głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd jak to dobrze mieć kogoś kto zamiast mówić 'będzie dobrze' mówi ' nie będzie dobrze ale jesteś na tyle silna że sobie z tym poradzisz '. Nie zniszczą mnie proch

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
jak to dobrze mieć kogoś kto zamiast mówić 'będzie dobrze' mówi ' nie będzie dobrze ale jesteś na tyle silna że sobie z tym poradzisz '.
jak to dobrze mieć kogoś  kto... teksty

nat.xd dodano: 31 sierpnia 2012

jak to dobrze mieć kogoś, kto zamiast mówić 'będzie dobrze' mówi ' nie będzie dobrze, ale jesteś na tyle silna, że sobie z tym poradzisz '.

Nie zniszczą mnie prochy  fajki czy... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

Nie zniszczą mnie prochy, fajki czy smak wódki, lecz brak twojej miłości.

nie myśl   że zapomniałam bo... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

nie myśl , że zapomniałam bo wspominam każdy dzień z Tobą spędzony. pamiętam kiedy pierwszy raz Cię poznałam, siedzieliśmy ze znajomymi dobrze się bawiąc i gdyby mi ktoś wtedy powiedział , że rok później będziemy tyle dla siebie znaczyć - wyśmiałabym go . pamiętam jak kilka dni później szłam spóźniona do szkoły i mijaliśmy się na chodniku, oczarowałeś mnie swoim uśmiechem. później zaczepiłeś mnie z kolegą pytając czy przypadkiem nie idę do Ciebie bo czekasz już długo . pamiętam tą zabawę kiedy mierzyłeś mnie wzrokiem przez cały wieczór a dwa miesiące na kolejnej odprowadzałeś mnie do domu i pocałowałeś to wtedy się wszystko zaczęło, nocne smsowanie. ten dzień kiedy odprowadzałeś mnie po balu gimnazjalnym w deszcz, kiedy pierwszy raz powiedziałeś kocham i cały się trząsłeś, nasza pierwsza kłótnia kiedy przyszedłeś pijany na spotkanie i pocałunek w deszczu. brakuje miejsca na wymienianie tych wspaniałych wspomnień. chyba jest zbyt późno ale właśnie czuję , że naprawdę Cię potrzebuję. / grozisz_mi_xd

  Zrobie wszystko  żebyś wróciła.... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

- Zrobie wszystko, żebyś wróciła. - A co zrobiłeś, żebym została?

Nigdy nie jest tak źle żeby nie... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej, jak się sypie to rusz dupę, a nie czekaj aż ci ktoś pomoże.

wracasz do domu nad ranem. na ustach... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

wracasz do domu nad ranem. na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami. wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach. omijasz zapłakaną matkę w szlafroku i udajesz się prosto do swojego pokoju. przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów. tak wygląda Twój co drugi dzień wakacji? nie. tak wygląda człowiek, który stracił kogoś ważnego. tak wygląda człowiek, który spieprzył wszystko, a teraz nie wie jak to naprawić. to człowiek, który stacza się na dno, aby się poddać.

zastanów się  czy lubisz osobę... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

zastanów się, czy lubisz osobę którą się stajesz.

pamiętasz? mówiłam Ci  że nie mam... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

pamiętasz? mówiłam Ci, że nie mam nic, jakie nic? mam Ciebie - główny powód by żyć.

przecież to wszystko miało... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

przecież to wszystko miało wyglądać inaczej. lepiej.. | choohe

idę po butelkę dobrej wódki a ty... teksty

nat.xd dodano: 30 sierpnia 2012

idę po butelkę dobrej wódki a ty przygotuj się na najwspanialszą noc swojego życia / i.need.you

Pamiętasz mnie? Pewnie nie.... teksty

nat.xd dodano: 29 sierpnia 2012

Pamiętasz mnie? Pewnie nie. Pamiętasz jak byłem gdy płakałaś? Jak Cię pocieszalem, rozsmieszalem? Pamiętasz ten uśmiech przez łzy, który pojawiał się jak Słońce po burzy, gdy kolejny raz zrobiłem z siebie błazna. Tylko dla Ciebie. Pamiętasz kto był twoim przyjacielem, gdy ci 'prawdziwi' pokazywali dwulicowa twarz? Pamiętasz kto płakał z Tobą? Kto był w stanie przejechać pół Polski, bo ktoś chciał wrzucić do wody? A ty się tak jej panicznie boisz. Pamiętasz kto dawał ci spragnione uczucia? Pamiętasz kto naprawial twoje złamane serce? Pamiętasz kto o 3 w nocy słuchał twoich problemów? Pamiętasz kto był zawsze ? Nie pamiętasz. Pamiętasz kłótnie. Pamiętasz złe chwile. Jestem skurwysynem. Ale Cię kocham, ksiezniczko. Kocham. Na zaboj.

Zasada pięciu zet   zapoznać... teksty

nat.xd dodano: 29 sierpnia 2012

Zasada pięciu zet - zapoznać, zauroczyć, zakochać, zerwać, zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV