głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
naadix “potrzebuję jeszcze tylko żelaza na nerwy bandaża na skronie i serca z kamienia nigdy tego nie pojmiesz dlaczego dzisiaj to nawet wiatr milczy” “Mam wrażenie że

naadix

naadix.moblo.pl
“potrzebuję jeszcze tylko żelaza na nerwy bandaża na skronie i serca z kamienia nigdy tego nie pojmiesz dlaczego dzisiaj to nawet wiatr milczy”
“potrzebuję jeszcze tylko żelaza... teksty

naadix dodano: 16 stycznia 2015

“potrzebuję jeszcze tylko żelaza na nerwy bandaża na skronie i serca z kamienia nigdy tego nie pojmiesz dlaczego dzisiaj to nawet wiatr milczy”

“Mam wrażenie  że mogę... teksty

naadix dodano: 2 stycznia 2015

“Mam wrażenie, że mogę zapanować tylko nad kubkiem z herbatą, który właśnie trzymam w ręce, nad słowami, które w tej chwili wypowiadam. Co do reszty nie jestem już taka pewna.”

A teraz idź spać  zanim ten dzień... teksty

naadix dodano: 29 grudnia 2014

A teraz idź spać, zanim ten dzień okaże się dla Ciebie jeszcze gorszy.”

 …  ale jeśli ktoś z Was... teksty

naadix dodano: 29 grudnia 2014

(…) ale jeśli ktoś z Was przeżył kiedyś coś podobnego - jeśli płakał całą noc, aż zabrakło mu łez - to wie, że w końcu przychodzi pewien szczególny rodzaj spokoju. Człowiek czuje się jakby już nic nigdy nie miało się zdarzyć.

Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

naadix dodano: 29 grudnia 2014

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

listopad to połączenie wszystkich... teksty

naadix dodano: 29 grudnia 2014

listopad to połączenie wszystkich poniedziałków roku

“Martwi mnie to wszystko dookoła... teksty

naadix dodano: 9 listopada 2014

“Martwi mnie to wszystko dookoła, pseudotrendy, pseudokierunek życia przez filtr Instagrama, płeć piękna udająca Barbie, wszyscy szukający ideałów, kawa w papierowym kubku za milion złotych, i słowa Łukasza Orbitowskiego, że naszymi autoretetami są gwiazdy pop wyglądające jak dziwki, narkomani z forsą i wykształceni debile.”

nie czuję. i boję się  że to nie... teksty

naadix dodano: 7 listopada 2014

nie czuję. i boję się, że to nie minie.

proszę bardzo  możemy wypić... teksty

naadix dodano: 7 listopada 2014

proszę bardzo, możemy wypić herbatę. dwie herbaty? sto herbat? bardzo proszę. jestem gotowa wypić z tobą milion filiżanek herbaty, jeśli miałoby to cokolwiek pomóc.

słuchaw­ka prysznicowa wie o mnie... teksty

naadix dodano: 5 listopada 2014

słuchaw­ka prysznicowa wie o mnie więcej, niż kto­kol­wiek inny. słucha pokornie. spo­wiadam się jej codziennie, choć już daw­no stra­ciłam wiarę, grzeszysz w mo­jej głowie, spłukuję wszys­tkie nie­czys­te myśli, zmy­wam z siebie śla­dy twoich ust, wy­cieram skru­pulat­nie krop­le wstydu, mogę już wyjść do ludzi, bo na ludzi nig­dy nie wyjdę

proszę Cię  po prostu pozwól mi... teksty

naadix dodano: 5 listopada 2014

proszę Cię, po prostu pozwól mi iść już spać. nie mam siły nawet odwrócić głowy na poduszce, a Ty mnie pytasz co dalej. a co ma być dalej?

i co zranilo Cie najmocniej i jak... teksty

naadix dodano: 2 listopada 2014

i co zranilo Cie najmocniej i jak ktos moze sprawic, ze poczujesz sie lepiej i czy wolisz sie przytulac czy calowac i jaki byl najlepszy dzien w Twoim zyciu i jak radzisz sobie z bolem i co bys zrobil, gdybys mial milion zlotych i jaki byl Twoj najwiekszy blad i w jakim jezyku chcialbys biegle rozmawiac i jak wiele ludzi kochales i czy kochales osobe, z ktora straciles dziewictwo i jakie jest Twoje ulubione wspomnienie z dziecinstwa i czy wolisz kawe czy herbate i jaki byl najlepszy prezent, ktory dostales i kiedy ostatni raz plakales i dlaczego i co pierwsze zauwazasz, gdy poznajesz kogos nowego i co chcialbys zmienic w sobie i co chcialbys zmienic na swiecie i kim chcialbys byc i kim jestes. po prostu powiedz mi kim jestes. [2]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV