głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mr_alex Cześć jestem solara do łóżka idę z każdym za dolara dla mnie liczy się sperma żeby litrami najlepiej się lała tak powinno brzmieć twoje o sobie prawda? Mojem b

mr_alex

mr_alex.moblo.pl
Cześć jestem solara do łóżka idę z każdym za dolara dla mnie liczy się sperma żeby litrami najlepiej się lała tak powinno brzmieć twoje o sobie prawda?
 Cześć jestem solara   do łóżka... teksty

mr_alex dodano: 4 stycznia 2012

`Cześć,jestem solara - do łóżka idę z każdym za dolara,dla mnie liczy się sperma,żeby litrami najlepiej się lała`tak powinno brzmieć twoje `o sobie` prawda?

Mojem bum bum bije tak że o ja cieee... teksty

mr_alex dodano: 4 stycznia 2012

Mojem bum,bum bije tak że o ja cieee gdy go widzi ^^

Wiedziała że to co robi jest złe... teksty

mr_alex dodano: 4 stycznia 2012

Wiedziała że to co robi jest złe,wiedziała że ten cholerny błysk w jego oku nie znaczy nic dobrego,wiedziała ale kolejny raz zrobiła z siebie idiotkę - szła na całość,było zioło,trawka i sex.

Odmówisz chłopakowi spotkania... teksty

mr_alex dodano: 4 stycznia 2012

Odmówisz chłopakowi spotkania - zacznie traktować cię jak kurwe.

Ja się zmienie wiem to   może... teksty

mr_alex dodano: 3 stycznia 2012

Ja się zmienie,wiem to - może zacznie mi zależeć,będe bardziej dbała o każdy szczegół,może będe trzymała porządek w szafie - zmieni mnie życie,zresztą jak każdego.

Chce szczęścia   za dużo wymagam?... teksty

mr_alex dodano: 3 stycznia 2012

Chce szczęścia - za dużo wymagam? nie sądze.

Właśnie w tej chwili   gdzieś na... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Właśnie w tej chwili - gdzieś na świecie ktoś robi pierwszy krok w strone szczęścia wyznając komuś miłość,a my siedzimy na dupach i się użalamy xd

Ludzie to kurwy ot co...   obrażasz... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Ludzie to kurwy ot co... - obrażasz najwspanialsze dzieło Boga - ... Najwspanialsze? żartuje pan? najwspanialszym dziełem Boga jest świat,krajobrazy i zwierzęta a ludzie? ludzie to dzieło szatana - potrafią niszczyć wszystko wokół i do tego krzywdzą się nawzajem.

Kochałaś? ...   kochałam   mocno?... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Kochałaś? ... - kochałam - mocno? ... - w Chuj mocno... - przeszło? - .. Gdyby przeszło,nie siedziałabym w domu zamknięta w czterech ścianach z toną chusteczek krzycząc że życie to chujnia,kochał pan? - ... Kochałem - ... - Mocno? - ... wystarczająco mocno żeby sprzedać diabłu dusze za jeden jej uśmiech | rozmowa z nauczycielem religi xd

Czasem to rozum zawodzi a serce ma... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Czasem to rozum zawodzi a serce ma racje.

Zapomniałam zapomniałam jak brzmi... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Zapomniałam,zapomniałam jak brzmi `kurwa` z twoich ust,jak pachnie twoja bluza,jak uśmiechem miażdżyłeś system,jak z każdej nawet tej najbardziej chujowej sytuacji potrafiłeś wyjść bez szwanku - Zapomniałam - serce? niekoniecznie.

Każde minione wydarzenie dało się... teksty

mr_alex dodano: 2 stycznia 2012

Każde minione wydarzenie dało się w znaki,zrobiło ryse na psychice,sercu czy ręce,każde z wydarzeń - te mniejsze i te większe sprawiło że stałam się bestią bez uczuć która potrafi tylko i wyłącznie ranić,nie chcie nią być ale czasem tak lepiej wiesz? mówić że się ma wyjebane i faktycznie to czuć tylko najgorsze jest to że to wróci,pewnego zimowego wieczoru kiedy będe siedziała z kubkiem gorącego kakao,albo w nocy - na imprezie pod wpływem procentów może i bez nich - ale wróci a wtedy nie będzie przy mnie nikogo na kim mi zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV