głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd Kiedyś się spotkamy. Pewnie za jakieś 30 lat. Wypijemy kawę i będziemy rozmawiać. Ja opowiem ci o moim idealnym mężu domu z ogródkiem o którym zawsze z tobą mar

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
Kiedyś się spotkamy. Pewnie za jakieś 30 lat. Wypijemy kawę i będziemy rozmawiać. Ja opowiem ci o moim idealnym mężu domu z ogródkiem o którym zawsze z tobą marzyłam i
Kiedyś się spotkamy. Pewnie za... teksty

nat.xd dodano: 31 października 2012

Kiedyś się spotkamy. Pewnie za jakieś 30 lat. Wypijemy kawę i będziemy rozmawiać. Ja opowiem ci o moim idealnym mężu, domu z ogródkiem o którym zawsze z tobą marzyłam i o cudownych dzieciach. Ty weźmiesz tylko kolejny łyk herbaty i powiesz że wciąż czekasz na kobietę przynajmniej trochę podobną do mnie / i.need.you

dlaczego siedzimy bezczynnie patrząc... teksty

nat.xd dodano: 31 października 2012

dlaczego siedzimy bezczynnie patrząc jak niszczymy sobie życie / i.need.you

I nie pozwolę nigdy więcej  byś... teksty

nat.xd dodano: 30 października 2012

I nie pozwolę nigdy więcej, byś zbliżył się do mnie na tyle, by mnie zranić.

Każda kobieta ma w głowie swój... teksty

nat.xd dodano: 30 października 2012

Każda kobieta ma w głowie swój ideał mężczyzny. Niebieskie oczy, ciemne włosy, wysoki, szczupły i umięśniony. Dziwne jest to, choć pod pewnym względem piękne, że pomimo wszystko, zakochujemy się w kimś całkiem innym, zapominając o swoich ideałach. / j.

Ten cholerny moment kiedy siedzisz... teksty

nat.xd dodano: 30 października 2012

Ten cholerny moment kiedy siedzisz zmarznięta pod swoim ulubionym kocem, słuchasz smutnych piosenek, co jakiś czas zerkasz za okno z myślą, że może zatęsknił, zrozumiał, przyjechał i chce to wszystko na prawić. / j.

I po raz kolejny wiem jak to się... teksty

nat.xd dodano: 30 października 2012

I po raz kolejny wiem jak to się skończy. To że rzuciłam palenie nie będzie miało żadnego znaczenia bo nie wytrzymam i znów po to sięgnę, zacznie się typowe chlanie co weekend by zalać smutki. Przepłakane noce, playlisty smutnych piosenek. Już nawet nutella nie będzie pocieszała. / j.

gdzieś tam na dnie serce jeszcze... teksty

nat.xd dodano: 30 października 2012

gdzieś tam na dnie serce jeszcze jesteś ważną dla mnie osobą , nie wyrzuciłam Cię z niego . po prostu nauczyłam się z tym żyć , potrafię funkcjonować ze świadomością , że to co było już nigdy nie wróci , rozumiem to . nie czekam już na Ciebie , nie płaczę po nocach , nie wyczekuję na smsa ani nie szukam Cię w tłumie . rzadko myślę o Tobie , nie interesuje mnie co robisz , czy kogoś masz czy zapomniałeś.. zamknęłam ten rozdział , wspominam Cię z uśmiechem i podczas tego bólu jaki mi zadałeś jestem szczęśliwa , szczęśliwa z tego powodu , że poświęciłeś mi swój czas i zwróciłeś uwagę na kogoś kogo nikt wcześniej nie doceniał . dziękuję . / grozisz_mi_xd

Tęsknota nie jest stanem  który... teksty

nat.xd dodano: 29 października 2012

Tęsknota nie jest stanem, który mija. Ludzie zwyczajnie się do niej przyzwyczajają i z czasem przestaje ona im przeszkadzać. / j.

Moje szczęście jest w jego rękach... teksty

nat.xd dodano: 29 października 2012

Moje szczęście jest w jego rękach, to duża odpowiedzialność.

Dziś ktoś mnie zapytał  Dlaczego... teksty

nat.xd dodano: 29 października 2012

Dziś ktoś mnie zapytał; Dlaczego postanowiłaś zmienić swoje życie? Bo ktoś kiedyś mi powiedział;' Ty to masz dobrze w tym życiu' wiec pomyślałam . Nie mam, ale będę miała.

Tak bardzo jesteś nieszczęśliwa... teksty

nat.xd dodano: 29 października 2012

Tak bardzo jesteś nieszczęśliwa, bo co? Bo myślałaś, że głupie zauroczenie w wieku "naście" przetrwa całe życie, aż do końca?, że nigdy żadne nie wychyli się poza granice uczciwości, nie skłamie, nie zdradzi, nie doprowadzi do łez?, że nikt nigdy nie będzie ważył się wtargnąc między Was? W takim razie jesteś cholernie słaba.

Dziś będę miła. Jutro będę... teksty

nat.xd dodano: 29 października 2012

Dziś będę miła. Jutro będę wredna. Pojutrze zwariujesz na moim punkcie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV