głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna ale i sprawiedliwa że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć albo dodatkowo zapłacić za to że pozostaje się niedojrzałym. — Norman

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna ale i sprawiedliwa że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć albo dodatkowo zapłacić za to że pozostaje się niedojrzałym. — Norman M
Jest taka życiowa zasada.... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Jest taka życiowa zasada. Bezwzględna, ale i sprawiedliwa - że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć, albo dodatkowo zapłacić za to, że pozostaje się niedojrzałym. — Norman Mailer

Czy boisz się zakochać? Bardzo.... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Czy boisz się zakochać? Bardzo. Boję się rozczarowania. Boję się bycia kochaną. Boję się, że to mnie przerośnie. Boję się, że się zawiodę. Boję się miłości i tej całej szopki wokół niej. Boję się, że czasem to za dużo, a czasem za mało. Boję się, że ta miłość nie będzie właśnie tą miłością. Boję się, że to mnie zabije. Miłość to nie błahostka, to coś więcej niż kochać i być kochanym.

Moim celem jest stworzenie życia od... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Moim celem jest stworzenie życia od którego nie będę potrzebował wakacji. - Rob Hill, Sr.

Ustrzeż mnie  Panie  od mężczyzny... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Ustrzeż mnie, Panie, od mężczyzny, o którym pomyślę, że jest inny. — Katarzyna Grochola

Powiedział mi kiedyś jeden... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra, że ze mną dlatego tak kiepsko, bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem. Nie rozumem. Że jakbym zaczął analitycznie, to może... - Jarosław Borszewicz "Mroki"

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci na wszystko i wszystkich. Siła i fajność biją z ich spojrzenia, a charyzmatyczna osobowość sprawia, że nie patrzymy, w co są ubrani, czym jeżdżą i kogo mają wśród znajomych. Prawdziwie mocni ludzie mówią o swoich słabościach, też mają w torbie bałagan, tłuką czasem talerze i śpią w wygniecionej pościeli. Biorę z nich przykład. Olewam konwenanse. I tak złamałam już wszystkie! Rzeczy są po to, by cieszyć, pieniądze, by je wydawać, łóżko, by się w nim kochać, a wino, by je pić. - Paulina Młynarska

Przede wszystkim interesują mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Przede wszystkim interesują mnie kobiety, z którymi mogę rozmawiać. To jest najważniejszy element. Im dłużej żyję, tym bardziej przekonuję się, że młodych mężczyzn fascynuje powierzchowność, wygląd. To jest strasznie przemijające. Już pomijam normalny rozkład komórek, grawitację, która działa również na ciało kobiety. Dzisiaj wiem, że najważniejsze jest rozmawianie z kobietami, że można wydobyć dużo erotyzmu w rozmowie z kobietami. Nawet kiedy ten erotyzm wynikający z dotykania ich ciała mija. Po prostu mężczyznom to mija i nie można na to nic poradzić. Mniej interesują mnie kobiety, które tylko chcą słuchać, bo są też takie, które świetnie rozmawiają, ale są jednocześnie doskonałymi słuchaczkami. Mnie podobają się kobiety, które będą się ze mną kłócić, które będą podważać moje argumenty, znajdując lepsze, na które ja nie zwróciłem uwagi, które będą mi podsuwać pomysły. - z książki autorstwa Janusza Leona Wiśniewskiego i Doroty Wellman "Arytmia uczuć"

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.

Pozwólcie że opowiem Wam krótką... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Pozwólcie że opowiem Wam krótką historie o.... męskim zapomnieniu. "Feder -goodbye (Dj Antonio remix)"

 Byłaś najpiękniejszą epoką... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

"Byłaś najpiękniejszą epoką mojego życia. I właśnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mógł o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecna w mojej najgłębszej pamięci jak powód, dla którego się żyje."

w kutasie mamy wasze prawa  wasze... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

w kutasie mamy wasze prawa, wasze sądy wasze dziwnie wyglądające mordy! nieprzestane jeśli jesteś tu Boże, no to w Imię Ojca, Syna, Ducha i Świętego Amen. mam przeczucie że zaraz złego coś się stanie!

 Kiedyś obudzą się z ręką w... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

"Kiedyś obudzą się z ręką w nocniku i przypomną sobie o tym kto był kim w ich życiu"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV