głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd dzien za dniem godzina za godzina minuta za minuta sekunda za sekunda a u mnie jak sie jebalo tak sie jebie dalej. nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań pobiega

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
dzien za dniem godzina za godzina minuta za minuta sekunda za sekunda a u mnie jak sie jebalo tak sie jebie dalej.
dzien za dniem  godzina za godzina... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

dzien za dniem, godzina za godzina,minuta za minuta,sekunda za sekunda,a u mnie jak sie jebalo tak sie jebie dalej.

nie wolno Ci rozmyślać za dużo.... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

nie wolno Ci rozmyślać za dużo. wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. to Cię niszczy.

kobiety najbardziej przywiązują... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

Dla Ciebie znajdę słońce nawet tam... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

Dla Ciebie znajdę słońce nawet tam, gdzie nie ma nieba.

Cześć Mamo  może to irracjonalne... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

Cześć Mamo, może to irracjonalne ale wiem, że tu jesteś. Gdy leżę i czuję jak łzy cisną się do oczu, Ty momentalnie otulasz mnie ramieniem i słyszę Twój głos : dasz radę Mikuś, ja tu jestem. Gdy czuję, że zaraz upadnę, jak za dawnych lat biegniesz do mnie i łapiesz mnie. Gdy czuję się sam, przychodzisz do mnie i uśmiechasz się, a potem zatapiamy się w rozmowie. Wiem, myślisz, że to niemożliwe, ale ja Ją widzę, czuję i słyszę. Dla mnie żyję, choć w kartach istnieję jej akt zgonu. Żyję w moim sercu i wraz z innymi moimi ukochanymi ludźmi, którzy są w nim jak Ona i są daleko w innym świecie jak Ona, szukają moich skrawków serca po całym świecie, aby skleić je miłością w jedną całość. I choć zostaną rysy i nigdy nie będzie takie jak było, dzięki Nim będę mógł znowu istnieć. Będę człowiekiem, będę miał serce, będę gotowy by istnieć w tym bagnie.

żyjemy w czasach gdzie prawda jest... teksty

nat.xd dodano: 11 września 2012

żyjemy w czasach gdzie prawda jest na wczasach, znajomych łączy facebook albo nasza-klasa. | B.R.O

nie chciałam być twoją wakacyjną... teksty

nat.xd dodano: 10 września 2012

nie chciałam być twoją wakacyjną miłością, przygodą chciałam być kimś więcej . chciałam, żebyś mnie kochał, zabiegał o mnie . jednak jak zwykle skończyło się na moim "chciałabym" .

Potrzebuję Cie by jutro było lepsze. teksty

nat.xd dodano: 10 września 2012

Potrzebuję Cie by jutro było lepsze.

dziadek. dla większości  starszy... teksty

nat.xd dodano: 10 września 2012

dziadek. dla większości, starszy, pomarszczony, nudny portfel, który zawsze jest pełen kasy. zero szacunku. dla mnie? mój ojciec, mój przewodnik po życiu, moja mapa do bycia kimś, mój wzór, autorytet i moja deska ratunku. to on wyciągnął mnie z niejednego bagna. to on nauczył być człowiekiem. to on jest kiedy nie ma nikogo. to on zastępuję mi rodzinę, daję wsparcie i powtarza, że jest dumny. to on nazywa mnie swoim synem. nie wyobrażam sobie, żeby go zabrakło. stracę wtedy już kompletnie wszystko, dosłownie. jest ostatnią osobą, która może mnie tu zostawić. ale przecież jak zawsze muszę wszystko kurwa spierdolić, musiałem doprowadzić swoją głupotą, aby jego stan się pogorszył, aby jego serce znów ledwo pracowało. boże, błagam cię, zostaw go. daj mu żyć. jest zbyt wartościowy, zabierz mnie. daj mu moje serce. nie poradzę sobie bez Niego, jest fundamentem mojego Ja, proszę, nie zabieraj mi Go. zabijaj mnie dalej, rań, mogę dalej tak cholernie cierpieć, ale niech On tu będzie. proszę..

dobra  to nienormalnie... można... teksty

nat.xd dodano: 9 września 2012

dobra, to nienormalnie... można powiedzieć, że drugi dzień bez Ciebie, a mnie nic nie może się udać. włosy się nie układają. kawa nie smakuje tak, jak zawsze. nie mogę znaleźć sobie miejsca, łażę z kąta w kąt. tu trochę posprzątam, tu pomyję naczynia, wyjdę z psem. nie potrafię się skupić na książce, bo gdy tylko zaczynam czytać.. od razu przed oczami mam Twoją roześmianą buźkę, w uszach dźwięczy mi Twój głos i parę zdań, które wryły się w moją pamięć.. to zdecydowanie nienormalne. jedyną rzeczą, na której się dziś skupiłam to film i intensywne myślenie o Tobie, Tobie i jeszcze Tobie. tak idealnie wpasowałeś się w moje myśli. tak idealnie pasujesz do mojej dłoni.. moje miejsce na Ziemi jest między Twoim lewym, a prawym ramieniem, to wiem doskonale. chciałabym Cię teraz obok siebie.. i tak cholernie tęsknię, wiesz? / weruśkowa.

nie lubię  gdy nie ma Cię obok.... teksty

nat.xd dodano: 9 września 2012

nie lubię, gdy nie ma Cię obok. cholernie mi brakuje wtedy Twojego głosu, dotyku.. każdego Twojego oddechu. przyjdź.

Wiesz  może zniósłbym twoje... teksty

nat.xd dodano: 9 września 2012

Wiesz, może zniósłbym twoje odejście gdybym był pewien, że jesteś szczęśliwa, że teraz kiedy siedzę i myślę o Tobie, Ty właśnie tryskasz radością beztrosko. Może zaakceptowałbym ten przeszywający, rozrywający ból po lewej stronie, gdybym miał tą pewność, że nic nie sprawia, że lecą łzy z Twoich oczu. Może mógłbym udawać, że daję sobie radę, gdybym wiedział co u Ciebie. Wciąż zastanawiam się co u Ciebie, czy wstajesz z uśmiechem i z nim kładziesz się? Czy potrzebujesz chociaż trochę mnie, by Ci pomóc, lub kiedykolwiek innego, bo łzy ciekną znowu? Czy problemy zostawiają piętno na Twoim sercu? Czy mógłbym jakoś pomóc? Wciąż sprawdzam Twoje opisy, niepokój wzrasta. Wciąż hamuję się przed napisaniem do Ciebie - obiecałem Ci. Masz być szczęśliwa, ze mną nie jesteś, przy mnie. Chciałbym napisać do Twoich przyjaciół, lecz przecież mam zakaz wtrącania się do Twojego życia. Wariuję. Kompletnie. Dobrze wiesz ile dla mnie znaczysz i jak przejmuję się najmniejszą Twoją raną czy łzą. Napisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV