głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię to pamiętaj że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pok

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię to pamiętaj że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pokoc
Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię, to pamiętaj, że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pokocha twoje wady jak ja. Nikt nie będzie Ci powtarzał tyle razy, że mu zależy. I nikt nigdy nie będzie tesknil za Tobą bardziej niż Ja,bardziej niż duszony za powietrzem.

 Uśmiech jest najprawdziwszym  kiedy... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

"Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy"

Nie pozwalaj by Twoim życiem... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Nie pozwalaj by Twoim życiem kierował los, w końcu do odważnych świat należy! KTO NIE RYZYKUJE, TEN NIE SZAMPANA NIE PIJE ! A jeżeli nie zmieniasz nic, nie masz prawa narzekać! ;)

Nie lubisz czegoś? Zmień to!... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Nie lubisz czegoś? Zmień to! Odetnij się od ludzi, którzy rujnują coś w Tobie. Proste. - Serio, to wszystko może być prostsze, tylko My sami sobie komplikujemy. `Nauczyć się szczęśliwie żyć, samym ze sobą :) Nie uzależniać tego od innych, no poza rodziną. - Bo tak naprawdę przyjdzie co do czego, to tylko oni Ci zostaną ;) Choć przyjaciół sobie cenie ponad wszystko, to jednak pewnym na 100% można być tylko rodziny, wczoraj se to przemyślałam hehe. A to wszystko co przeżyliśmy, nie ma sensu żałować. W końcu gdyby nie te przeżycia, nie bylibyśmy tymi ludźmi, którymi jesteśmy dzisiaj :) I cieszę się, dziękuje i nigdy więcej już nie pożałuje niczego !! (no poza serio niepotrzebnymi sytuacjami.) NO STRESS, LIFE IS THE BEST !!! (y) a i jeszcze jedno. Nie narzekaj na to, jak jest. W końcu to są konsekwencje Twoich decyzji i czynów ;) a nawet jeśli nie, to nie ma co się załamywać i użalać nad sobą. Tylko iść dalej naprzód NIEZŁAMANYM!! / Sylwia Katarzyna Pruszyńska.

ZWARIOWANE ŻYCIE ! :D  Ja to... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

ZWARIOWANE ŻYCIE ! :D Ja to WSZYSTKO wiem :) ` To wszystko co się dzieje, ma swój cel. Jak i również "Nic bez powodu" jak to zawsze powtarzam :) - jeżeli zaczynasz wnikać w szczegóły, wszystko tak naprawdę okazuję się mega skomplikowane. Lecz tylko człowiek ogarnięty, podoła temu wszystkiemu co go czeka w życiu ;) Tylko tacy wygrywają, najsilniejsi. Wystarczy nigdy się nie poddawać i być cierpliwym ! Taka sytuacja.` :) / Sylwia Katarzyna Pruszyńska.

Stara miłość nie rdzewieje. Ta... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Stara miłość nie rdzewieje. Ta pierwsza miłość jest największa i na całe życie. Nawet jeśli nie będzie się z tą osobą, nawet jeśli będzie się próbowało zapomnieć albo będzie się przekonanym, że to już zamknięty rozdział to tak naprawdę po jakimś czasie to wraca. Wraca za każdym razem, gdy się tą osobę wspomina. O tej pierwszej miłości się nie zapomina. Nawet ta szczenięca miłość może się okazać tą na całe życie. - NIEPRAWDA. Raczej ostatnia PRAWDZIWA MIŁOŚĆ.

Nie jestem piękna ani chuda  ale mam... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Nie jestem piękna ani chuda, ale mam wielkie serce, które prawdziwą miłość zatrzyma - nawet do końca życia.

romantyczny weekend we dwoje. teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

romantyczny weekend we dwoje.

Stąpamy we dwoje po niepewnym... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie. Kiedy myślę, że Cię kocham, kiedy czuję, że Cię chcę. Kiedy przestaję czuć Cię w sobie, kiedy przestaję Cię widzieć we mgle. To jest koniec.

 Nie widziałam Cię już od... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

"Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, Lecz widać można żyć bez powietrza.."

Mogę wbić ci nóż w serce  byś... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Mogę wbić ci nóż w serce, byś stracił tą możliwość, by rozjebać kolejne : *

Dla Ciebie mogłabym wszystko... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 stycznia 2014

Dla Ciebie mogłabym wszystko zmienić, mogłabym nawet uwierzyć, naprawdę na dużo mnie stać / nie uzależniaj się ani swego szczęścia od innych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV