głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Michał to co siedzi w Twojej duszy to cos niezwykłego. Kolejny raz kłaniam się nisko. 2.Ile musiałoby minąć czasu abyś zorientował się że coś nie tak ? Po jak d

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Michał to co siedzi w Twojej duszy to cos niezwykłego. Kolejny raz kłaniam się nisko.
Michał to co siedzi w Twojej duszy to cos niezwykłego. Kolejny raz kłaniam się nisko. teksty need.you.here dodał komentarz: Michał to co siedzi w Twojej duszy to cos niezwykłego. Kolejny raz kłaniam się nisko. do wpisu 22 czerwca 2013
2.Ile musiałoby minąć czasu abyś... teksty

need.you.here dodano: 20 czerwca 2013

2.Ile musiałoby minąć czasu abyś zorientował się, że coś nie tak ? Po jak długim milczeniu zacząłbyś się o mnie martwić ? Czy w ogóle drgnęłoby Ci serce ? Czy machnąłbyś na to ręką wcale się nie przejmując ? Odszedłbyś gdybym powiedziała wtedy, że masz odejść i zostawić mnie w spokoju ? Posłuchałbyś mnie ? Czy może pozwoliłbyś abym kolejny raz zatonęła w Twoich ramionach ? Obiecałbyś mi, że mogę na Ciebie liczyć , wysłuchałbyś mnie pomagając "podnieść się " choćby o jeden schodek ? Chciałabym abyś był wtedy moim oparciem . Tak jak i w tej chwili, za 5 minut , za godzinę , jutro , za 3 miesiące i zawsze. Po prostu przy mnie bądź. Więcej nie chcę. Nie żądam niemożliwego . Nie każę Ci przynieść mi gwiazdki z nieba . Proszę tylko o Twoją obecność w moim pogmatwanym życiu . Tyle.

 Mam coś w sobie co przyciąga skurwysynów     Idealna prawda ubrana w słowa. Chyba mam to samo . A raczej na pewno . teksty need.you.here dodał komentarz: "Mam coś w sobie co przyciąga skurwysynów" - Idealna prawda ubrana w słowa. Chyba mam to samo . A raczej na pewno . do wpisu 20 czerwca 2013
1.Jest bez sensu. Jest źle. Każdego... teksty

need.you.here dodano: 20 czerwca 2013

1.Jest bez sensu. Jest źle. Każdego dnia staram się nie zaprzątać sobie głowy myślą co by było gdybyś pojawił się teraz u mego boku. Nie mogę o tym myśleć. To mnie jeszcze bardziej ciągnie na dół. Coraz częściej zastanawiam się nad sensem tego co robię. Czy jakikolwiek sens ma to, że dziś uśmiechnę się do sąsiadki z naprzeciwka, czy jest sens w tym, że spojrzę jak co rano na Twoje zdjęcie, czy istnieje jakikolwiek sens podniesienia się o poranku z łóżka ? Czy ktokolwiek będzie dziś na mnie czekać ? Czy może znajdzie się osoba, która zauważyłaby moją nieobecność ? Czy gdybym przestała odpisywać na sms-y, nie odbierałabym telefonów, nie pojawiałabym się na fejsie czy gadu to byłbyś pierwszą osobą, która przekroczyłaby próg mojego domu ? Czy to właśnie Ty przyszedłbyś do mnie przytulając bez słowa tak długo abym mogła się spokojnie wypłakać, po czym usłyszałabym najwspanialszy głos i słowa "Co Ty wyprawiasz wariatko ? " Byłbyś wtedy przy mnie?

ejj wiesz  że  mój też  o teksty need.you.here dodał komentarz: ejj wiesz, że mój też ;o do wpisu 18 czerwca 2013
Przyrzekam że nigdy nie... teksty

need.you.here dodano: 18 czerwca 2013

Przyrzekam,że nigdy nie zamieniłabym nocy - jednej jedynej nocy spędzonej z Tobą na żadne z miliona tysięcy przeżytych dni swojego życia.
Autor cytatu: shony

Wspaniała ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: Wspaniała ♥ do wpisu 18 czerwca 2013
Przyjaciel to osoba  z którą... teksty

need.you.here dodano: 17 czerwca 2013

Przyjaciel to osoba, z którą możesz kłócić się codziennie ale i tak oddałbyś za nią życie. To ktoś na kogo obrazisz się trzydzieści razy w ciągu dnia ale i tak wiesz, że nie dałbyś rady bez niej. To osoba, z którą możesz nie rozmawiać przez pewien czas ale krótki bo prędzej czy później jedno z Was nie wytrzyma bez tego drugiego. Z przyjacielem potrafisz śmiać się z tych samych dowcipów, rozumiecie się bez słów, wygłupiacie się, krzyczycie na siebie , martwicie się o siebie nawzajem . To przyjaciel wie o Tobie wszystko i to do niego biegniesz gdy jest Ci źle. To na niego zawsze możesz liczyć i to on rozśmieszy Cię nawet gdy będzie to najbardziej chujowy dzień w całym Twoim życiu . I choć gdy jesteście razem masz ochotę go udusić to i tak najlepiej jest gdy jest obok i zawsze możesz na niego liczyć. A jeśli nie będzie potrafił Ci pomóc to przytuli, wypije z Tobą kolejkę i powie : Siostra jutro im /mu wpierdolimy ♥

Dobry wieczór. Minęły właśnie... teksty

need.you.here dodano: 16 czerwca 2013

Dobry wieczór. Minęły właśnie kolejne dwadzieścia cztery godziny. Kolejna doba życia umknęła nam przez palce. A my ? Co takiego zrobiliśmy dziś aby było lepiej ? Czy powiedziałeś dziś coś, co mogłoby odmienić życie choćby jednej osoby na tej ziemi ? Czy podarowałeś komukolwiek dziś szczery uśmiech? Tak za nic . Czy pomyślałeś sobie dziś o kimś ważnym i bliskim sercu i czy jesteś z tą osobą szczery ? Czy może trzasnąłeś kolejny raz drzwiami zamykając nie tylko dom ale i serce ? Zamykając siebie samego. Odseparowując się od całego świata, udając, że nic nie da się zmienić , nie potrzeba mi niczego, jest dobrze jak jest ? Cierpiąc samemu .. Tak jest lepiej ? Czy naprawdę udając twardziela będzie łatwiej ? Czasem po prostu nawet największy twardziel potrzebuje chwili dla siebie, potrzebuje uronić łzę. Potrzebuje uczucia bycia kochanym, ważnym dla kogoś. Tak najprościej, zwyczajnie.

W tym momencie oddałabym wszystko by... teksty

need.you.here dodano: 16 czerwca 2013

W tym momencie oddałabym wszystko by móc zatopić się w Twoich ramionach, poddać się zapomnieniu i ulecieć wysoko, wysoko . Tak . Jestem typem romantyczki. I właśnie teraz potrzebuję cholernie Twojej obecności. Abyś mnie porwał na długi spacer, z zaciekłością opowiadając o minionym dniu. Chcę skakać z Tobą po kałużach, poczuć się jak małe dzieci, leżeć na łące obserwując obłoki. Jeść lody czekoladowe karmiąc się nawzajem. Chcę obezwładnić Cię na moment czekając aż Ty zatrzymasz moje ruchy śmiejąc się i mówiąc " I co teraz cwaniaro ? " Chcę zabrać klucz do Twojego serca, zakopać go głęboko pod ziemię - tam gdzie nikt nigdy go nie znajdzie. I mieszkać w nim do końca naszych dni. Chcę budzić się z uśmiechem i świadomością, że jesteś przy mnie. Chcę poczuć szczęście, które już dawno zbłądziło i pląta się gdzieś w pobliżu. Chcę Ciebie tu . Teraz.

Wiedziałam. teksty need.you.here dodał komentarz: Wiedziałam. do wpisu 16 czerwca 2013
Przytulić Cię  poczuć ciepło... teksty

need.you.here dodano: 14 czerwca 2013

Przytulić Cię, poczuć ciepło Twojego ciała , Twój dotyk, smak. Każdy ruch klatki piersiowej spowodowany głębokim wdechem. Wtulić się w Twoje silne ramiona, zamknąć oczy i po prostu trwać. Wtapiać się w Twoje słowa, które niosą ukojenie nawet w najbardziej przeklętym dniu. Czuć Twoją bliskość, błogość i bezpieczeństwo gdy jesteś obok. Wdychać Twój nieziemski zapach, który doprowadza mnie do szaleństwa. Spoglądać w twoje cudne oczka, obserwować jak robisz swoje słodkie minki. Łaskotać Cię i czekać na to urocze mruczenie , które jest oznaką zadowolenia. Tak.. bardzo bym chciała coć przez jeden wieczór znów poczuć się właśnie tak ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV