głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nawiedzonaa Widzę go często bywa w klubach spaceruje ulicami odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna wygląda jak lalka barbie inna rockwomen. Kiedy zauw

nawiedzonaa

nawiedzonaa.moblo.pl
Widzę go często bywa w klubach spaceruje ulicami odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna wygląda jak lalka barbie inna rockwomen. Kiedy zauważyłam
Widzę go często  bywa w klubach... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna wygląda jak lalka barbie, inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać. Zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami. - Biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział. Wytrzeszczyłam oczy, przecież minął już rok! -Ma coś ze mnie...? -Tak. Jedna ma podobnie zaokrąglony nos, druga podobny śmiech, trzecia nosi podobną biżuterię co Ty. Może podobnie sie ubiera, może podobnie kicha, może podobnie się na mnie drze. Tęsknię, rozumiesz...? Byłam w szoku, stałam osłupiała. -Wariuje bez Ciebie...-dodał. Niczego więcej nie potrzebowałam. Uczucie wróciło jak bumerang.

Miło byłoby marznąć na deszczu z... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Miło byłoby marznąć na deszczu z Nim. Stać bez parasola. Przemoknięte ubrania. Włosy, przylepiające się do twarzy. Stać tam i marznąć. Marznąć i stać. Ona ukryłaby twarz w jego szyi, a on opatuliłby ją ramionami, przytulając mocniej do siebie. Położyłby swój podbródek na jej głowie i szeptał, że nie musi się już niczego bać.

  Kocham Cię na tyle  by pozwolić... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

` Kocham Cię na tyle, by pozwolić ci odejść.

 heej. czemu płaczesz?    to moje... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

-heej. czemu płaczesz? -to moje hobby. - ? -tak. od tamtej pory robię to regularnie-dwa razy na dobę po 12h. -nie męczy Cię to ? -ależ skąd ! kocham to robić. wtedy jestem jakby.. bliżej niego. -dziwna jesteś. -nie dziwna tylko zakochana

Co ty tu robisz?     Stoję.... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Co ty tu robisz? - Stoję. - Czekasz. - Tak? Na co? - Dobrze wiesz i ja wiem, że przyszłaś tu z mojego powodu. - Jesteś zbyt pewny siebie. - Ty natomiast zbyt dumna, by przyznać mi rację. - Może dlatego, że wcale jej nie masz? - W takim razie powiedz mi, dlaczego wstrzymujesz oddech za każdym razem, gdy biorę cię za rękę?

Nawet jeśli byłabym nieziemsko... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

Nawet jeśli byłabym nieziemsko piękna i mogłabym mieć każdego chłopaka na świecie, i tak wybrałabym właśnie Ciebie.

czuje się jakbyś wyrwał mi serce.... teksty

nawiedzonaa dodano: 2 kwietnia 2011

czuje się jakbyś wyrwał mi serce. potem ukradł z niego to co najważniejsze i wyjebał ... z niego to co najważniejsze i wyjebał, twierdząc, że jest niepotrzebne

Wypijmy za błędy .  taa to się... teksty

nawiedzonaa dodano: 29 marca 2011

Wypijmy za błędy .- taa to się nieźle nachlejemy

ładny tyłek nie ustawi Cię w... teksty

nawiedzonaa dodano: 29 marca 2011

ładny tyłek nie ustawi Cię w życiu , przydałaby się jeszcze osobowość

kiedyś upije się tak   że przyjde... teksty

nawiedzonaa dodano: 29 marca 2011

kiedyś upije się tak , że przyjde do Ciebie i przy kolegach wykrzycze Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepne że Cię kocham.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

nawiedzonaa dodano: 29 marca 2011

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Gdy tylko Cię zobaczę  mam ochotę... teksty

nawiedzonaa dodano: 29 marca 2011

Gdy tylko Cię zobaczę, mam ochotę podejść i powiedzieć, co do Ciebie czuję. Jedyny problem? Nieśmiałość, która mi tego zabrania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV