głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natalii_em Kiedyś pójdziemy razem nad staw wzajemnie się śmiać ale jeszcze nie teraz. Kiedyś pobiegniemy przed siebie śmiejąc się ale jeszcze nie teraz. Kiedyś będziemy sz

natalii_em

natalii_em.moblo.pl
Kiedyś pójdziemy razem nad staw wzajemnie się śmiać ale jeszcze nie teraz. Kiedyś pobiegniemy przed siebie śmiejąc się ale jeszcze nie teraz. Kiedyś będziemy szc
Kiedyś pójdziemy razem nad staw... teksty

natalii_em dodano: 16 sierpnia 2016

Kiedyś pójdziemy razem nad staw wzajemnie się śmiać, ale jeszcze nie teraz. Kiedyś pobiegniemy przed siebie, śmiejąc się, ale jeszcze nie teraz. Kiedyś będziemy szczęśliwi, ale jeszcze nie teraz.

Mam mieszane uczucia.  Z jednej... teksty

natalii_em dodano: 3 czerwca 2016

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony kocham go tak bardzo, że jego odejście odebrało by mi tlen. Zaś po drugiej stronie mojego serca jest ból, który momentami jest nie do zniesienia. Przeżyliśmy razem setki cudownych chwil i nadal jest ich tysiące, ale jest coś co stoi pomiędzy nami-czas, a raczej jego brak. Czy udaje się żyć przy kimś? obok kogoś? Bezpośredni kontakt urywa się na zamianie słów, przechodzącej w ubrane epitetami zdania. Każdy z nas jest innej charakterystyki, aczkolwiek na przyciąganiu się przeciwieństw to wszystko polega. Czy starać się warto o uczucia, które oddalają się niemalże na kilometry? Czy porzucić wspomnienia na jednej z plaż, aby rozwiał je wiatr? Każda z decyzji w życiu człowieka wymaga powagi sytuacji, dość mocniej ta, w której decydujesz się na przysięgę- sakramentalne 'TAK. / natalii_em

Chcę każdego poranka patrzeć na... teksty

natalii_em dodano: 6 czerwca 2015

Chcę każdego poranka patrzeć na Twoje potargane włosy, pragnę parzyć dla nas poranną kawę, przytulać się na dobranoc, budzić pocałunkiem, chcę wpatrywać się w Ciebie kiedy śpisz, wyczekiwać chwili, gdy wrócisz z pracy, czekać na moment kiedy będę miała Cię tylko dla siebie, choć na kilka godzin, pożądam godzin spędzanych na wspólnej kanapie przed wspólnym telewizorem, potrzebuję twojej obecności codziennej, chcę Ciebie, już na każdą sekundę życia całego [A] . / natalii_em .

Nigdy nie zrozumiesz co czuję  co... teksty

natalii_em dodano: 4 maja 2015

Nigdy nie zrozumiesz co czuję, co przeszłam z nim wcześniej, jakie słyszałam słowa, ile wyzwisk i przekleństw padało z naszych ust . Nigdy nie dowiesz się ile nocy przepłakałam, ile razy mój telefon miał okazję przestać działać . Nie czujesz tego kującego bólu w klatce piersiowej z braku powietrza, nie masz nerwicy . Kiedyś ktoś powiedział mi, że nie zasłużyłam na takie traktowanie, a ja uważam, że zasłużyłam, bo pozwalałam sobie na nie, nie byłam na tyle silna, aby się temu sprzeciwić, przecież mogłam, zawsze miałam niewyparzony język, ale oczywiście nie wtedy . Wiesz ? jeśli to nie była miłość to co ? Nie ma silniejszego uczucia niż miłość, nikt z własnej woli nie pozwala sobie na takie traktowanie, to `tylko` miłość powoduje, że potrafisz sam siebie zbezcześcić i potrafisz sobą pogardzać . Zmieniłam to, zmieniłam kierunek uczuć, najlepsze co zrobiłam w życiu :) / natalii_em .

IDEALNY teksty natalii_em dodał komentarz: IDEALNY do wpisu 1 kwietnia 2015
Obiecywał  że będzie zawsze przy... teksty

natalii_em dodano: 1 kwietnia 2015

Obiecywał, że będzie zawsze przy mnie - obiecywał . Mówił, że w jego życiu jestem tylko ja - mówił . Zapewniał, że wszystko się ułoży - zapewniał . Planował wszystko zmienić - planował . Każdego dnia teraz zastanawiam się gdzie była wtedy moja pewność siebie, zniknęła ? Pozostawił mnie ze łzami w oczach, ale nie z tęsknoty, z nienawiści . Zostawił z obrzydzeniem, nie do miłości, do niego . Odchodził z dnia na dzień, przez rok . Rozstaliśmy się z uśmiechem na twarzy, ja byłam szczęśliwa . Pokonałam myśli o Tobie, porzuciłam wszystko związane z nimi . Nie zapomniałam, pamiętam, ale nie myślę o tym , nie myślę o nocach kiedy patrzyłam na wspólne zdjęcia, ON w tamtym czasie bawił się na imprezach . Kumple byli ważni, ale oni szczęścia i miłości Ci nie dadzą . Zostawią Cię ze wszystkim kiedy sami przejrzą na oczy i znajdą swoje drugie połówki . Zostaniesz sam, ze swoimi marzeniami, zostaniesz sam ze wszystkim . Uśmiechnę się :) . / natalii_em

Momentami mam wrażenie  że... teksty

natalii_em dodano: 24 marca 2015

Momentami mam wrażenie, że właśnie o kimś takim śniłam i marzyłam . Pragnęłam mieć obok siebie mężczyznę, który dnia każdego uświadamiał mnie będzie, że jestem dla niego najważniejsza, że słyszeć będę, jak bardzo mnie kocha, jak tęskni kiedy nie widzimy się dłuższy czas . Marzyłam o kimś przy kim teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie i nawet jeśli czasami bywa gorzej, nie poddajemy się . Każdemu z osobna życzę miłości takiej, a przede wszystkim mężczyzny takiego, jakoby takiego już nie ma, bo właśnie ideał kobiecy jest mój ! [A] . / natalii_em .

Siedząc obok niego czuję... teksty

natalii_em dodano: 13 marca 2015

Siedząc obok niego czuję stabilizację, jakiej nie czułam nigdy, przy nikim innym . Czuję, że siedzę obok mężczyzny, który zawsze będzie już blisko, obok człowieka, dzięki któremu mój uśmiech pojawia się częściej niż często, przy nim każdy problem mogę nagle rozwiązać kilkoma sposobami . Tęsknię za nim w momencie, gdy całuje mnie na pożegnanie . Oszalałam na jego punkcie, z dnia na dzień zakochuję się coraz to bardziej . / natalii_em .

  kochał mnie ? śmieszne .  tak... teksty

natalii_em dodano: 28 luty 2015

- kochał mnie ? śmieszne . tak odpowiedziałam kiedy przyjaciółka byłego chłopaka opowiedziała mi, że on siedzi po nocach i płacze, myśląc co może zrobić, abym wróciła . podpowiem NIC . przez 2 lata starał się mnie zniszczyć, ale nie poddałam się, teraz z satysfakcją mogę odpowiedzieć jej, że moim największym błędem nie był związek z nim, ale moje zachowanie pokazujące mu, że może mnie upokorzyć, bo potrafię go kochać za wszystko i zawsze, w każdej sytuacji . on jednak wykazał się wielką inicjatywą pokazania, że zasłużyłam na płacz po nocach, zasłużyłam, dając mu satysfakcję, że wygrywa, że doprowadza mnie do stanu kiedy to pokojowe łóżkowe zamieniało się na szpitalne . był dumny- przestał kiedy to ja posłużyłam się jego metodą, wtedy `przepraszam` słyszałam codziennie kilka razy . czy jestem dumna, że po 2 latach bycia z kimś kto okazywał miłość tylko sporadycznie udowodniłam kilkoma słowami, że jest w życiu nikim ? dumna jestem bardzo . / natalii_em .

4 miesiące z najcudowniejszym... teksty

natalii_em dodano: 26 luty 2015

4 miesiące z najcudowniejszym mężczyzną na świecie ♡ . Są sytuacje, w których jestem na Ciebie zła, ale nigdy nie mam wątpliwości czy to wszystko ma sens, ponieważ bez względu na wszystko wiem, że jesteś dla mnie wszystkim ! ♡ . Jesteś mężczyzną mojego życia, już od dawna znasz mnie, jak nikt inny i wiem, że dnia każdego walczyć potrafić będziemy wspólnymi siłami o to, aby wszystko po myśli naszej było, bo przecież wszystko zależy od nas ♡ . Kocham Cię z dnia na dzień mocniej, bardziej i silniej ♥ . Jestem pewna naszej przyszłości, uwielbiam, ubóstwiam, lubię, kocham Cię Aduś ♡ . \ natalii_m .

Świadoma praw i obowiązków... teksty

natalii_em dodano: 23 luty 2015

Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia związku uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek z Adamem i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasz związek był zgodny, szczęśliwy i trwały . / tyle na chwilę obecną wystarczy - natalii_em .

Natalia  dziewczyna którą... teksty

natalii_em dodano: 18 luty 2015

Natalia, dziewczyna którą kocham.Bez niej nie wyobrażam sobie życia. Jestem od niej uzależniony, cholernie uzależniony. Wiem że to uczucie jest na prawdę mocne. Wiem, że zrobię wszystko, byś czuła się przy mnie bezpiecznie. Na niczym innym mi nie zależy, jak na Tobie, na Twoim szczęściu. Pragnę tylko byś przy mnie była, żebyś przytulała, całowała. Chcę spędzać z Tobą jak najwięcej czasu, Chcę z Tobą rozmawiać, od razu godzić się po kłótniach. Pragnę żeby było tak do końca, na okey! Wspierasz mnie, poprawiasz i uczysz. Dzięki Tobie moje życie nabrało sensu. Jedno z największych moich marzeń jest to by z Tobą zamieszkać, zadurzać się w Tobie przez cały czas. Chcę wracać do domu z pewnością że czeka na mnie rodzina. Chcę iść na przeciw codziennym problemom. Chcę eliminować złość, wspierać się wzajemnie w najgorszych chwilach. Dochodzić do jednego porozumienia. Po prostu chcę być z Tobą, chcę być cały czas szczęśliwy. Zrobię wszystko byśmy byli cały czas ze sobą mimo wszystko! / Adam

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV