głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natalii_em kochał mnie ? śmieszne . tak odpowiedziałam kiedy przyjaciółka byłego chłopaka opowiedziała mi że on siedzi po nocach i płacze myśląc co może zrobić abym wróci

natalii_em

natalii_em.moblo.pl
kochał mnie ? śmieszne . tak odpowiedziałam kiedy przyjaciółka byłego chłopaka opowiedziała mi że on siedzi po nocach i płacze myśląc co może zrobić abym wróciła
  kochał mnie ? śmieszne .  tak... teksty

natalii_em dodano: 28 luty 2015

- kochał mnie ? śmieszne . tak odpowiedziałam kiedy przyjaciółka byłego chłopaka opowiedziała mi, że on siedzi po nocach i płacze, myśląc co może zrobić, abym wróciła . podpowiem NIC . przez 2 lata starał się mnie zniszczyć, ale nie poddałam się, teraz z satysfakcją mogę odpowiedzieć jej, że moim największym błędem nie był związek z nim, ale moje zachowanie pokazujące mu, że może mnie upokorzyć, bo potrafię go kochać za wszystko i zawsze, w każdej sytuacji . on jednak wykazał się wielką inicjatywą pokazania, że zasłużyłam na płacz po nocach, zasłużyłam, dając mu satysfakcję, że wygrywa, że doprowadza mnie do stanu kiedy to pokojowe łóżkowe zamieniało się na szpitalne . był dumny- przestał kiedy to ja posłużyłam się jego metodą, wtedy `przepraszam` słyszałam codziennie kilka razy . czy jestem dumna, że po 2 latach bycia z kimś kto okazywał miłość tylko sporadycznie udowodniłam kilkoma słowami, że jest w życiu nikim ? dumna jestem bardzo . / natalii_em .

4 miesiące z najcudowniejszym... teksty

natalii_em dodano: 26 luty 2015

4 miesiące z najcudowniejszym mężczyzną na świecie ♡ . Są sytuacje, w których jestem na Ciebie zła, ale nigdy nie mam wątpliwości czy to wszystko ma sens, ponieważ bez względu na wszystko wiem, że jesteś dla mnie wszystkim ! ♡ . Jesteś mężczyzną mojego życia, już od dawna znasz mnie, jak nikt inny i wiem, że dnia każdego walczyć potrafić będziemy wspólnymi siłami o to, aby wszystko po myśli naszej było, bo przecież wszystko zależy od nas ♡ . Kocham Cię z dnia na dzień mocniej, bardziej i silniej ♥ . Jestem pewna naszej przyszłości, uwielbiam, ubóstwiam, lubię, kocham Cię Aduś ♡ . \ natalii_m .

Świadoma praw i obowiązków... teksty

natalii_em dodano: 23 luty 2015

Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia związku uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek z Adamem i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasz związek był zgodny, szczęśliwy i trwały . / tyle na chwilę obecną wystarczy - natalii_em .

Natalia  dziewczyna którą... teksty

natalii_em dodano: 18 luty 2015

Natalia, dziewczyna którą kocham.Bez niej nie wyobrażam sobie życia. Jestem od niej uzależniony, cholernie uzależniony. Wiem że to uczucie jest na prawdę mocne. Wiem, że zrobię wszystko, byś czuła się przy mnie bezpiecznie. Na niczym innym mi nie zależy, jak na Tobie, na Twoim szczęściu. Pragnę tylko byś przy mnie była, żebyś przytulała, całowała. Chcę spędzać z Tobą jak najwięcej czasu, Chcę z Tobą rozmawiać, od razu godzić się po kłótniach. Pragnę żeby było tak do końca, na okey! Wspierasz mnie, poprawiasz i uczysz. Dzięki Tobie moje życie nabrało sensu. Jedno z największych moich marzeń jest to by z Tobą zamieszkać, zadurzać się w Tobie przez cały czas. Chcę wracać do domu z pewnością że czeka na mnie rodzina. Chcę iść na przeciw codziennym problemom. Chcę eliminować złość, wspierać się wzajemnie w najgorszych chwilach. Dochodzić do jednego porozumienia. Po prostu chcę być z Tobą, chcę być cały czas szczęśliwy. Zrobię wszystko byśmy byli cały czas ze sobą mimo wszystko! / Adam

nie wiem co napisać  a raczej tego... teksty

natalii_em dodano: 13 luty 2015

nie wiem co napisać, a raczej tego co dzisiaj czuję nie potrafię ubrać w żadne sensowe słowa, nie potrafię dzisiaj złożyć w zdania tego, jak wiele dajesz mi szczęścia, jak bardzo cieszę się, że jesteś ze mną, obok mnie, że każdego dnia rozmawiasz ze mną godzinami i zawsze potrafisz mnie zrozumieć, że kiedy przytulasz mnie mam dreszcze na ciele całym i kiedy dotykasz ustami, ust moich wiem, że jest to wyrazem twoich uczuć do mnie . uwielbiam czuć Twój oddech na swoim obojczyku i uwielbiam kiedy mnie w niego całujesz, kocham to, kocham Ciebie / natalii_em .

Wiele czasu poświęcam na myślenie... teksty

natalii_em dodano: 4 luty 2015

Wiele czasu poświęcam na myślenie dlaczego właśnie to mnie wybrałeś na osobę, z którą, jak twierdzisz chcesz spędzić resztę życia . Co Tobie się we mnie spodobało, a co od razu chciałeś zmienić ? Dlaczego przykułam Twoją uwagę właśnie ja, kiedy w klasie mamy dużo dziewczyn, dlaczego nie potrafiłeś sobie mnie odpuścić, jak innych dziewcząt ? Byliśmy przyjaciółmi, doradzałam Ci, jak masz zagadać do dziewczyn, które podobały się Tobie . A teraz ? Teraz doradzać będziemy sobie nawzajem, jak zachować się w danej sytuacji, mam w Tobie największe wsparcie, dziękuję za wszystko, tylko mój Aduś ! :* . / natalii_em .

Często się na Ciebie denerwuję... teksty

natalii_em dodano: 3 luty 2015

Często się na Ciebie denerwuję, wypowiadam słowa, których potem żałuję, a potem uświadamiam sobie, że jesteś mężczyzną mojego życia i już nie chcę nikogo innego, nigdy moje endorfiny szczęścia w tak szybkim tempie nie wzrastały, jak w chwilach kiedy jesteś obok, kocham Cię miłością bezwarunkową . ostatnio opowiedziałeś mi, jak widzisz nasz związek, zaskoczyłeś mnie strasznie, nigdy nie przyszło mi do głowy, że czujesz coś takiego, nie zawsze okazuję swoją miłość do Ciebie w sposób adekwatny, ale lubię, uwielbiam, ubóstwiam, wielbię, pragnę cię, ot tak, już na zawsze . Oszalałam na punkcie Twoim, a przede wszystkim o czym dowiadujesz się dopiero teraz, oszalałam na punkcie Twoich włosów, które kocham wręcz, to na tyle . Lovki, kisski :* / natalii_em .

Życie w związku jest trudne.... teksty

natalii_em dodano: 1 luty 2015

Życie w związku jest trudne. Najczęściej jest okey, rzadko do dupy - foszki, zdenerwowania, awantury i kłótnie. Co do tych sytuacji, nie lubię tego. Ale tak na prawdę wszystko zależy od nas. Przede wszystkim ważną rzeczą jest rozmowa i dojście do jakiegokolwiek kompromisu, bo jeśli 2 osoby tego chcą to można zdziałać wszystko :). Drugą ważną rzeczą jest okazywanie swojej miłości ( najczęściej zwykłe rzeczy bardzo dużo znaczą ) jak i mówienie sobie "kocham Cię" (często/rzadko - nie ważne, ważne żeby miało znaczenie ). Trzecią ważną rzeczą jest zaufanie i mówienie sobie zawsze prawdy. Czwartą ważną rzeczą jest myślenie o partnerze nawet kiedy nie jest blisko :) .

Uwielbiam kiedy idąc ulicą mogę... teksty

natalii_em dodano: 28 stycznia 2015

Uwielbiam kiedy idąc ulicą mogę złapać Cię za rękę, kiedy mogę stanąć na palcach i pocałować Cię, uwielbiam, gdy zwracasz się do mnie 'myszko' i całujesz mnie na powitanie . Często kupujesz mi kwiaty i rozpieszczasz mnie, ale lubię to . Gdyby policzyć cały czas w ciągu dnia jaki spędzasz na patrzenie na mnie uzbierałyby się godziny... Mimo wszystkiego czego nie chcemy, a czasami wychodzi, kocham Cię, okey ! ♥ . / natalii_em .

Każdego dnia uświadamiasz mnie w... teksty

natalii_em dodano: 6 stycznia 2015

Każdego dnia uświadamiasz mnie w przekonaniu, że istnienie moje ma sens . Każdego poranka wykonuję do Ciebie telefon i za każdym razem słyszę Twoje zaspane: 'hej kotku', które daje mi siłę na dzień cały . Kiedyś ktoś powiedział, że kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny w takim razie jestem idealna :) . / natalii_em .

Uwielbiam te momenty  momenty... teksty

natalii_em dodano: 5 stycznia 2015

Uwielbiam te momenty, momenty refleksji nie tylko nad sobą i nad swoim życiem lecz także refleksji o najbliższych. Jestem prze szczęśliwy mając przy sobie takich ludzi. W szczególności rodziców, którzy chcą dla mnie jak najlepiej. Bardzo się cieszę że są to oni. Są dla mnie autorytetem. W szczególności tata, na prawdę chciałbym być jak on. Staram się jak najbardziej jak umiem pokazać że go wspieram w chorobie. Siostra ? Jak to siostra, najlepsze że już mamy za sobą co raz mniej sprzeczek i się rozumiemy. Co do refleksji, najbardziej mi zajmuję Natalia - dziewczyna w której widzę na prawdę wszystko i wszystko dałbym żeby było tak jak jest teraz. To Ona i nasz związek zajmuję mi połowę moich myśli. Po prostu chciałbym Ją teraz przytulić i powiedzieć że ją Kocham ! :*. / Adam

Mam najcudowniejszego mężczyznę na świecie :  . teksty natalii_em dodał komentarz: Mam najcudowniejszego mężczyznę na świecie :* . do wpisu 2 stycznia 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV