głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd zaufanie jest jak dmuchawiec łatwo go zdmuchnąć potem rozwiewa się na wietrze i choć będziemy próbowali go naprawić nigdy nie będzie taki sam. tylko on we mnie

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
zaufanie jest jak dmuchawiec łatwo go zdmuchnąć potem rozwiewa się na wietrze i choć będziemy próbowali go naprawić nigdy nie będzie taki sam.
zaufanie jest jak dmuchawiec łatwo... teksty

nat.xd dodano: 16 kwietnia 2012

zaufanie jest jak dmuchawiec łatwo go zdmuchnąć, potem rozwiewa się na wietrze i choć będziemy próbowali go naprawić, nigdy nie będzie taki sam.

tylko on we mnie wierzy  codziennie... teksty

nat.xd dodano: 15 kwietnia 2012

tylko on we mnie wierzy, codziennie powtarzając mi 'dasz radę'. tylko on nadaje kolor szarym barwom mojego życia. tylko on dba o każdy mój uśmiech. tylko on trwa przy mnie z każdym dniem coraz bardziej. tylko on wie co czuję, patrząc mi w oczy. tylko on rozumie moje trzy kropki w sms'ie. tylko on wie o mnie wszystko. tylko przy nim poznałam najpiękniejszą formę miłości.

nie wiem jak Ty  ale ja resztę... teksty

nat.xd dodano: 15 kwietnia 2012

nie wiem jak Ty, ale ja resztę życia spędzam z Tobą.

i chcę być tą najważniejszą... teksty

nat.xd dodano: 15 kwietnia 2012

i chcę być tą najważniejszą , rozumiesz ? tym jebanym numerem jeden . oczkiem w głowie . diamentem , za którego byłbyś w stanie oddać wszystko .

nie czujesz  że jakoś do siebie... teksty

nat.xd dodano: 15 kwietnia 2012

nie czujesz, że jakoś do siebie bliżej nam?

Nie  wcale nie wchodzę codziennie na... teksty

nat.xd dodano: 15 kwietnia 2012

Nie, wcale nie wchodzę codziennie na twój profil. Twoje statusy na facebooku wcale mnie nie obchodzą. Chyba jesteś głupi myśląc, że sprawdzam zdjęcia każdej dziewczyny, która ci je komentuje. Coś z tobą nie tak, jeśli myślisz, że w ogóle przejmuję się twoją zmianą z 'wolny' na 'w związku'. A to, że zawsze od razu przy zalogowaniu się sprawdzam, czy jesteś, to czysty przypadek, po prostu podoba mi się miniatura twojego profilowego, tyle.

codziennie sobie obiecuję  że to... teksty

nat.xd dodano: 14 kwietnia 2012

codziennie sobie obiecuję, że to już ostatni raz jesteś powodem mojego smutku. chcę Cię wyrzucić z pamięci, staram się ułożyć sobie życie bez Ciebie. ale nagle wszystko mi Ciebie przypomina. w telewizji słyszę twoje imię, w radiu leci nasza piosenka, w tłumie widzę twoją postać. nie da się tak z dnia na dzień wyrzucić Cię z serca, bo przecież serce było zarezerwowane dla Ciebie.

  Każdego dnia  dziękuję Bogu za... teksty

nat.xd dodano: 14 kwietnia 2012

" Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam. " - Mesajah ♥

Kolejnej nocy zaznaczyła na ścianie... teksty

nat.xd dodano: 13 kwietnia 2012

Kolejnej nocy zaznaczyła na ścianie kreskę , zupełnie jak ludzie w więzieniu . Było ich dosyć sporo . Przeliczyła wszystkie i uśmiechnęła się lekko do siebie . - No . To już 13 noc w miesiącu , kiedy przez Ciebie nie mogę zasnąć . [ dzyndzel ]

z Tobą oprócz całego cudownie... teksty

nat.xd dodano: 13 kwietnia 2012

z Tobą oprócz całego cudownie spędzonego czasu, cudowne były też szczegóły, które dla innych kompletnie są nieistotne. bo cudownie było robić dwie herbaty, i przynosić o kilka ciastek więcej. cudownie było móc poczuć, że siedząc nosem w książce od biologi, ktoś spogląda na Ciebie cały czas. cudownie było w lustrze zobaczyć również Twoje odbicie. cudownie było kasować w autobusie dwa bilety. cudownie było mówić: 'my, Nas'. cudownie było dzielić się wodą cytrynową. cudownie było móc być z Tobą, i mieć okazję dostrzec każdy ten szczegół. / veriolla

wróciłam od lekarza udając że... teksty

nat.xd dodano: 13 kwietnia 2012

wróciłam od lekarza udając,że wszystko w porządku. postawiłam wodę na herbatę i sięgając na palcach po kubek wyślizgnął mi się z rąk upadając na płytki. osunęłam się po blacie siadając na podłodze, schowałam twarz w dłonie tłumacząc sobie, że dam radę. mija kolejny dzień a świadomość tego, że żyję z nowotworem nie daje normalnie żyć. chemioterapia wykańcza z każdym dniem coraz bardziej, mam wrażenie jakbym w środku umierała i nie przez chorobę a psychikę. ale uśmiecham się najwięcej jak potrafię, chcę żeby taką mnie zapamiętali, mimo iż moja twarz jest koloru białego, włosy straciły ten czarny piękny połysk oczy świecą się jak latarki. chcę żeby kiedyś ktoś przypomniał sobie te brązowe tęczówki które zawsze promieniały mimo tego, że przepełnione były łzami. ostatni okres swojego życia spędzę tak aby wspominano mnie z uśmiechem i słowami 'ona naprawdę miała wielkie serce'. / grozisz_mi_xd

chcę zasnąć i się nie obudzić... teksty

nat.xd dodano: 13 kwietnia 2012

chcę zasnąć i się nie obudzić, odciąć od życia by zacząć żyć, pierdolony paradoks, a jedyny sens? to kolejna kropla krwi spływająca wzłuż nadgarstka, to kolejna kreska na blacie. złudne szczęście, na moment ratuje martwe serce, żyjesz będąc martwym, to nie iluzja, a marna rzeczywistość, to realia niszczące codzienność, w której to co masz teraz, to co Twoje, nie ma już znaczenia. / endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV