głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 On zrobił pierwszy krok zjawiając się na tym grilu na którym byłam Ja. Ale drugi krok zrobiłam JA a czasami okazuje się że ten drugi krok bywa cięższy niż ten p

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
On zrobił pierwszy krok zjawiając się na tym grilu na którym byłam Ja. Ale drugi krok zrobiłam JA a czasami okazuje się że ten drugi krok bywa cięższy niż ten pierws
On zrobił pierwszy krok  zjawiając... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

On zrobił pierwszy krok, zjawiając się na tym grilu, na którym byłam Ja. Ale drugi krok zrobiłam JA, a czasami okazuje się, że ten drugi krok bywa cięższy niż ten pierwszy. Podeszłam do niego w klubie, tego wieczoru złapał Mnie za rękę. Oczywiście, że po pierwszym spotkaniu byłam przerażona. To była euforia połączona ze strachem. Mieszanka wybuchowa zwana ambiwalencją. Postanowiłam wykorzystać swoją szansę, bo skoro dał Mi tyle dobrych emocji dziś, to oznacza, że i jutro będzie wspaniale. Wiele razy się kłóciliśmy ale to normalne kiedy nachodzą na siebie dwie mocne osobowości. Lecz to jeszcze bardziej zbliżyło Nas do Siebie...

Czy szczęście to coś co możemy na... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Czy szczęście to coś co możemy na siebie założyć? Czy jest to ubranie, które można zatrzymać i nigdy z niego nie wychodzić? Przecież gdyby tak było to i ono po pewnym czasie zaczęłoby śmierdzieć. Szczęście to stan, to uczucie, którego doznajemy pod wpływem wielu czynników. Czemu więc chcesz wmówić sobie i innym, że to jest coś namacalnego? Szczęście to nie Twój wygląd, on jest tylko papierem zdobiącym prezent, a prezentem jest to co masz do zaoferowania w środku. Błysk w oczach jest jak kokarda, która dumnie reprezentuje owy podarunek. Nie widziałam w życiu dwóch takich samych kokard i bardzo mnie to cieszy.

Pokonywać siebie  a nie oglądać... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Pokonywać siebie, a nie oglądać się ciągle za innymi. Zacząć od początku, a nie od środka. Czuć, a nie tylko patrzeć.

Także nie martw się tym czy... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Także nie martw się tym czy będziesz zraniony, bo nie warto na to tracić czasu. Jak będziesz to będziesz, kto nie był?Droga do prawdziwej miłości jest długa i bardzo wyboista, ale warto. Niektórzy tak bardzo się jej boją, że są z ludźmi do których nic nie czują. Ja wolę cierpieć przez jakiś czas po to by później być w stanie odróżnić wybujane uczucie od tego prawdziwego. Po to by wiedzieć jak smakuje prawdziwe życie. :)

Wierzę w różne rodzaje miłości... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Wierzę w różne rodzaje miłości, bo nie ma dwóch takich samych ludzi i nie ma dwóch takich samych uczuć. Nie znam Twojej całej historii, ale serca nie da się oszukać. Wiem, że to trudne,ale postaraj się nie rozmyślać nad tym co będzie, a skup się na tym co jest tu i teraz. Ja sama często mam skłonności do nadinterpretacji, do zbytniego myślenia, a za tym idą również nieprzespane noce i dziwna melancholia. Wszystko da się wyczytać z oczu, a słowa są ważne, ale nie tak ważne jak czyny.

Niepewność jest kojarzona jako... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Niepewność jest kojarzona jako uczucie negatywne, a ja sobie myślę, że wcale takie nie jest. Bo czym byłby świat gdybyśmy wszystkiego byli pewni? Czym byłaby miłość gdybym była pewna od razu, że spędzę z tą osobą resztę życia? Najdziwniejsze jest to, że ja myślałam kiedyś w ten sposób. Spotkałam kogoś i byłam pewna, po różnych doświadczeniach i latach bycia ze sobą wiem, że tak się nie da. i bardzo dobrze!

Jest to świat  w którym napędza... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Jest to świat, w którym napędza mnie pewna młoda dama, na której punkcie zwariowałem, co jak wiecie rzadko kończy się dobrze. W moim życiu właściwie nigdy. /SM.

 Nigdy się nie spełnię. Zawsze... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

"Nigdy się nie spełnię. Zawsze będę spragniony. Jedyną metodą świata na taką postawę jest zabieranie. Zabierze mi wszystko, aż w końcu nasyci mnie tylko jeden człowiek. Ja sam".

 Nie jesteś zimna. Co to  to nie.... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

"Nie jesteś zimna. Co to, to nie. Raczej poraniona. Ale spróbuję ułagodzić te rany.

nie jest tak że możesz mieć mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

nie jest tak że możesz mieć mnie na jakiś czas na jakiś czas porzucić po czasie znowu mnie brać.

Skor   Lećmy  SzUsty Blend  teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Skor - Lećmy (SzUsty Blend)

charakter... ponoć mam ciężki i... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

charakter... ponoć mam ciężki i trudny. nie stawiam śmieci z przyjaciółmi na równi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV