głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd Nie umrę bo nie mam na to czasu. raz w życiu popadasz w istny obłęd nie myślisz racjonalnie zapominasz o rozsądku i wszystkim tym czym kierowałeś się do tej por

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
Nie umrę bo nie mam na to czasu.
Nie umrę  bo nie mam na to czasu. teksty

nat.xd dodano: 22 września 2012

Nie umrę, bo nie mam na to czasu.

raz w życiu popadasz w istny obłęd... teksty

nat.xd dodano: 22 września 2012

raz w życiu popadasz w istny obłęd, nie myślisz racjonalnie, zapominasz o rozsądku i wszystkim tym, czym kierowałeś się do tej pory. raz w życiu zdarza Ci się zapomnieć o tym, co najważniejsze i ten cholerny, jeden raz, się zakochujesz. niestety.

w życiu nie ma żadnych zasad.... teksty

nat.xd dodano: 22 września 2012

w życiu nie ma żadnych zasad. dzisiaj mogę powiedzieć Ci, że jesteś dla mnie wszystkim, być z Tobą bliżej niż blisko, a jutro zwyczajnie udawać, że zapomniałam, wybuchając przy tym moim uroczym śmiechem.

wspomnienia wracają jak bumerang.... teksty

nat.xd dodano: 22 września 2012

wspomnienia wracają jak bumerang. nie. nie odrzucam ich, bo i tak wiem, że prędzej czy później do mnie wrócą. kładę je na jedną z półek w sercu i uśmiecham się do nich. nieważne jak bardzo bolą, jak wiele złego mi przypominają. one są częścią mnie, nie pozbędę się ich. zamykam za sobą drzwi i idę do przodu. powoli, z chorym gardłem, kubkiem gorącej herbaty i uśmiechem zarezerwowanym tylko dla niego. wygramy, wierzę w to. /happylove:*

Doskonale wiedziała  że nic z tego... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Doskonale wiedziała, że nic z tego nie będzie, ale i tak wykorzystywała każdą możliwą chwile, w ktorej mogła być blisko niego.

Doskonale znam to spojrzenie   smutne... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Doskonale znam to spojrzenie - smutne, nieobecne, pełne tęsknoty za czymś, czego się pragnie ponad wszystko na świecie.

Po imprezie wrócili do jej domu. on... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Po imprezie wrócili do jej domu. on, mimo że nie pije, z okazji 18 -stki kumpla upił się jak jeszcze nigdy. zanim się położył podszedł do niej i wyszeptał: "Kocham Cię". Rano, gdy zbierali się do szkoły powiedziała - jeju , nie pij już nigdy, nawet pojęcia nie masz jakie głupoty wczoraj gadałeś. - mogę sobie wyobrazić. ale kocham cię nadal . - pocałował ją w czoło i wyszedł .

A jeśli umrę to weź moje serce  bo... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

A jeśli umrę to weź moje serce, bo i tak nadal będzie twoje.

Znalazłam sens jutra w Jego oczach.... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Znalazłam sens jutra w Jego oczach. / 61sekund

Najgorsze jest przywiązanie do... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Najgorsze jest przywiązanie do drugiego człowieka, kiedy staje się dla Ciebie niczym narkotyk. Kiedy nie możesz funkcjonować bez kolejnej dawki, bez jego obecności. Kiedy każde kolejne spotkanie jest Ci coraz bardziej potrzebne i z każdym spotkaniem nie możesz się rozstać. Gdy w każdym dotyku, każdym geście i słowie widzisz coś co dodaje Ci sił, widzisz sens życia. To jest najgorsze, bo nieświadomie zabija Cię od środka, odbiera coraz większą część Twojej duszy, łamiąc przy tym serce. / 61sekund

gdy tylko pojawiasz się na... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

gdy tylko pojawiasz się na horyzoncie serce jak wściekłe obija się o żebra mało co nie posiadając się z radości, kolana w jednej chwili są jak z waty, a ja ukradkiem podtrzymuję się barierki, żeby zachowywać pion, nie mam przed sobą lusterka, ale doskonale wiem, że w źrenicach pojawiło się mimowolnie kilkaset iskierek, łaskocze mnie w brzuchu, a nozdrza poruszają się rytmicznie jakby prosząc o szczypkę Twojego zapachu. faktycznie, pełno podstaw do stwierdzenia, że nic nie znaczysz.

Nic się nie stało. Tylko mi kurwa... teksty

nat.xd dodano: 21 września 2012

Nic się nie stało. Tylko mi kurwa serce złamałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV