głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Mam dosyć uciekania przed jego spojrzeniem. Tak często napotykam na jego osobę. Śle mi ten swój łobuzerki uśmiech przeszywa wzrokiem i idzie dalej. Niewinne uśm

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Mam dosyć uciekania przed jego spojrzeniem. Tak często napotykam na jego osobę. Śle mi ten swój łobuzerki uśmiech przeszywa wzrokiem i idzie dalej. Niewinne uśmieszki
Mam dosyć uciekania przed jego... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 stycznia 2014

Mam dosyć uciekania przed jego spojrzeniem. Tak często napotykam na jego osobę. Śle mi ten swój łobuzerki uśmiech,przeszywa wzrokiem i idzie dalej. Niewinne uśmieszki przyprawiają mnie o ból,który odnawia rany szpecące moje serce. Co jest nie tak? Co się ze mną dzieje gdy krzyżujemy swoje spojrzenia? Tak szybko w moje głowie pojawiają się wspomnienia,które równie szybko się ulatniją. Wyrzucam z siebie myśli o jego czułym dotyku,ciepłym oddechu i namietych pocałunkach. Wycinam całą historię,popełnione błędy. Jest mi dobrze tak,jak jest. Niech nie zbliża się do mnie. Niech zatrzyma odpowiedni dystans. Tak,jak było do dzisiaj.

Postaw sobie w życiu jakiś cel  a... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 stycznia 2014

Postaw sobie w życiu jakiś cel, a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji, które mogłyby Ci pomóc, staraj się z całych sił. Bądź tam, gdzie miało Cię nie być i mów to, co nie było zapisane w scenariuszu. Żyj własnym życiem i własnymi pragnieniami, nie bądź marnym aktorzyną grającym małą rolę w życiu innych - żyj dla siebie.

Powiedz Mi prawdę  Kochasz Mnie? Czy... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 stycznia 2014

Powiedz Mi prawdę, Kochasz Mnie? Czy czujesz się tak jak Ja? ....

Powiedz Mi prawdę  czy Kochasz Mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 stycznia 2014

Powiedz Mi prawdę, czy Kochasz Mnie i czujesz się tak jak Ja? ...

Chuj na to kładę  bo i tak damy... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 stycznia 2014

Chuj na to kładę, bo i tak damy radę razem!

'zrozumiałem ile w swoim życiu... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

'zrozumiałem ile w swoim życiu czasu trace na głupich ludzi , puste słowa , skurwysynów ich horyzonty kończą sie na schodowej klatce Tego dnia zrozumiałem że nie warto żyć dla kogoś i umierać za coś w co sam już nie wierze!'

Nikt nie zna prawdziwej mnie. Nikt... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

Nikt nie zna prawdziwej mnie. Nikt nie wie jak wiele razy płakałam w swoim pokoju, kiedy nikt nie patrzył. Nikt nie wie jak wiele razy traciłam nadzieję, jak wiele razy chciałam się poddać, ale tego nie zrobiłam dla dobra innych. Nikt nie wie jakie myśli przechodzą przez moją głowę, kiedy jestem smutna, jak bardzo przerażające są. Bo nikt nie zna prawdziwej mnie..

strasznie mi źle i ciężko. ale nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

strasznie mi źle i ciężko. ale nie mogę się poddać. rano gdy wstaję nakładam na twarz makijaż i .. uśmiech. wszyscy myślą, że jest dobrze. i niech tak zostanie. nie lubię martwić ludzi. szczególnie tych na których mi zależy. przecież poradzę sobie sama. jakoś..

Te sytuacje śliskie  Ty rozwiążesz... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

Te sytuacje śliskie, Ty rozwiążesz je wszystkie, z Tobą strata jest zyskiem, nawet smutek i ból, ja wiem tylko jedno, będzie dobrze na pewno Z Tobą czuję się jak życia młody król :)

Nieciekawi ludzie zawsze będą... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

Nieciekawi ludzie zawsze będą próbowali ściągnąć Cię na dół. Nigdy nie pozwól im wygrać.

Chodź widzimy się raz na rok w... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

Chodź widzimy się raz na rok w moich myślach jestes codzienie... Najgorsze jest ta beśilność ,że nie możesz kurwa nic zrobić, by było tak jak dawniej.

Czasami nie możemy się zrozumieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 16 stycznia 2014

Czasami nie możemy się zrozumieć, czasem pragnę samotności. Lecz kiedy nie ma cie przy mnie,wszystko wokół mnie złości :( Jakby nie patrzeć :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV