głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 a czy ślubując jej miłość przy świetle gwiazd i blasku księżyca nie pomyślałeś że weźmie to na poważnie mocno do serca? . Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę z

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
a czy ślubując jej miłość przy świetle gwiazd i blasku księżyca nie pomyślałeś że weźmie to na poważnie mocno do serca? .
a czy ślubując jej miłość przy... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

a czy ślubując jej miłość przy świetle gwiazd i blasku księżyca nie pomyślałeś, że weźmie to na poważnie mocno do serca? .

 Jestem zazdrosna o każdą... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

`Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę z którą rozmawiasz. Wkurwia mnie każda nie wspólnie spędzona chwila. to obsesja, to choroba, to uzależnienie. jestem chora z miłości./ tak było i troche jest dalej.

Kobieta  która nie prosi o wiele... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Kobieta, która nie prosi o wiele, zasługuje na wszystko.

„Gdy dorastaliśmy nauczyliśmy... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

„Gdy dorastaliśmy nauczyliśmy się, że osoba, która nigdy nie powinna Cię zawieść, zrobi to. Będziesz mieć załamane serce prawdopodobnie nie jeden raz, a za każdym razem mocniej. Ty też będziesz łamać serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było w kawałkach. Pokłócisz się ze swoim najlepszym przyjacielem . Będziesz płakać, ponieważ czas mija za szybko i pewnie stracisz osobę, którą kochasz, więc rób wiele zdjęć, śmiej się za dużo i kochaj jakbyś nigdy nie był zraniony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzisz w smutku jest minutą szczęścia, której już nigdy nie odzyskasz.” :)

I powiedz mi jak ty to do cholery... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

I powiedz mi jak ty to do cholery robisz, że potrafisz mieć tak bardzo wyjebane?! Też tak chcę.

''Lepiej być głupkiem  byle... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

''Lepiej być głupkiem, byle radosnym i pełnym optymizmu, niżeli smutnym przybitym pesymistą bez nadziei i wiary w cokolwiek''

 Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

"Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulona we mnie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowany, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mógł się opierać. Chcę być zawsze tylko Twój i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

Wbrew logice mamy w obie strony pod... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Wbrew logice mamy w obie strony pod górę, W świecie niedoboru wzorów, a nadmiaru kurew, Istnieją rzeczy, za którymi będziemy zawsze stać murem, Bogu dzięki :)

 Oto kilka prostych słów ty uwierz... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

"Oto kilka prostych słów ty uwierz w ich prawdziwość jeśli chodzi o wybór to zawsze masz możliwość lecz pamiętaj o tym kiedy będziesz szedł własną ścieżką, że zwykle dobrze wybrać jest ciężko"

Każdego dnia psuję swój plan  by... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Każdego dnia psuję swój plan, by jutro czynić lepszym.

I niby wszystko jest w porządku.... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

I niby wszystko jest w porządku. Masz co jeść, masz gdzie spać, masz z kim porozmawiać, nie chorujesz na nic nieuleczalnego. A mimo wszystko, czujesz ze czegoś Ci brakuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV