głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem nie uciekaj bez słowa. Nikt

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas ni
 Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek... teksty

mistrzunii0 dodano: 25 października 2015

"Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to, co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze."

 I pamiętaj Mała  nigdy się nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2015

"I pamiętaj Mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. I jeśli jeszcze nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział, to ja Ci to mówię - Jesteś ważna, jesteś potrzebna, więc walcz.!

Nic tak nie intryguje mężczyzny... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2015

Nic tak nie intryguje mężczyzny, jak kobieta która jest dla niego zagadką.

Nic tak nie intryguje kobiety  która... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2015

Nic tak nie intryguje kobiety, która jest dla niego zagadką.

 Ani ja ani Ty nikt na świecie nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2015

"Ani ja ani Ty,nikt na świecie nie uderza tak mocno jak życie...Ale to nie chodzi o to jak mocno bijesz. Chodzi o to ile ciosów jesteś w stanie przyjąć i iść do przodu. Jak dużo jesteś w stanie wytrzymać i iść cały czas do przodu."

 Szkoda czasu na kłótnie i spory... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2015

"Szkoda czasu na kłótnie i spory Lepiej podrasuj uśmiech Daje ci fory Wykasuj co smutne było do tej pory Z jakim spotkasz się jutrem Twoje wybory ...."

Zdarzyłem się Tobie.   Ludzie... teksty

mistrzunii0 dodano: 21 października 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu. Witam.. Mr G

 Za Ciebie kochanie  jesteś na... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 października 2015

"Za Ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu, Za co? Dobrze wiesz, za nadanie życiu sensu. Wiem, że we mnie wierzysz i pójdziesz za mną w ogień, Ja będę o Ciebie dbał, obiecuję nie zawiodę."

Podczas  gdy Ty ignorujesz Ją  ktoś... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 października 2015

Podczas, gdy Ty ignorujesz Ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejny powód do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz Ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewny, czy jeszcze Ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie twoja na zawsze. Przemyśl to chłopie, bo ja wiecznie żył nie będę! Przemyśl to chłopie, zanim ktoś przemyśli to za Ciebie! Przemyśl to, zanim ktoś oszlifuje ten diament za Ciebie ... podczas gdy Ty będziesz zajęty szukaniem kamieni. Mr G

 Na pewno nie każda kobieta jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 października 2015

"Na pewno nie każda kobieta jest królewną Chcesz spędzić jedną noc - to nie ze Mną."

Najtrudniejsza z walka to ta  kiedy... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 października 2015

Najtrudniejsza z walka to ta, kiedy serce krzyczy "walcz" a rozum mówi "odpuść, nie warto" .

Jakie to dziwne gdy człowiek jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2015

Jakie to dziwne gdy człowiek jest szczęśliwy, często nawet o tym nie wie. Nie zdaje sobie z tego sprawy. Dopiero później, żyjąc wspomnieniami, zauważa, że to, co go wtedy spotkało, to było właśnie szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV