głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem chociaż raz zniszczyć komuś życie chociaż raz mieć wsz

mona18

mona18.moblo.pl
Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem chociaż raz zniszczyć komuś życie chociaż raz mieć wszystko
Chociaż raz być suką i olewać... teksty

mona18 dodano: 9 lipca 2012

Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką egoistką tak jak ty.

Bo ona lubi usiąść się na... teksty

mona18 dodano: 9 lipca 2012

Bo ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać : "masz 1 nieodebraną wiadomość" od Niego .

19 urodzinki   Może jakas imprezka... teksty

mona18 dodano: 19 czerwca 2012

19 urodzinki;) Może jakas imprezka wieczorkiem? -Jasne że tak ;D

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

Wyglądała pięknie jak nigdy, podeszła do niego i usiadła na kolanach. Przejechała dłonią po jego twarzy i z słodkim uśmiechem wypowiedziała jedno, magiczne słowo `Wypierdalaj`.`

śmiej się prosto w twarz innym... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

śmiej się prosto w twarz innym szmatom !

 A gdy jestem wkurwiona   uwielbiam... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

`A gdy jestem wkurwiona , uwielbiam ubrać dres, trampki, bluzę z kapturem i słuchawki na uszach tak, żeby nikogo nie słyszeć. A następnie iść gdzieś, gdzie nic się nie liczy . '

umiesz policzyć do dwudziestu ? to i... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

umiesz policzyć do dwudziestu ? to i do czterdziestu umiesz. poradziłaś sobie z jednym sukinsynem ? to i z drugim sobie poradzisz - skurwiałym chujem.

na dnie puszki już nic nie zostało... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

na dnie puszki już nic nie zostało, w paczce ostatni papieros, w uszach echo trzasku drzwi. ten, czas zacząć sobie radzić, nie?

Egoistka. Nienormalna. Idiotyczna.... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

Egoistka. Nienormalna. Idiotyczna. Wredna kłamczucha. Plotkuje, źle się wyraża, źle się ubiera. Wścibska i mało ambitna bałaganiara. Fałszywa i okropna. Do niczego się nie nadaje, niczego w życiu nie osiągnie. Taką postrzegają mnie niemal wszyscy. A jaka jestem w Twoich błękitnych oczach? Czy potrafisz mnie pokochać? Czy odważysz się odnaleźć moje zalety i pogrzebać jakże złe wady?

Siedzę na parapecie  w za dużym... teksty

mona18 dodano: 14 czerwca 2012

Siedzę na parapecie, w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myślę "Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś?" Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie? Czy tak, jak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś "cholernie, mi jej brakuje"?

ustne: polski 80   ang 50  :  ja tam... teksty

mona18 dodano: 21 maja 2012

ustne: polski-80%, ang-50% :) ja tam jestem z siebie zadowolona ;) yeeeaaa

http:  besty.pl 1122751 teksty

mona18 dodano: 17 maja 2012

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV