głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Nie polecam z własnej autopsji .. Czekam aż w końcu moje życie zacznie się układać. Czekam na moment kiedy spotkam na swojej drodze kogoś kto już nie będzie ran

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Nie polecam z własnej autopsji ..
Nie polecam z własnej autopsji ..    teksty need.you.here dodał komentarz: Nie polecam z własnej autopsji .. ;/ do wpisu 15 czerwca 2014
Czekam aż w końcu moje życie... teksty

need.you.here dodano: 15 czerwca 2014

Czekam aż w końcu moje życie zacznie się układać. Czekam na moment kiedy spotkam na swojej drodze kogoś kto już nie będzie ranił, kogoś z kim już nie będzie żadnych nieporozumień. Chciałabym żeby w końcu moje życie zaczęło się układać. Abym mogła wreszcie zacząć cieszyć się nim bezgranicznie. Abym wiedziała, że zawsze ktoś na mnie czeka bym miała do kogo wracać, by znalazł się ktoś kto będzie przy mnie bez względy na wszystko, pomimo wszystkich moich wad i niedoskonałości, pomimo tego jaka jestem. Nigdy nie miałam szczęścia. Czy jest możliwe by uśmiechnęło się ono do mnie właśnie teraz?

Nie potrafię być szczęśliwa... teksty

need.you.here dodano: 15 czerwca 2014

Nie potrafię być szczęśliwa...
Autor cytatu: fumik

Oddałabym bardzo wiele abym mogła... teksty

need.you.here dodano: 11 czerwca 2014

Oddałabym bardzo wiele abym mogła cofnąć czas. abym mogła cofnąć wypowiedziane przeze mnie słowa, abym mogła cofnąć chwile, w których usłyszałam to czego słyszeć nie powinnam.. Oddałabym wiele.. Cofnęłabym chwile, w których poznałam niektórych ludzi, w niektórych miejscach na pewno bym się już ponownie nie znalazła.. Do pewnych rzeczy podeszłabym mniej emocjonalnie, pewnych sytuacji unikałabym jak ognia. Może teraz byłabym w zupełnie innym miejscu, może byłabym trochę mniej zraniona, trochę bardziej szczęśliwsza. Może dziś nie musiałabym zawodzić się na bliskich, może nauczyłabym się rozróżniać tych prawdziwych od tych nie wartych choćby jednej minuty mojego życia. Może dziś żyłabym pełnią życia rzygając nadmiarem szczęścia.. Może..

ej mała.. nie. teksty need.you.here dodał komentarz: ej mała.. nie. do wpisu 11 czerwca 2014
Ja Ci dam !    teksty need.you.here dodał komentarz: Ja Ci dam ! ;( do wpisu 11 czerwca 2014
Przepiękne ! teksty need.you.here dodał komentarz: Przepiękne ! do wpisu 9 czerwca 2014
Nie tęsknij  masz mnie ! teksty need.you.here dodał komentarz: Nie tęsknij, masz mnie ! do wpisu 8 czerwca 2014
2.Tą która kochała  bo wierzyła w... teksty

need.you.here dodano: 5 czerwca 2014

2.Tą która kochała, bo wierzyła w prawdziwą miłość. W miłość, która miała istnieć, w miłość która zdarza się raz na milion, miłość jak w filmach..Chyba dorosłam. Wyrosłam z tych wszystkich bajek, zobaczyłam co znaczy życie.. I chyba tego nie chciałam.. Chyba wolałam leżeć w łóżku i oglądać Kubusia Puchatka.. Było o wiele prościej.

1. Uczucie wewnętrznej pustki... teksty

need.you.here dodano: 5 czerwca 2014

1. Uczucie wewnętrznej pustki wypełniło już mnie całkowicie. To jest chyba jeszcze gorsze niż ból. To stan, w którym nie bardzo wiem co się ze mną dzieje. Raz śmieję się całkiem szczerze do całego świata by za moment zakryć dłonią pokrytą łzami twarz. Wszelkie krzywdy jakimi zostałam obciążona nie wywołują już u mnie bólu.. wywołują gniew.. Nie rozumiem nic.. Patrzę w lustro i widzę tą samą dziewczynę, jaką byłam z przed roku lecz kiedy zagłębiam się w tym spojrzeniu jeszcze bardziej widzę, że jednak to nie ta sama dziewczyna.. Jej oczy już nie są takie same, nie świecą, zgasły. Jej usta już nie są podobne do tamtych.. Bo tak dawno nie zagościł na nich prawdziwy promyk szczęścia. Jej ciało już nie jest takie samo bo już tak dawno nie doświadczyło uczucia ciepła, bliskości, szacunku, pożądania, miłości.. Jej rysy twarzy stały się bardziej szlachetniejsze.. To doświadczenie ukształtowało "nowe" odbicie lustrzane.. Już nigdy nie będę tą samą..

Słowo 'przyjaciel' do czegoś... teksty

need.you.here dodano: 4 czerwca 2014

Słowo 'przyjaciel' do czegoś zobowiązuje.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

moja ! ♥ teksty need.you.here dodał komentarz: moja ! ♥ do wpisu 3 czerwca 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV