głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra że ze mną dlatego tak kiepsko bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Ins

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra że ze mną dlatego tak kiepsko bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem.
Powiedział mi kiedyś jeden... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Powiedział mi kiedyś jeden psychiatra, że ze mną dlatego tak kiepsko, bo myślę sensualnie. Nie intelektualnie. Sercem myślę. Nie głową. Uczuciami się kieruję. Instynktem. Nie rozumem. Że jakbym zaczął analitycznie, to może... - Jarosław Borszewicz "Mroki"

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Prawdziwie mocni ludzie są otwarci na wszystko i wszystkich. Siła i fajność biją z ich spojrzenia, a charyzmatyczna osobowość sprawia, że nie patrzymy, w co są ubrani, czym jeżdżą i kogo mają wśród znajomych. Prawdziwie mocni ludzie mówią o swoich słabościach, też mają w torbie bałagan, tłuką czasem talerze i śpią w wygniecionej pościeli. Biorę z nich przykład. Olewam konwenanse. I tak złamałam już wszystkie! Rzeczy są po to, by cieszyć, pieniądze, by je wydawać, łóżko, by się w nim kochać, a wino, by je pić. - Paulina Młynarska

Przede wszystkim interesują mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Przede wszystkim interesują mnie kobiety, z którymi mogę rozmawiać. To jest najważniejszy element. Im dłużej żyję, tym bardziej przekonuję się, że młodych mężczyzn fascynuje powierzchowność, wygląd. To jest strasznie przemijające. Już pomijam normalny rozkład komórek, grawitację, która działa również na ciało kobiety. Dzisiaj wiem, że najważniejsze jest rozmawianie z kobietami, że można wydobyć dużo erotyzmu w rozmowie z kobietami. Nawet kiedy ten erotyzm wynikający z dotykania ich ciała mija. Po prostu mężczyznom to mija i nie można na to nic poradzić. Mniej interesują mnie kobiety, które tylko chcą słuchać, bo są też takie, które świetnie rozmawiają, ale są jednocześnie doskonałymi słuchaczkami. Mnie podobają się kobiety, które będą się ze mną kłócić, które będą podważać moje argumenty, znajdując lepsze, na które ja nie zwróciłem uwagi, które będą mi podsuwać pomysły. - z książki autorstwa Janusza Leona Wiśniewskiego i Doroty Wellman "Arytmia uczuć"

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Jeśli udało Ci się kogoś oszukać to nie dlatego, że ten człowiek jest głupi, tylko dlatego, że otrzymałeś więcej zaufania niż jesteś wart.

Pozwólcie że opowiem Wam krótką... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Pozwólcie że opowiem Wam krótką historie o.... męskim zapomnieniu. "Feder -goodbye (Dj Antonio remix)"

 Byłaś najpiękniejszą epoką... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

"Byłaś najpiękniejszą epoką mojego życia. I właśnie dlatego nie tylko nigdy nie będę mógł o Tobie zapomnieć, ale będziesz stale obecna w mojej najgłębszej pamięci jak powód, dla którego się żyje."

w kutasie mamy wasze prawa  wasze... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

w kutasie mamy wasze prawa, wasze sądy wasze dziwnie wyglądające mordy! nieprzestane jeśli jesteś tu Boże, no to w Imię Ojca, Syna, Ducha i Świętego Amen. mam przeczucie że zaraz złego coś się stanie!

 Kiedyś obudzą się z ręką w... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

"Kiedyś obudzą się z ręką w nocniku i przypomną sobie o tym kto był kim w ich życiu"

Rodzina teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Rodzina

Nie potrzeba mi obłudnych Twoich... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Nie potrzeba mi obłudnych Twoich słów Moja rozdrapana rana krwawi Ale zagoi się znów Zdzierasz nożem korę drzewu By mu zadać ból Pastwisz się nad pniem Ale korona nie spada z chmur.

Oczy mial pelne zalu nie ze wszystkim... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 stycznia 2016

Oczy mial pelne zalu,nie ze wszystkim sie godzil.Lecz byl soba,a nie kims za kogo chcial uchodzic.

 Przykro mi  mała. Nie masz pięciu... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 stycznia 2016

"Przykro mi, mała. Nie masz pięciu lat, ba, bliżej Ci do dwudziestu pięciu. Nikt Cię nie weźmie za rękę i nie przeprowadzi przez życie, prędzej nakopią Ci do d*py i będą próbowali zniszczyć na każdym kroku. No bywa, zdarza się. Jeśli sama o siebie nie zadbasz to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Życzliwsi i milsi mogą Cię poklepać krzepiąco po plecach i czasem nawet powiedzą coś ciepłego, ale cała reszta brudnej roboty jest Twoja. Więc bierz się za siebie, bo sporo pracy przed Tobą w tym 2016 roku. Na początek wbij sobie do głowy, że musisz o siebie dbać najlepiej jak potrafisz i dołóż wszelkich starań, żeby to właśnie robić, każdego dnia. Dbać o to, żebyś się wyspała, żebyś nie chodziła głodna, żeby Ci nie było zimno w ręce i żebyś nie zapominała portfela z domu. Unikaj rzeczy, które sprawiają Ci przykrość, zastanów się co tak naprawdę przynosi Ci szczęście. Przestań bać się podejmowania decyzji, dokonywania zmian - masz tylko jedno życie i tylko Ty jesteś za nie odpowiedzialna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV