wokół ludzi tłum i tęsknię. Każdy ma Twoją twarz. Wierna i niewierna już innych rąk dotyk znam i tęsknię. Łudzę się, że znajdziesz mnie. Na co dzień i od święta próbuję żal w uśmiechu kryć i tęsknię, Bo oczy Twe pamiętam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV