głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natala17 siedząc w ciemnym pokoju z głową bolącą po wczorajszej wódce zastanawiam się kto tak na prawdę stanąłby przy mnie w razie problemów wtedy kiedy jest wódka są pi

natala17

natala17.moblo.pl
siedząc w ciemnym pokoju z głową bolącą po wczorajszej wódce zastanawiam się kto tak na prawdę stanąłby przy mnie w razie problemów wtedy kiedy jest wódka są pieniądz
siedząc w ciemnym pokoju  z głową... teksty

natala17 dodano: 1 kwietnia 2013

siedząc w ciemnym pokoju, z głową bolącą po wczorajszej wódce, zastanawiam się kto tak na prawdę stanąłby przy mnie w razie problemów, wtedy kiedy jest wódka, są pieniądze to znajomi zawsze się znajdą. Dość.

dzięki tobie załamało się całe... teksty

natala17 dodano: 1 kwietnia 2013

dzięki tobie załamało się całe moje życie. przez ten rok odkąd nie jesteśmy razem ty jesteś z nią szczęśliwy a ja z niewyobrażalną prędkością tracę wszystko. nie umiałam pokochać kogoś, zawsze coś mi nie pasowało, zawsze widziałam w każdym ciebie. znajomych z dawnych lat, którzy zawsze za mną stali zamieniłam na znajomych od wódki. całam moja rodzina odwróciła się, nie rozumieją mojego bólu. kilkudniowe melanże z brakiem snu stały się codziennością. złudna nadzieja, że wszystkie te problemy pochłonie wódka. całe życie w ciągu 365 dni zmieniło się o 180 stopni. najchętniej podziękowałabym ci w sposób, który chociaż w połowie zniszczyłby cię tak jak ty zniszczyłeś mnie..

     teksty natala17 dodał komentarz: ;*;) do wpisu 30 marca 2013
jesteś dla mnie największą... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

jesteś dla mnie największą wartością, nie potrzebuję nic, po za Twoją miłością.
Autor cytatu: 2810

miłość sponiewiera tak samo jak... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

miłość sponiewiera tak samo jak alkohol.

Dlaczego zwykle jesteśmy kochani... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

Dlaczego zwykle jesteśmy kochani przez niewłaściwych i kochamy nie tych, co trzeba, dlacego nic nie może być proste, dlaczego.

im dłużej cię znałam  tym... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

im dłużej cię znałam, tym poważniejsze były moje uczucia..

nie mam zamiaru prosić się o twoją... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

nie mam zamiaru prosić się o twoją miłość, o to żebyś ze mną dalej był. tylko jak ona cię zostawi, nie wrcacaj płacząc, że kochasz i prosząc o otwarcie drogi powrotnej, ta droga dla ciebie jest zamknięta, a na początku stoi znak informujący o zakazie wjazdu.

moim jedynym życzeniem zawsze... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

moim jedynym życzeniem zawsze byłeś ty. twoje brązowe oczy, twoje czarne włosy, twoje 190 cm wzrostu, twój uśmiech, twoje dłonie, twoje usta.

wykończyłeś mnie  nerwowo... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

wykończyłeś mnie, nerwowo, psychicznie, zewnętrznie, wewnętrznie. serce rozstrzaskałeś na kawałeczki. w oczach na stałe zagościły łzy.

przecież nie stanę pod twoim oknie... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

przecież nie stanę pod twoim oknie i nie zacznę żałośnie krzyczeć żebyś wrócił. ale stanęłabym na przeciw ciebie jak kiedyś i spojrzała ci głeboko w oczy, wiem, że wtedy nie powiedziałbyś mi żebym przestała o tobie myśleć, wiem, że nie pozwoliłbyś mi zrezygnować.

nie chcę żebyś się zmieniał... teksty

natala17 dodano: 30 marca 2013

nie chcę żebyś się zmieniał, chcę cię takiego jak kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV