głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Co boli ? Boli to że.. boli to że wpatruję się w te słowa już tak długo i nie potrafię sensownie wyrazić sedna mojego bólu. Po prostu mnie boli. 2.Chciałabym si

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Co boli ? Boli to że.. boli to że wpatruję się w te słowa już tak długo i nie potrafię sensownie wyrazić sedna mojego bólu. Po prostu mnie boli.
Co boli ? Boli to  że.. boli to  że... teksty

need.you.here dodano: 6 listopada 2014

Co boli ? Boli to, że.. boli to, że wpatruję się w te słowa już tak długo i nie potrafię sensownie wyrazić sedna mojego bólu. Po prostu mnie boli.

2.Chciałabym się widywać z Tobą... teksty

need.you.here dodano: 31 października 2014

2.Chciałabym się widywać z Tobą 24 godziny na dobę i nie czuć nic prócz zwykłej sympatii ponieważ cały czas pragnę Twojej obecności, chcę Cię mieć blisko.. inaczej umieram. Chcę zakochać się w końcu z wzajemnością aby poczuć wreszcie to ciepło, tą namiętność, tą miłość.. zapomnieć.. zapomnieć, że Cię kocham. Chciałabym pisząc to nie płakać.. nie mogę.

1.Chcę wypłakać się ostatni raz.... teksty

need.you.here dodano: 31 października 2014

1.Chcę wypłakać się ostatni raz. Ostatni raz chcę poczuć ten ból i już nigdy więcej. Chcę przestać już o Tobie myśleć w każdej sekundzie mojej egzystencji. Chciałabym już nigdy więcej nie cierpieć. Nie chcę abyśmy się już ranili. chcę przestać potrzebować Twoich słów, Twojego dotyku, Twojej obecności. Chciałabym kiedyś wstać o świcie i abyś wtedy nie pojawił się już w mojej podświadomości jako pierwszy,,zróbmy o jeden kroczek naprzód..pojaw się jako druga myśl. chciałabym położyć się spać nie rozpamiętując naszych ostatnich spotkań oraz potencjalnych przyszłych.. Nie chcę czekać na Twoją wiadomość, która i tak nie nadchodzi. Chcę przestać być o Ciebie zazdrosna.. Chcę przestać nienawidzić wszystkie dziewczyny, które się wokół Ciebie kręcą.. Chciałabym nie słuchać piosenek, które mi Cię przypominają.. Chciałabym zatrzymać w sobie wszystko co leży mi na sercu.. nie chcę się żalić bo to nie o to chodzi.. Wolałabym przestać okłamywać bliskich i samą siebie, że już mi na Tobie nie zależy.

a płacz wie wszystko. słowa nie... teksty

need.you.here dodano: 25 października 2014

a płacz wie wszystko. słowa nie wiedzą, myśli nie wiedzą, nie wiedzą sny, a płacz ludzki wie. bo płacz jest i płaczem, i tym, nad czym płacze.
Autor cytatu: mistrzhehe

Czas płynie  lecz nic się nie... teksty

need.you.here dodano: 25 października 2014

Czas płynie, lecz nic się nie zmienia. Ja nadal uparcie nie potrafię wyrzucić Cię z mojego serca, z moich myśli, z mojego życia.. Nie potrafię. Co z tego, że jesteśmy w bardzo dobrych relacjach ? Co z tego, że oboje uwielbiamy swoje towarzystwo, co z tego, że się widujemy, że ze sobą rozmawiamy, wygłupiamy się, śmiejemy.. co z tego.. skoro nie jest dobrze. Wcale nie jest lepiej. Niszczy mnie potworna zazdrość o Ciebie. Przecież nie należysz do mnie i nigdy nie będziesz ale nie potrafię się Tobą dzielić.. Nie potrafię. Pali mnie widok Ciebie wygłupiającego się z innymi, wolę kiedy to ja jestem w centrum Twojego zainteresowania. Kiedy mnie dotykasz, przytulasz.. Wszystko to jest jakieś dziwne. Ja jestem dziwna. Life. My life.

piękne :  teksty need.you.here dodał komentarz: piękne :) do wpisu 19 października 2014
Tak jakoś pusto.. Brak mi. Strasznie... teksty

need.you.here dodano: 19 października 2014

Tak jakoś pusto.. Brak mi. Strasznie mi brak.

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak... teksty

need.you.here dodano: 14 października 2014

Odchodzić dla czyjegoś dobra to tak jakby komuś wbić sztylet w serce tłumacząc, że zimne ostrze załagodzi ból.
Autor cytatu: ciamciaramciaa

takie  bywanie  może zabić. takie... teksty

need.you.here dodano: 14 października 2014

takie "bywanie" może zabić. takie przerwy w uczuciach, wyniszczają. takie niezdecydowanie jest mało odpowiedzialne. więc proszę, zastanów się czego chcesz, zanim zabijesz mnie od wewnątrz. / veriolla

 Wiem ze nigdy nie bedzie moj  bo nie chce potem rozrywac mi serca. Mimo  ze chce dla mnie jak najlepiej to w obu tych sytuacjach skazana jestem na ból.  tak jest .. teksty need.you.here dodał komentarz: "Wiem ze nigdy nie bedzie moj, bo nie chce potem rozrywac mi serca. Mimo, ze chce dla mnie jak najlepiej to w obu tych sytuacjach skazana jestem na ból." tak jest .. do wpisu 12 października 2014
2. Już nikt nie wskrzesi we mnie... teksty

need.you.here dodano: 11 października 2014

2. Już nikt nie wskrzesi we mnie nadziei bo odeszła ona wraz z TOBĄ. Nikt nie będzie potrafił obudzić mojego serduszka z tego wielkiego snu bo nie potrafię już nikogo innego kochać. Niczyj dotyk nie będzie potrafił rozgrzać mojego ciała do czerwoności bo to potrafiły tylko JEGO dłonie. Już nikt nie będzie potrafił zatrzymać moich łez bo to może tylko ON. Tylko ON mógłby rozświetlić mój cały świat, pokazać, że jednak jest on piękny, że piękna jest nawet jesień, której nienawidzę, wtedy kiedy leje i wieje wiatr. Przy NIM wszystko było piękniejsze. Teraz .. nie mam nic. Teraz już nie da się żyć, kiedy wspomnienia niszczą tak bardzo.. kiedy jesteś tak blisko a jednocześnie tak daleko.. Kiedy już nic nigdy nie będzie jak dawniej.. Kiedy TY nie będziesz już taki jak byłeś kiedyś.. Już nic nie będzie dobrze. Bo TY masz swoje życie.. a mnie już w nim nie ma..

1.Nikt nigdy nie będzie NIM. Nikt... teksty

need.you.here dodano: 11 października 2014

1.Nikt nigdy nie będzie NIM. Nikt nie będzie nigdy miał takich oczu jakie ma ON. Nikt nie spojrzy już na mnie tak jak zawsze patrzył ON. Niczyj wzrok nie będzie dla mnie tak ważny jaki był JEGO. Nikt nie uśmiechnie się już tak słodko bo taki uśmiech ma tylko jedna osoba. Na żaden dźwięk nie będę dostawała dreszczy, bo tylko JEGO głos potrafił zdziałać takie cuda. Przy nikim nie będę potrafiła już śmiać się tak prawdziwie, tak szczerze bo tylko przy NIM mogłam czuć się tak wspaniale. Już nikt nie zobaczy blasku mojej twarzy bo tylko na JEGO widok jaśniała a w mych oczach pojawiały się dwie iskierki nadziei, płonące gorącym żarem. Już nigdy nie poczuję tak ogromnego uczucia miłości bo tylko JEGO potrafiłam takim wspaniałym uczuciem darzyć. Już nigdy nie zasnę spokojnie bo już zawsze będę musiała żyć z tą świadomością, że ON już nigdy nie będzie mój.. że tamte chwile minęły.. bezpowrotnie. Już nigdy nie będę szczęśliwa.. bo tylko przy NIM na prawdę mogłam być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV