głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
moto-cykl Samotność przez niezdecydowanie Myślałem że to minie lecz na wieczność pozostanie Bez Ciebie życie moje jest nie do złożenia I nie ma nigdzie kogoś kto może to

moto-cykl

moto-cykl.moblo.pl
Samotność przez niezdecydowanie Myślałem że to minie lecz na wieczność pozostanie Bez Ciebie życie moje jest nie do złożenia I nie ma nigdzie kogoś kto może to pozmi
Samotność przez niezdecydowanie... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Samotność przez niezdecydowanie Myślałem, że to minie lecz na wieczność pozostanie Bez Ciebie życie moje jest nie do złożenia I nie ma nigdzie kogoś kto może to pozmieniać Nowe miłości to namiastki wirtualne Ja tego nie czuję, było niepowtarzalnie

Boli  bo kochasz. Gdyby tak nie było... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Boli, bo kochasz. Gdyby tak nie było już dawno po kolejnej kłótni, po prostu byś odeszła.

A teraz cierpię i płacę za swą... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

A teraz cierpię i płacę za swą miłość, We mnie jest złość, której nigdy nie było. Te wszystkie puste słowa, te zapewnienia. Zniknąłeś z mego życia, w moim sercu Ciebie nie ma. Noce bezsenne to już jest standard. Brak mi oddechu i zapachu Twego ciała. Dałabym wiele żeby cofnąć czas, W tedy na pewno nie było by nas.

Zamykam oczy i chce tylko zapomnieć... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Zamykam oczy i chce tylko zapomnieć, To co nas łączyło zakończyłam bezpowrotnie. Mam do Ciebie żal, w sercu czuję ból. Boże prowadź mnie, nie chce cierpieć już. Wciąż przed oczami te cudowne chwile, Tańczyliśmy nad morzem Wtedy czułam, że żyję, wiesz W tle sms , prawdziwy romans. Nie było przechodnia, który by nie aplauzował Wypady na spontanie, szalone pomysły. Patrzyłam na Ciebie, imponowałeś mi wszystkim. Twój cudowny uśmiech, aż przechodzi mnie dreszcz. Modliłam się do Boga niech to nie kończy się. Przy Tobie na nowo odnalazłam sens życia. Połączyła nas pasja i podobne przeżycia. Ty facet z przeszłością, Ja byłam po przejściach Żadne z nas na dłużej nie mogło zagrzać miejsca.

Nie oglądam zdjęć  bo brak mi... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Nie oglądam zdjęć, bo brak mi odwagi. Na osiedlach, w głośnikach wszędzie proceder. Wspólni znajomi, każdy pyta co u Ciebie? A ja nie wiem! Twój list runęłam Podnoszę się po klęsce, Staram się pozbierać, Chce tylko zapomnieć. Zaciskam pięści, To co nas łączyło chcę wymazać z pamięci. W moich oczach łzy, tęsknota, żal. Pusto w sercu, mimo że już kogoś mam. Pamiętasz kochanie ułoży się co by się nie działo, Tego nie da się posklejać, To już popękało. Tak, to ja dla Ciebie do podkładu Tego układu nie miał prawa nikt zniszczyć, Są chwile, że żałuję, że się poznaliśmy.

Jadę    mijam lasy  łąki i akweny... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Jadę, mijam lasy, łąki i akweny chcę się zmienić ale Ty się nie zmienisz powiedz mi, czego tu nie rozumiemy skarb trzeba cenić, a my zakopujemy tyle czasu razem, a w sumie się nie znamy my się nie mijamy, my się zabijamy tak, Ty mnie kochasz, ale mówisz, że to koniec Ja Cię kocham, ale szukam drogi uproszczonej. I chociaż walczę z tym, widzę poranek pożegnania, tamta ulica, tamte domy, wszystko się pojawia Twoje oczy zapłakane Czy to miało szansę, czy na porażkę było skazane

Czasem w milczeniu odwróceni bez... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Czasem w milczeniu odwróceni bez poczucia winy musisz się zmienić jeśli liczysz, że coś naprawimy. Potem w drodze do siebie rozkminki były chcemy być ze sobą lecz wybaczać nie mamy siły.

Jedno słowo wypowiedziane za dużo.... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Jedno słowo wypowiedziane za dużo. Jedno słowo, które wypowiadasz pod wpływem impulsu i emocji może zmienić Twoje życie, może zmieć bieg zdarzeń, może spowodować, że ktoś od Ciebie się odwróci. Jedno słowo, którego żałujesz i prosisz o cofnięcie czasu, prosisz o to, by było jak dawniej. Jedno słowo, które powoduje, że wszystko wokół się zmienia i jesteśmy sami sobie za to winni, bo nie potrafimy zapanować na emocjami, a najbardziej nad uczuciami.

Nie chcę  by byli inni. Nie chcę... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Nie chcę, by byli inni. Nie chcę innych ust, innych dłoni, innych uczuć. Nie chcę zakochać się na nowo, zatapiając się w cudzych ramionach, tak jak robiłam to w Twoich. Nie chcę zmieniać planów na przyszłość i nie uwzględniać w nich Ciebie. Nie chcę zacząć żyć dla kogoś innego wiedząc, że i tak o Tobie nie zapomnę. Bo gdzieś tam w głębi serca zawsze będę Twoja .

Przecież Ci nie powiem  że coś... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Przecież Ci nie powiem, że coś pęka. Tego nie da się opisać słowami, wiesz? Oddalamy się każdego dnia, ale nic z tym nie możemy zrobić, zupełnie nic. Wypuszczam Cię z rąk i boli, cholernie boli, ale nie jestem w stanie tego zatrzymać. Choć łzy rozmywają obraz, jedynie wzruszam ramionami. Nie krzyknę, straciłam głos. Tylko patrzę, ale wzrok też pusty. Przecież Ci nie powiem, że oto na naszych oczach umiera nam miłość. Obudzimy się dopiero kiedy nie zostanie z nas nic, kiedy nie będziemy mieli dokąd wracać.

Boję się. Boję się  że nie... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Boję się. Boję się, że nie zdążę. Że nagle okaże się, że wszystko się skończyło.

Czasami danie komuś drugiej szansy... teksty

moto-cykl dodano: 22 września 2014

Czasami danie komuś drugiej szansy jest jak danie mu drugiej kuli, bo nie trafił Cię za pierwszym razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV