głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monisiax3 Niech to trwa nigdy się nie kończy. Rozpaczliwie pragnę się z Tobą zobaczyć. Na razie nie mogę się z tym uporać. Z tym oczekiwaniem. I z tym napięciem. A najba

monisiax3

monisiax3.moblo.pl
Niech to trwa nigdy się nie kończy.
 Niech to trwa  nigdy się nie kończy.  teksty

monisiax3 dodano: 25 stycznia 2014

"Niech to trwa, nigdy się nie kończy."
Autor cytatu: jachcenajamaice

Rozpaczliwie pragnę się z Tobą... teksty

monisiax3 dodano: 24 stycznia 2014

Rozpaczliwie pragnę się z Tobą zobaczyć. Na razie nie mogę się z tym uporać. Z tym oczekiwaniem. I z tym napięciem. A najbardziej z tymi atakami czułości. Czy można mieć ataki czułości?
Autor cytatu: jachcenajamaice

“Im mocniej mnie przytulasz  tym... teksty

monisiax3 dodano: 24 stycznia 2014

“Im mocniej mnie przytulasz, tym bardziej wiem, że właśnie znalazłam swoje własne miejsce na świecie.”
Autor cytatu: jachcenajamaice

“A czasami po prostu siadam i... teksty

monisiax3 dodano: 24 stycznia 2014

“A czasami po prostu siadam i płaczę, bo bezsilność przewyższa wszystkie uczucia.”
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

monisiax3 dodano: 21 stycznia 2014

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka.. /59sekund
Autor cytatu: 59sekund

Nie chodzi o to  by się nigdy nie... teksty

monisiax3 dodano: 21 stycznia 2014

Nie chodzi o to, by się nigdy nie kłócić, ale o to, by zawsze umieć się pogodzić.
Autor cytatu: niekoffana

Chciałabym wystarczyć Ci na całe... teksty

monisiax3 dodano: 21 stycznia 2014

Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie.
Autor cytatu: niekoffana

legalove    	  świat jest piękny... teksty

monisiax3 dodano: 18 stycznia 2014

legalove / świat jest piękny, bo dał mi Ciebie. nie wiem komu mam dziękować za to, że jesteś, ale z pewnością dziękowałabym do końca swych dni. bo jesteś kimś wyjątkowym, kimś kogo po raz pierwszy tak silnie pokochałam, przy którym jestem sobą i z którym pragnę tworzyć jedność wiecznie. uczucie jakim Cię darzę jest nie do opisania, prostymi słowami nie sposób tego opisać, ale warto powiedzieć jedno: Kocham Cię nad życie, nikogo tak bardzo nie kocham i nigdy nie kochałam, jak właśnie Ciebie. jestem prawdziwą szczęściarą i mam ogromnego farta, że mam kogoś takiego jak Ty. bo jesteś dla mnie wszystkim.

legalove    	  znam Cię już na... teksty

monisiax3 dodano: 18 stycznia 2014

legalove / znam Cię już na pamięć, wiem kiedy się denerwujesz, kiedy jesteś smutny, kiedy coś Cię martwi, wiem w jaki sposób się odstresowujesz. uwielbiam jak wariujesz, jak się na mnie patrzysz. zawsze obok, zawsze Ty, na zawsze już.

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

monisiax3 dodano: 14 stycznia 2014

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy kiedy nie mam ochoty z nikim gadać bo mam wszystkiego i wszystkich dosyć. Dla Ciebie jestem zawsze.
Autor cytatu: niekoffana

Najbardziej wkurwiało tylko to jak... teksty

monisiax3 dodano: 11 stycznia 2014

Najbardziej wkurwiało tylko to jak potrafiłeś ciągle zapewniać o szczerości, kiedy wiedziałam jak lubisz nałogowo kłamać. Twoja reakcja była dla mnie najlepszą odpowiedzią na moje pytania.
Autor cytatu: niekoffana

Chciałabym kiedyś obudzić się... teksty

monisiax3 dodano: 11 stycznia 2014

Chciałabym kiedyś obudzić się obok kochającego mnie męża, wiedząc, że w pokojach obok śpią nasze dzieci. Chłopiec, wyrastający na młodego mężczyznę, traktujący każdą dziewczynę jak księżniczkę i jego młodsza siostra, śliczna, wesoła, nie zdająca sobie sprawy z tego, co czeka ją w dalszym życiu. Wychodzę do pracy, w której czuję się spełniona, bo robię to co lubię. Powrót do domu, domowe obowiązki i chwila na odpoczynek. Po południu kawa z przyjaciółką i wieczór spędzony z mężczyzną mojego życia i może z dziećmi, które od czasu do czasu zrezygnują ze spotkania z kumplami, woląc posiedzieć z nami. I tak upływałby dni, najlepiej z jak najmniejszą ilością problemów.
Autor cytatu: niekoffana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV