głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Wczoraj mi się śnił kolejny piękny sen w nim wszystko było piękne przerwał go kolejny dzień to tylko sen ale chciałbym tak naprawdę w nim wszystko było inne wsz

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Wczoraj mi się śnił kolejny piękny sen w nim wszystko było piękne przerwał go kolejny dzień to tylko sen ale chciałbym tak naprawdę w nim wszystko było inne wszys
Wczoraj mi się śnił kolejny... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Wczoraj mi się śnił kolejny piękny sen, w nim wszystko było piękne przerwał go kolejny dzień, to tylko sen ale chciałbym tak naprawdę, w nim wszystko było inne wszystko było idealne...

Usłysz mój krzyk  gdy patrzę... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Usłysz mój krzyk, gdy patrzę, milcząc Usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam lub zabij uczucie, nim mnie pokona.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie.

 Chciałabym Cię przytulić. Poczuć... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

`Chciałabym Cię przytulić. Poczuć Twój zapach, ciepło ramion i smak. Przystosować oddech do rytmu Twojego serca.

 Ile razy obracamy się na pięcie... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

`Ile razy obracamy się na pięcie, udając, że jesteśmy źli, z nadzieją, że złapią nas za rękę?

a czy ślubując jej miłość przy... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

a czy ślubując jej miłość przy świetle gwiazd i blasku księżyca nie pomyślałeś, że weźmie to na poważnie mocno do serca? .

 Jestem zazdrosna o każdą... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

`Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę z którą rozmawiasz. Wkurwia mnie każda nie wspólnie spędzona chwila. to obsesja, to choroba, to uzależnienie. jestem chora z miłości./ tak było i troche jest dalej.

Kobieta  która nie prosi o wiele... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

Kobieta, która nie prosi o wiele, zasługuje na wszystko.

„Gdy dorastaliśmy nauczyliśmy... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

„Gdy dorastaliśmy nauczyliśmy się, że osoba, która nigdy nie powinna Cię zawieść, zrobi to. Będziesz mieć załamane serce prawdopodobnie nie jeden raz, a za każdym razem mocniej. Ty też będziesz łamać serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było w kawałkach. Pokłócisz się ze swoim najlepszym przyjacielem . Będziesz płakać, ponieważ czas mija za szybko i pewnie stracisz osobę, którą kochasz, więc rób wiele zdjęć, śmiej się za dużo i kochaj jakbyś nigdy nie był zraniony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzisz w smutku jest minutą szczęścia, której już nigdy nie odzyskasz.” :)

I powiedz mi jak ty to do cholery... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

I powiedz mi jak ty to do cholery robisz, że potrafisz mieć tak bardzo wyjebane?! Też tak chcę.

''Lepiej być głupkiem  byle... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

''Lepiej być głupkiem, byle radosnym i pełnym optymizmu, niżeli smutnym przybitym pesymistą bez nadziei i wiary w cokolwiek''

 Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć... teksty

mistrzunii0 dodano: 4 marca 2014

"Chcę do Ciebie. Chcę Cię objąć, wtulić twarz w Twoje włosy. Chcę szeptać Ci do ucha rzeczy, których nikt oprócz Ciebie nigdy nie usłyszy. Chcę czuć Twój zapach, spychający moje myśli za zamknięte drzwi. Chcę opuszkami palców gładzić Twoją skórę, łaskotać Cię delikatnie po plecach i karku. Chcę poznawać ciągle na nowo smak Twoich warg. Chcę przez całą noc leżeć obok Ciebie, spoglądać na to, jak zasypiasz, wtulona we mnie. Chcę przez cały dzień patrzeć się w Twoje oczy. Chcę być przez nie hipnotyzowany, chcę by zawładnęły mną całkowicie, bym po prostu nie mógł się opierać. Chcę być zawsze tylko Twój i tylko dla Ciebie. Chcę mieć Cię blisko, na wyciągnięcie ręki. Chcę do Ciebie. Tak bardzo, że to niemal mnie boli. Tak bardzo, że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć. Chcę do Ciebie. Teraz. Już. Natychmiast."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV