głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nazawszeosobno Czuję się dziwnie. Nie chcę płakać nie chcę się śmiać. Jest nijak. Poszłabym gdzieś ale mi się nie chce. Jedno z drugim się kłóci. Nie wiem co sie dzieje chaos.

nazawszeosobno

nazawszeosobno.moblo.pl
Czuję się dziwnie. Nie chcę płakać nie chcę się śmiać. Jest nijak. Poszłabym gdzieś ale mi się nie chce. Jedno z drugim się kłóci. Nie wiem co sie dzieje chaos. Brakuje
Czuję się dziwnie. Nie chcę... teksty

nazawszeosobno dodano: 24 listopada 2012

Czuję się dziwnie. Nie chcę płakać, nie chcę się śmiać. Jest nijak. Poszłabym gdzieś ale mi się nie chce. Jedno z drugim się kłóci. Nie wiem co sie dzieje, chaos. Brakuje mi Ciebie, tutaj, obok mnie, teraz.

Zamknęłam oczy  a Ty przytuliłeś... teksty

nazawszeosobno dodano: 24 listopada 2012

Zamknęłam oczy, a Ty przytuliłeś mnie tak mocno, że zabrakło mi tchu. Było mi tak dobrze, czas na chwilę stanął, moje serce też. Zrobiło mi się ciepło, cholernie ciepło i miło. Nic nie mówiłeś, ja też nic nie mówiłam. Cisza trwała tak przez kilka chwil, ale tym razem wcale mi ona nie przeszkadzała. Strasznie Cię kochałam, Ty mnie też kochałeś, takie odniosłam wrażenie. Chciałam aby tak zostało, na prawde bardzo tego chciałam. Wreszcie poczułam się bardzo dobrze, wreszcie poczułam, że mam wszystko, o co walczyłam. Uczucie samotności, bezsilności i beznadziejności gdzieś zniknęło. I nagle otworzyłam oczy. Żałosne. Stałam sama w pokoju, stałam sama, nic wielkiego. Ja tylko znów dałam sie ponieść mojej chorej wyobraźni.

Znowu wszystko wróciło do normy.... teksty

nazawszeosobno dodano: 23 listopada 2012

Znowu wszystko wróciło do normy. Siedzę tu sama, siedzę sama, bez Ciebie.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV