głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jes

mona18

mona18.moblo.pl
Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mn
Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

mona18 dodano: 10 marca 2012

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

śmiej się prosto w twarz innym... teksty

mona18 dodano: 9 marca 2012

śmiej się prosto w twarz innym szmatom !

Zimne białe wino  pusty żołądek... teksty

mona18 dodano: 9 marca 2012

Zimne białe wino, pusty żołądek, kolejny papieros, jeden za drugim, czasem nie mam siły, czasami już nie mogę, czasami myślę, żeby nie wstawać, żeby tak zostać, żeby to się działo za mnie.

Wypij kieliszek czystej  pomaluj... teksty

mona18 dodano: 9 marca 2012

Wypij kieliszek czystej, pomaluj paznokcie na czerwono, ułóż włosy, załóż ładną bieliznę, zrób makijaż, załóż szpilki. Nie daj się tej pokusie, która uparcie każe ci pozostać pod kołdrą, nie daj się, nie idź na łatwiznę. Wyjdź, zamknij drzwi na klucz. Baw się!

wiesz od czego się zaczęło ? od... teksty

mona18 dodano: 9 marca 2012

wiesz od czego się zaczęło ? od Twojego pieprzonego spojrzenia. po co na mnie się gapiłeś..., a później poczułam to okropne uczucie, i co że niby jest ono piękne tak? gówno! tak naprawdę jest ono nic nie znaczącym cierpieniem, które zabiera ochotę do życia! i tylko tyle Ci powiem, że nadal Cię kocham i już nigdy nie przestanę...bo nie potrafię! :/

Do szczęścia potrzebne jej było... teksty

mona18 dodano: 9 marca 2012

Do szczęścia potrzebne jej było tak niewiele: pusty pokój, cichy kąt, trzy kreski zasięgu i wykupiony pakiet darmowych rozmów. Do Niego ;*

Ej dziewczynko  pachniesz jak... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

Ej dziewczynko, pachniesz jak prostytutka!

nazwij mnie swoją erotomanką  ale... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

nazwij mnie swoją erotomanką, ale ja i tak będąc u Ciebie będę kombinowała co zrobić, żeby zdjąć Twoją koszulkę i przejechać placami po Twoich nagich ramionach.

różnimy się tym  że Ty weekendy... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

różnimy się tym, że Ty weekendy spędzasz nad materiałem do klasówek, a ja butelką czystej. dla Ciebie przedświąteczny klimat to przygotowywanie jedzenia z babcią, dla mnie fazy ze znajomymi w tesco, gdy owijamy kumpele w łańcuchu drąc mordę, że nakręcamy odcinek tap madl, wymiennie z pytaniem czy możemy kupić bombki na kilogramy. Ty masz wszystko, czego zapragniesz, ja wszystko subiektywnie tracę i w chuju to mam. Ty chcesz miłości, prawdziwych uczuć, czułych pocałunków, a ja chcę dobrego obciągnięcia. więc wiesz.

mogłabym wysłać Ci takiego smsa:... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

mogłabym wysłać Ci takiego smsa: 'przepraszam nie mogę teraz pisać, niestety potrącił mnie samochód, wybacz, naprawdę tego nie chciałam. pa' Ty i tak napisałbyś: 'spoko, pa.

Ona otwiera okno na oścież podczas... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

Ona otwiera okno na oścież podczas burzy, a tanie wino pije prosto z butelki. Rano biega boso po trawie bo uwielbia dotyk rosy na stopach. Ubóstwia malować swoje paznokcie na krwistą czerwień. Nie pogardzi wypadem na piwo z Twoimi kumplami. Kocha zmysłowe szpilki, ale z pełnią zapału obejrzy z Tobą mecz. Uwielbia tańczyć w deszczu. Jest wyjątkowa, pełna obłędu. Szukająca osobnika, który ją za ten obłęd, pokocha.

Siedzę sobie w dresach   w okropnym... teksty

mona18 dodano: 8 marca 2012

Siedzę sobie w dresach , w okropnym podkoszulku w paski , słucham jakiś zamulających piosenek i mam Cię w ch*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV