głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nawiedzonaa Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstane wyjdę na ulicę i spojrze na Ciebie. Ale spojrze tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie ta

nawiedzonaa

nawiedzonaa.moblo.pl
Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstane wyjdę na ulicę i spojrze na Ciebie. Ale spojrze tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi
Wiesz.. chciałabym doczekać dnia... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstane , wyjdę na ulicę i spojrze na Ciebie. Ale spojrze tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłosć. Podniose do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręcę będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zakochana dzieczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę ją i ciebie i się uśmiechne. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy usmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer.. . Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

Popatrz na nią. Co widzisz? Kobietę... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Popatrz na nią. Co widzisz? Kobietę, która jest na pozór bardzo uśmiechnięta. Ale przypatrz się bardziej. Widzisz ten krzywy, udawany uśmiech? Jej oczy?? Są zgaszone. Tak, ona cierpi. Możliwe, że jest jedną z najbardziej skrzywdzonych istot na świecie. Ale walczy z tym. Próbuję żyć i szuka wciąż swojego nowego tlenu.

 To największy drań jakiego... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

-To największy drań jakiego spotkałam. -To dlaczego z nim nie skończysz? -Bo tylko on potrafi tak ładnie udawać, że przeprasza.

i wiesz... chyba lepiej żebyśmy... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

i wiesz... chyba lepiej żebyśmy zostali przyjaciółmi. - ... - powiedz coś. - kocham Cię. - przestań... - zawsze i na zawsze. pamiętasz ?

 może już przestanę gadać chyba... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

-może już przestanę gadać, chyba Cię zanudzam.. -kocham Cię słuchać ! -kocham do Ciebie mówić.

Tak bardzo chciałam żeby jutro... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Tak bardzo chciałam żeby jutro mogło się to zmienić...Tak mocno chciałam Twoich oczu, Twojej skóry, tak bardzo chciałam Twoich dłoni, tak mocno czułam to, tak bardzo chciałam obok być.

 ejj . ! wiem że jesteś pijany... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

- ejj . ! wiem, że jesteś pijany ale dlaczego mówisz do mnie " kochanie " ? - Bo Ty jesteś kochana ; ** - ale czekaj, czekaj wczoraj mówiłeś, że jestem wredną małpą . - ale myliłem się, jesteś moim najukochańszym skarbem ; ** - taa jasne ... zobaczymy co ty na powiesz jutro ; ) - okej , ale ja jestem już w pełni trzeźwy kochanie ; *

 Daj rękę  Po co ?  Zobaczę... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

- Daj rękę - Po co ? - Zobaczę czy pasuje do mojej - A jeśli pasuje, to co wtedy ? - Wtedy mogę Cię trzymać za rękę do końca świata.

 Ejj zmieniłaś się?!   Czemu... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

- Ejj zmieniłaś się?! - Czemu tak sadzisz? - Jesteś taka...taka obojętna. - Wiesz życie skopało mi dupę kilka razy wiec się uodporniłam.

Bo Przyjaciel zawsze jest Obok... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Bo Przyjaciel zawsze jest Obok Prawda? Bo Przyjaciel to ktoś kto Kocha Ciebie a Ty Jego Prawda? To dlaczego jak odszedłeś Powiedziałeś "Zostańmy przyjaciółmi?" *Bo Może nie chciałem Cie stracić? -Wybacz już straciłeś.

 Kochasz?  Coś mówiłaś?... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

-Kochasz? *Coś mówiłaś? -Czy.. a nie ważne A Gdy odejdzie miłość nadzieja nie wystarcza prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV