głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Przyznaj fiszkę Rodzeństwo po­win­no zaw­sze sza­nować się wza­jem­nie wspierać i po­magać so­bie dzielić ze sobą smut­ki i ra­dości to ta­kie oczywiste. Jed­na

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Przyznaj fiszkę Rodzeństwo po­win­no zaw­sze sza­nować się wza­jem­nie wspierać i po­magać so­bie dzielić ze sobą smut­ki i ra­dości to ta­kie oczywiste. Jed­nakże w
Przyznaj fiszkę  Rodzeństwo... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

Przyznaj fiszkę Rodzeństwo po­win­no zaw­sze sza­nować się,wza­jem­nie wspierać i po­magać so­bie,dzielić ze sobą smut­ki i ra­dości to ta­kie oczywiste. Jed­nakże widząc ta­kie rodzeństwo wielu z nas dos­trze­ga w tym coś niesamowitego.

Aby być kochaną córeczką... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

Aby być kochaną córeczką, lep­szą niż in­na część rodzeństwa, niezbędna jest per­fekcyj­na gra aktorska...

 Przez chwilę słuchał twardego... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Przez chwilę słuchał twardego bicia jej serca, potem ona rzekła bardzo cicho: - Myślisz, że to sen. - Nic nie wiem - rzekł. - Ty nie wiesz, ile razy przez całą noc byłaś ze mną, mówiłaś do mnie, śmiałaś się do mnie; wyznawałaś mi takie rzeczy, o których marzyłem, a kiedy przychodziło rano i budziłem się, widziałem obok siebie puste miejsce."

 Leżeli przecież tak blisko siebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Leżeli przecież tak blisko siebie, najpierw znalazły się ich ręce, zaplatali dłonie tak mocno, że nad ranem nie mogli się od siebie uwolnić, jakby one zamarzły, ona pytała: 'które dłonie są twoje, a które moje?', on odpowiadał: 'wszystkie są twoje'." Mirosław Nahacz "Niezwykłe przygody Roberta Robura"

 Jeżeli istnieje coś więcej niż... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Jeżeli istnieje coś więcej niż miłość, to właśnie to do Ciebie czuję."

 Na satynowej poduszce zostało... teksty

mistrzunii0 dodano: 11 stycznia 2016

"Na satynowej poduszce zostało delikatne wgniecenie które odcisnęłaś spiesząc się do pracy... W łazience zapach Twoich perfum i świeżość pasty do zębów a na wannie krople wody które pamiętają jeszcze Twoje ciało... Na kuchennym stole kilka okruchów... kubek po Twojej ulubionej herbacie i kwiaty dla Ciebie... Zanim i ja wyjdę do pracy pomodlę się w ciszy serca i podziękuję Panu za zwyczajność i magię takich chwil..."

Cierpienie daje prędką dojrzałość. teksty

mistrzunii0 dodano: 10 stycznia 2016

Cierpienie daje prędką dojrzałość.

To niesamowite  że czasami wystarczy... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 stycznia 2016

To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać. Po prosu, przestań czekać , na piątek , na wakacje , na kogoś , kto się w Tobie zakocha , na życie. Szczęście osiąga się wtedy , kiedy przestajesz czekać , a zaczynasz korzystać , z chwili obecnej. Pamiętaj: Wszystko Ci Wolno - Ale Nie Wszystko Warto!

Faceci są nie tylko mistrzami... teksty

mistrzunii0 dodano: 8 stycznia 2016

Faceci są nie tylko mistrzami puszczania wiatrów, ale i słów na wiatr. Dajmy na to te ich postanowienia noworoczne. Ja wiem - każdy jakieś ma. Ale czy to od razu powód, by się nimi zachwycać, zanim się w ogóle zaczęło wdrażać w życie? Ja wychodzę z założenia, że póki czegoś nie zrealizowałam, nie zaczęłam, to nie ma czym się chwalić. Są też i te słowa, które nas na co dzień spotykają. "Jasne, że dam znać, że wszystko ok. Jak tylko dojedziemy, zadzwonię." Takiego chuja! Zapomnij o jakimkolwiek komunikacie, że wszystko jest ok przynajmniej do rana. A rano: "jak przyjechaliśmy, to dużo się działo, dużo ludzi, rozpakować wszystko trzeba było, a wiesz, potem to ktoś otworzył butelkę, potem drugą i tak do 5 rano siedzieliśmy" No tak. Siedzieli. I ktoś go za ręce trzymał, żeby tylko przypadkiem telefonu w rękę nie wziął i nie napisał, że wszystko Ok.

Pewnego wieczoru Barack Obama ze... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Pewnego wieczoru Barack Obama ze swoją małżonką Michelle postanowili zrobić coś, by wyłamać się z codziennej rutyny - poszli na kolację do zwykłej, niewyszukanej restauracji. Kiedy już siedli do stołu, właściciel spytał prezydenckich ochroniarzy, czy mógłby porozmawiać z Pierwszą Damą na osobności. Zgodzili się. Po tejże rozmowie, prezydent spytał żony, dlaczego ten człowiek tak bardzo chciał z nią porozmawiać... Wspomniała, że w latach jej młodości, był w niej szalenie zakochany. Prezydent podsumował żonę: "więc gdybyś wyszła za niego, byłabyś teraz właścicielką tej restauracji", na co Michelle odpowiedziała: "nie, gdybym za niego wyszła, to on byłby teraz prezydentem".

To prawda  dobre kobiety mają coś... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

To prawda, dobre kobiety mają coś takiego w sobie że potrafią "poprowadzić" swojego mężczyznę przez życie we właściwym kierunku, i to wcale nie oznacza że to Ona "nosi spodnie" w związku.

Nikt nie jest idealny  ale każdy ma... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 stycznia 2016

Nikt nie jest idealny, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV