głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need_you_now To wszystko stało się tak bardzo męczące że dziś nie wiem jak sobie z tym radzić. Mogłabym upić się do nieprzytomności i obudzić się jutro w cudzym łóżku z wiel

need_you_now

need_you_now.moblo.pl
To wszystko stało się tak bardzo męczące że dziś nie wiem jak sobie z tym radzić. Mogłabym upić się do nieprzytomności i obudzić się jutro w cudzym łóżku z wielkim kace
To wszystko stało się tak bardzo... teksty

need_you_now dodano: 20 sierpnia 2013

To wszystko stało się tak bardzo męczące, że dziś nie wiem jak sobie z tym radzić. Mogłabym upić się do nieprzytomności i obudzić się jutro w cudzym łóżku, z wielkim kacem w głowie i jeszcze większą dziurą w sercu. Mogłabym wypłakiwać sobie oczy i drapać nadgarstki ze świadomością, że to nic nie da i jednocześnie złudną nadzieją na to, że pomoże. Mogłabym zasnąć z ogromną nadzieją na to, że już nigdy nie podniosę powiek do góry, bo życie bez ciebie nie jest moim życiem. Mogłabym napisać list albo zostawić ci wiadomość na sekretarce i zawrzeć tam wszystkie emocje, jakie w spazmach targają moją duszę. Mogłabym stanąć w twoich drzwiach i poprosić cię o zwrócenie mi siebie samej i mojego serca, które zabrałeś odchodząc. Ale nie widzę w tym sensu. Przecież żadna z tych rzeczy nie jest w stanie zwrócić mi tego, czego tak naprawdę potrzebuję. Ciebie. To najdziwniejsza zasada działania tego świata. Potrafię żyć bez serca, ale nie bez ciebie. /dontforgot

wiesz kiedy docenisz  że... teksty

need_you_now dodano: 20 sierpnia 2013

wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbiorę. "

Znowu trzeba się podnieść  wstać... teksty

need_you_now dodano: 20 sierpnia 2013

Znowu trzeba się podnieść, wstać i przypomnieć sobie co jest słuszne i o to co chcę osiągnąć
Autor cytatu: tomi858

Nie ma Cię już w moim życiu. Nie... teksty

need_you_now dodano: 17 sierpnia 2013

Nie ma Cię już w moim życiu. Nie rozmawiam z Tobą, nie pisze, nawet Cię już nie widuję. Nie jesteś obecny.. Nie ma Cię dla mnie, wiesz? Ale z serca nigdy nie znikniesz.

to jest jakaś kpina. to się nie... teksty

need_you_now dodano: 16 sierpnia 2013

to jest jakaś kpina. to się nie dzieje naprawdę!

 Kochać to także umieć się... teksty

need_you_now dodano: 15 sierpnia 2013

"Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu. " kurwa tylko czemu to tak boli? dlaczego mam mu pozwolić odejść kiedy wiem, że dałabym mu więcej szczęścia niż ktokolwiek inny?

tyle imprez dziś w koło. normalnie... teksty

need_you_now dodano: 15 sierpnia 2013

tyle imprez dziś w koło. normalnie byłabym na połowie z nich. ale obecnie wszystko jest jakieś dziwne. dziwnie mi w środku. nie wiem nic.

potrzebuję Cię. przytul mocno mnie! teksty

need_you_now dodano: 15 sierpnia 2013

potrzebuję Cię. przytul mocno mnie!

wiele piosenek wywołuje u mnie... teksty

need_you_now dodano: 15 sierpnia 2013

wiele piosenek wywołuje u mnie wspomnienia. każda z nich przywraca nasze wspólne chwilę. i każda inną. a wszystkie równie cenne i ważne .

coś w środku mnie skacze  bije... teksty

need_you_now dodano: 15 sierpnia 2013

coś w środku mnie skacze, bije, krzyczy, płacze i cierpi. a ja siedzę na łóżku, na zewnątrz mnie nie widać nic. ani drgnę. ta wewnątrz to prawdziwa ja. niedostępna dla ogółu.

prowadź mnie. niech cały świat mi... teksty

need_you_now dodano: 14 sierpnia 2013

prowadź mnie. niech cały świat mi raz zazdrości!

Chcę Ci powiedzieć  że wciąż... teksty

need_you_now dodano: 12 sierpnia 2013

Chcę Ci powiedzieć, że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie biję mi serce, bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż, Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój. Wstaję tylko po to, by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć, że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens, gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask, a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię, daj jakiś znak, bo wszystko tutaj co moje, umiera bez Ciebie. /K

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV